Jump to content

Поп-фолк скандали (май 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 21:01


Препоръчани коментари

преди 6 минути, Willy каза:

Хейта към Галена в този форум е доста насилен. Вече дори и на счетоводителката че издишала накриво й е виновна?

Като гост се е представила доста добре. На Шефката освен да играе какво да прави, да реве ли?! 😭

 

Една Алисия на също доста мазна песен със Стораро се държа доста по на положение и на място. Излъчваше някакси класа, а Галена евтинееше. Харесвам много Галена, но просто не изглеждаше добре, или поне не на тази сцена. 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Just_Me каза:

Сигурно не са успели да си поделят Светослав 😂 Старата любов ръжда не хваща 🤣 Шегувам се..Но интересно кво делят 😂

Той Светослав не харесва вагинаи;😂😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ANGEL каза:

Една Алисия на също доста мазна песен със Стораро се държа доста по на положение и на място. Излъчваше някакси класа, а Галена евтинееше. Харесвам много Галена, но просто не изглеждаше добре, или поне не на тази сцена. 

Една Алисия не е постигнала и половината успех на Галена, така че, явно прави нещо правилно втората.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Gerganafen каза:

Като ви чета, изглежда Стораро си е наел най-голямата зала, но го е обърнал на освободено чалга участие. Необмислен репертоар, импровизирани дуети - някой друг се присъединява дори на соловите му песни, Лили Иванова, народно... Да наемеш Арена и да я превърнеш в кръчма.

Със сигурност не. Дори избяга от кръмчарските си песни тип "Нема бизнес, нема пари". Всичко с оркестъра звучеше много добре и музикантско. Но подбора беше хаотичен, да. 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Една Алисия не е постигнала и половината успех на Галена, така че, явно прави нещо правилно втората.

Това никой не го оспорва, нито отрича. Говоря конкретно за представянето на концерта снощи. 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Just_Me каза:

Ако Преслава не бе овършала Фикрет, още щеше да се има със Стораро и щеше да бъде поканена. Ма тъй като тя не присъства и ся концерта не ви харесва и видите ли тя щяла да покаже как се прави. Дрън-дрън та пляс. Ако беше поканена щяхте да ахкате и охкате как отдавна не са се събирали толкова много от актуалните изпълнители, че и за концерт и тн, и тн 😄

Преслава с лекота ще напълни Арена-та. Дори според мен ще пусне и втора дата, и съм сигурен, че и нея ще напълни. Има доста повече хитове от Стораро и доста по бързи песни. Ако изключим там какво е имала с Фики, песента й със Стораро наистина беше траш и реално нямаше място на този концерт. Но може би щеше да бъде поканена да се включи в някоя негова солова песен, просто като име. 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Willy каза:

Една Алисия не е постигнала и половината успех на Галена, така че, явно прави нещо правилно втората.

Един гаден дълбоко комплексиран травестит с богат мъж е постигнал много на хартия. Затова един концерт не е направила цял живот.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ANGEL каза:

Преслава с лекота ще напълни Арена-та. Дори според мен ще пусне и втора дата, и съм сигурен, че и нея ще напълни. Има доста повече хитове от Стораро и доста по бързи песни. Ако изключим там какво е имала с Фики, песента й със Стораро наистина беше траш и реално нямаше място на този концерт. Но може би щеше да бъде поканена да се включи в някоя негова солова песен, просто като име. 

Да, можеше заедно да изпеят някоя песен на Тонката. И дует има с Фики.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , ANGEL каза:

Истината е, че концерта на Тони изтегавя и то доста. Сигурен съм, че едно 10-15% от изпятите песни хората ги чуваха за пръв път. Около час, час и малко в началото само пя балади, но то такива са си му песните просто.  

Първоначално Тони Стораро беше изключително притеснен и му личеше, едва след средата на концерта се поотпусна. Пеенето му беше бетон през цялото време. 

Концерта наистина бе над 4 часа, като аз лично бих го съкратил поне наполовина откъм песни. То не бяха гръцки песни, народни песни, песни на Лили Иванова, патриотични песни, направо сякаш човека знае, че това му е първия и последен такъв концерт и беше решил да изпее всичко възможно. 

По отношение на залата - пълно беше, но такива гръмки изказвания за 15 хиляди са силно преувеличени -  имаше свободни места тук и там. 

