Jump to content



Кой е любимият ви турски сериал?


Stela

Препоръчани коментари

Е,оплакват се тези които не гледат.. аз не съм се оплаквал никога,макар че наистина стават банални!Пускат някакви евтини продукции за запълване на времето,не ми е толкова,че са турски.. просто са тъпи :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 104
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Интересно как всички се оплакват от турските сериали и мрънкат,че БТВ станала турска телевизия,а какво се оказва...всички гледате турски сериали :D

 

Да,гледаме,но само хубавите.

Наистина да предаваш около 8-9 турски сериала си е лекичко тъпо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Езел е страхотно попадение! Историята е много силна и няма нищо общо със сълзливите любовни бози от сапунките... Заслужава си гледането, мен ме завладя тотално :1000 (19):

Точно, аз в началото реагирах много отрицателно. Майка ми беше започнала да го гледа по телевизията, но понеже го спряха реши да го гледа в интернет и аз покрай нея се зарибих. Наистина няма нищо общо със типичните турски сапунки.

Много е як, сцените, сюжета, всичко е ток. Най-интересно ми беше когато се завърна от затвора и докато се разкрие пред семейството си.

Отделно цялата завързана история е направена по уникален начин, съчетаващ романтични, драматични и т.н. сцени.

А ролята на ''вуйчото'' е адски силна. Историите, който разказва ме накараха да се замисля за доста неща от живота. :1000 (33):

 

Другото похвално, е че във филма е намесен и град Варна, България - гледайте и ще разберете за какво точно става на въпрос. :1000 (34):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно, аз в началото реагирах много отрицателно. Майка ми беше започнала да го гледа по телевизията, но понеже го спряха реши да го гледа в интернет и аз покрай нея се зарибих. Наистина няма нищо общо със типичните турски сапунки.

Много е як, сцените, сюжета, всичко е ток. Най-интересно ми беше когато се завърна от затвора и докато се разкрие пред семейството си.

Отделно цялата завързана история е направена по уникален начин, съчетаващ романтични, драматични и т.н. сцени.

А ролята на ''вуйчото'' е адски силна. Историите, който разказва ме накараха да се замисля за доста неща от живота. :1000 (33):

 

Другото похвално, е че във филма е намесен и град Варна, България - гледайте и ще разберете за какво точно става на въпрос. :1000 (34):

Не са го спрели, по Диема Фемили върви от 22:00 часа, но от средата на следващата седмица ще започва в 21:00.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Точно, аз в началото реагирах много отрицателно. Майка ми беше започнала да го гледа по телевизията, но понеже го спряха реши да го гледа в интернет и аз покрай нея се зарибих. Наистина няма нищо общо със типичните турски сапунки.

Много е як, сцените, сюжета, всичко е ток. Най-интересно ми беше когато се завърна от затвора и докато се разкрие пред семейството си.

Отделно цялата завързана история е направена по уникален начин, съчетаващ романтични, драматични и т.н. сцени.

А ролята на ''вуйчото'' е адски силна. Историите, който разказва ме накараха да се замисля за доста неща от живота. :1000 (33):

 

Другото похвално, е че във филма е намесен и град Варна, България - гледайте и ще разберете за какво точно става на въпрос. :1000 (34):

 

Аз го гледам в нета, защото не са накъсани епизодите, като по Диемата... При нас са ги съкратили много и една реална серия е разделена на 3 наши. Четох някъде, че бил най-скъпия турски сериал правен до сега. Наистина няма общо със сапунките, има доста криминални и екшън сцени, драма... Абееееее яко съм зарибена по него. :Vishenka_05: Вуйчото постоянно говори някви мъдри неща, аз даже си записвам някой от тях....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...