По отношение на гостите: 

  • Емилия излезе видимо ядосана и намръщена на сцената, чу се, че е е имало напрежение зад кулисите нещо с Галена. 
  • Емрах пя "2,3,4" и на места обърка песента, но беше много свеж и пеенето му беше задоволително 
  • Алисия беше топ
  • Галена - неадекватна, особено като почна да мята гюбеци и да се върти като шаврантия около Стораро. Наистина не и отива, разочарован съм. Каза, че той бил първия и повел крак и тя и нейните колеги щели да последват примера за концертна дейност. 
  • Фики - като изключим стайлинга му всичко друго беше на ниво. 
  • Софи Маринова - няма какво да я коментираме, вечната класа. Изпяха три песни на Лили Иванова, Две лъжи и Стари рани. 
  • Азис беше нелеп - излезе с рокля като от едно време и имаше интро с видеостена. 
  • Деси Слава - желязна откъм пеене, но кошмарна откъм визия. 

Усещаше се липсата на организация някак през повечето време и лек хаос. 

Доста пъти споменаваше България, българския народ и това, че се гордее с това. Тони е глас, човек и артист, с който трябва да се гордеем. 

 

Ааа Коцето как беше? Слушах че е виел малко 😄 а на репетициите постоянно крещи "ебанйе" 🙄

И Тонката пя ли нещо на Карас? Беше казал че дъщеря му и съпругата му ще дойдат на концерта и в негова памет ще изпее някоя песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Just_Me каза:

Ааа Коцето как беше? Слушах че е виел малко 😄 а на репетициите постоянно крещи "ебанйе" 🙄

И Тонката пя ли нещо на Карас? Беше казал че дъщеря му и съпругата му ще дойдат на концерта и в негова памет ще изпее някоя песен.

Пя Феномено и поне 3-4 гръцки песни с някакъв си Зафирис. 

Коцето беше супер, добре си пя, топ прием, пяха Кома. 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче концерта на Стораро показа, че и на кючеци може да има концертна публика. Не е нужно да се правят само балади и песни с поп звучене.

Въпроса е да се намалят клубните участия, за да може публиката да има интерес и за солови концерти. В момента във всеки ден от седмицата можеш да видиш всеки чалга изпълнител освен Янева.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен много ми хареса концерта, отидох заради цялостното преживяване на чалга концерт с пълна зала, не защото съм му фен. Личеше си, че всичко беше направено с любов и от сърце. Той сам си каза, че ще изпее няколко песни, които не са популярни в репертоара му (и аз не ги бях чувал), но явно доста си ги обича и искаше да си ги изпълни. 

Към всеки един гост изпълнител имаше страшно уважение и обич от негова страна, дори караше публиката да ги аплодират повече тях от самия него, по едно време излезе със плакат на Василис Карас и му показа страшно уважение и там. Много по-добър концерт от пайнерските, където първият час и половина слушахме ненужни безизвестни треторазрядници, тук всичко беше топ имена, Преслава щеше да запълни и тя идеално, но тяхна си работа. 

Няма нужда да плюете и да търсите най-дребните кусури, но тук винаги е било така, така че мнението на повечето е от без значение. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Обаче концерта на Стораро показа, че и на кючеци може да има концертна публика. Не е нужно да се правят само балади и песни с поп звучене.

Въпроса е да се намалят клубните участия, за да може публиката да има интерес и за солови концерти. В момента във всеки ден от седмицата можеш да видиш всеки чалга изпълнител освен Янева.

Клубните участия нямат значение. Пример е Преслава. Глория пък си драпа по залите основно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , GSA каза:

Ама този концерт верно е бил голям миш-маш, не само, че е било сборен концерт с 15 гости. То се е пяло чалга, фолклор и песни на Лили Иванова? Уж е 25 години Тони Стораро? Не знам, идва ми много необмислено всичко. Иначе браво, че поне залата е била пълна, но категорично не заради Стораро. 

4a/\Ga!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Gerganafen каза:

Като ви чета, изглежда Стораро си е наел най-голямата зала, но го е обърнал на освободено чалга участие. Необмислен репертоар, импровизирани дуети - някой друг се присъединява дори на соловите му песни, Лили Иванова, народно... Да наемеш Арена и да я превърнеш в кръчма.

Непопулярно мнение: за мен Софка не е особена класа. Лепнат й е етикет, че е най-големият глас, а и хората обичат да се смеят на простодушието й, това е. Аз не бих я слушал с часове. Трудно би ми било да изброя 10 нейни вечни хита, камо ли самостоятелни. Някой помни ли изобщо какво съдържа последният й албум, ароматизираният като на Мира? За мен тя е малко като чалга варианта на "известна с това, че е известна".

Ooo, 6mu cnpemHa Sofka Day & Night ga Bugu6 mu xumoBe!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Ooo, 6mu cnpemHa Sofka Day & Night ga Bugu6 mu xumoBe!

Единственият хит на тази простовата жена от народа, известна повече с това как овърша доведения си син, отколкото с песни:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

Клубните участия нямат значение. Пример е Преслава. Глория пък си драпа по залите основно.

Таргета на Глория си е точно този, който има остатъчна концертна култура. Тя и по дискотеки рядко стъпва, главно са някакви участия извън София. 
Не е като другите, които всяка седмица въртят 33, Planeta by 11, Megami.

Преслава също има някакъв таргет извън дискотечното общество. Не само деца фенове, а и от по-възрастните. 
Като цяло тя винаги си е била общоприета заради гласа ѝ. Само носа някога я е спъвал.

Според мен Алфа можеха да направят сборен концерт в Армеец 2022 година. Тогава Лидия и Десита бяха неоспоримите тийн идоли, Симона беше набрала много популярност с Момиче от Лед и Deja Vu. 
Към днешна дата мисля че доста са поомръзнали с бълването и пренасищането на изпълнители в лейбъла.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Emanuela.Carey каза:

Таргета на Глория си е точно този, който има остатъчна концертна култура. Тя и по дискотеки рядко стъпва, главно са някакви участия извън София. 
Не е като другите, които всяка седмица въртят 33, Planeta by 11, Megami.

Преслава също има някакъв таргет извън дискотечното общество. Не само деца фенове, а и от по-възрастните. 
Като цяло тя винаги си е била общоприета заради гласа ѝ. Само носа някога я е спъвал.

Според мен Алфа можеха да направят сборен концерт в Армеец 2022 година. Тогава Лидия и Десита бяха неоспоримите тийн идоли, Симона беше набрала много популярност с Момиче от Лед и Deja Vu. 
Към днешна дата мисля че доста са поомръзнали с бълването и пренасищането на изпълнители в лейбъла.

Всъщност не? Изобщо не помня някога някой толкова да е обръщал внимание на носа й, освен нашите форумни бъзици за вещерска ехидна физиономия и т.н., които по-скоро бяха относно хитростта й, а не, че трябва да се коригира. Даже напротив, според мен това, че беше некоригирана й беше още един позитив сред масата хора, освен гласа. Според мен го клъцна защото реши да става инфлуенцурка и явно се опасяваше, че при външен вид извън калъпа нямаше да я търсят за рекламни публикации. А не, защото беше грозна или подигравана. Ако е за външен вид, по-скоро за килограмите я закачаха - първо беше "Прасислава", после анорексичка... Но като цяло външността никога не е била особена пречка за кариерата й.

Иначе с другото съм съгласен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Gerganafen каза:

Всъщност не? Изобщо не помня някога някой толкова да е обръщал внимание на носа й, освен нашите форумни бъзици за вещерска ехидна физиономия и т.н., които по-скоро бяха относно хитростта й, а не, че трябва да се коригира. Даже напротив, според мен това, че беше некоригирана й беше още един позитив сред масата хора, освен гласа. Според мен го клъцна защото реши да става инфлуенцурка и явно се опасяваше, че при външен вид извън калъпа нямаше да я търсят за рекламни публикации. А не, защото беше грозна или подигравана. Ако е за външен вид, по-скоро за килограмите я закачаха - първо беше "Прасислава", после анорексичка... Но като цяло външността никога не е била особена пречка за кариерата й.

Иначе с другото съм съгласен.

Аз имам предвид точно операцията на носа като спънка. Иначе за стария нос и аз нямам спомен да е обирала някакви негативи.

Дори помня в Биг Брадър 2015 че масово се коментираше колко е красива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, xroflx9 каза:

Според мен Алфа все още могат да напълнят някоя по-малка зала. Галин да помисли върху това,а не да дава излишни пари за гледания и стриймове.

От две години насам твърди че го обмисля, но честно казано според мен вече е късно.

Хайпа по Десита, Лидия и Симона далеч не е това което беше. 
Дори дискотечните им участия не са фул макс като преди.
Наскоро гледах някакво клипче на общо участие в Русе и повечето сепарета бяха празни…

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Emanuela.Carey каза:

От две години насам твърди че го обмисля, но честно казано според мен вече е късно.

Хайпа по Десита, Лидия и Симона далеч не е това което беше. 
Дори дискотечните им участия не са фул макс като преди.
Наскоро гледах някакво клипче на общо участие в Русе и повечето сепарета бяха празни…

Маман нали сега намери на хляба мекото като им дава готови хитове-кавъри. Може да се реанимират за година-две ако направят няколко по-големи хита.

Link to comment
Сподели в други сайтове

SIGNAL.BG

Преслава продължава да е на върха в попфолка с актуалния си сингъл "Да й приседне", който за трета седмица спечели вота на читателите на Signal.bg в 50-те

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   2 Потребители

×
×
  • Create New...