Jump to content

Поп-фолк скандали (май 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 21:01


Препоръчани коментари

Току що, Andrew Cunanan. каза:

МНОГО МОЛЯ!

Аз слушах Хаваната само заради Жив Комикс!

Само аз ли я слушах, защото песента е яка? :D Живкоманци такива!!! Живовляци!!!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Balkandji1 каза:

Бъзиците по адрес на Графа на страна, все пак не ви ли се вижда чутовно този певец, който няма актуални хитове да прави концерт на стадион "Васил Левски"? Концертът и публиката изглеждат внушителни. И 20 000 да е събрал, това са истински фенове, Преслава, дето се води за лидер в държавата ще събере 14К, а Графа, дето хората го имат за никой - 20 000 на Васил Левски.

Много хора си плащат да слушат разни дъртили като Белослава, Ирина Флорин и Нина Николина. Има всякакви извратеняци в нашата държава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Balkandji1 каза:

Хит, спорил с "Къде си ти" на Камелия и "Илюзия" на Глория за номер 1 в българския Билборд Хот 100 през 2001, чуйте, яка е:

 

А това добутало ли е поне до топ 3 в същата класация?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Andrew Cunanan. каза:

Без да се заяждам, осмивам и иронизирам, на Графа знам само 3 хита - Крадена любов, Убиваме с любов и Дим да ме няма. 😕 

+ Давам всичко за теб, Ако има рай, Искам те, Пачанга, Невидим

- Убиваме с любов

Във всяко десетилетие от кариерата си има поне 1-2 големи хита. В настоящото още няма, но Вековна гора>>> нечии кариери и вероятно ще се оцени след много години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

А това добутало ли е поне до топ 3 в същата класация?

 

Много добра песен! Наистина е яка. ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

А това добутало ли е поне до топ 3 в същата класация?

 

Не знам да ти кажа, това в попфолк класациите да кажем, че се добута до топ 5 със сигурност, до топ 3 не съм сигурен. Сериозно обаче, песента на Графа беше хит мастодонт в 2001, античалгарите овоюлираха на тая песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

+ Давам всичко за теб, Ако има рай, Искам те, Пачанга, Невидим

- Убиваме с любов

Във всяко десетилетие от кариерата си има поне 1-2 големи хита. В настоящото още няма, но Вековна гора>>> нечии кариери и вероятно ще се оцени след много години.

Симпатичен ми е на мен, не знам как се започнаха шегите с него :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Симпатичен ми е на мен, не знам как се започнаха шегите с него :D 

От това, че се подиграват на мелето, че е задръстен понеже слуша Графа и заради някои от мненията му.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, SG каза:

+ Давам всичко за теб, Ако има рай, Искам те, Пачанга, Невидим

- Убиваме с любов

Във всяко десетилетие от кариерата си има поне 1-2 големи хита. В настоящото още няма, но Вековна гора>>> нечии кариери и вероятно ще се оцени след много години.

Наскоро бях на стаж в една клиника по психиатрия и една от пациентките въртеше на рипийт тази песен. Идеше ми и на мен да се нагълтам с някакви хапове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

От това, че се подиграват на мелето, че е задръстен понеже слуша Графа и заради някои от мненията му.

АЗ! 💋

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

От това, че се подиграват на мелето, че е задръстен понеже слуша Графа и заради някои от мненията му.

Да, разбрах, че е заради него. Според мен пък си има вкус. Аз също не слушам Графа, но да кажем, че тия песни ги знам... и тази за която ти споменаваш "Давам всичко за теб" наистина беше огромен хит.... Има някои хитове които са си му емблема. Аз както споменах знам тази песен, Ако има Рай, Крадена любов, Невидим.... имаше една песен , не се сещам името й в момента, когато започваше "София ден и нощ" я пускаха? 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Графа е изключително бутан навсякъде, де що има радио и национална телевизия, формат и предаване, и има по-бясна реклама от чалгарките. Но най-оборотните правят повече кешовица от него.

Поли Джендърова също е еманация на бутането, Мишундрела Филева също. А нямат пукнат хит от 100 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Графа е изключително бутан навсякъде, де що има радио и национална телевизия, формат и предаване, и има по-бясна реклама от чалгарките. Но най-оборотните правят повече кешовица от него.

Поли Джендърова също е еманация на бутането, Мишундрела Филева също. А нямат пукнат хит от 100 години.

Ох, мислех, че говориш за Маги Джанаварова , ти за Поли. :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Andrew Cunanan. каза:

Графа е изключително бутан навсякъде, де що има радио и национална телевизия, формат и предаване, и има по-бясна реклама от чалгарките. Но най-оборотните правят повече кешовица от него.

Поли Джендърова също е еманация на бутането, Мишундрела Филева също. А нямат пукнат хит от 100 години.

Moam caMo ga qgam /\aūHama Ha

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, DevilWish каза:

Симпатичен ми е на мен, не знам как се започнаха шегите с него :D 

Рамания не може да се примири със световно приетия факт, че истинските звезди правят големи концерти, а не размотавки в кръчмотеки + уреждане на фалшив трафик в платформите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, asylum каза:

Moam caMo ga qgam /\aūHama Ha

 

На Силвия дриснята й е отвратителна. Мирише на смърт. Един път ме потърси за помощ, че умирисвала къщата у тях, като кендза. Мъжът й мислил да я напусне. Нищо не помогна, пробвахме различни терапии, пробиотици. Не! Дриснята й омирисва орталъка. Накрая предписах това, за да блокирам срането за 1-2 дни, а след действието на хапчето я пращах да кендза на сметището във Враждебна, че нейното го третират като химически опасно.9065187835934.jpg

- Д-р Хинова

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

На Силвия дриснята й е отвратителна. Мирише на смърт. Един път ме потърси за помощ, че умирисвала къщата у тях, като кендза. Мъжът й мислил да я напусне. Нищо не помогна, пробвахме различни терапии, пробиотици. Не! Дриснята й омирисва орталъка. Накрая предписах това, за да блокирам срането за 1-2 дни, а след действието на хапчето я пращах да кендза на сметището във Враждебна, че нейното го третират като химически опасно.9065187835934.jpg

- Д-р Хинова

Ха ха :D 
Защо Д-р Хинова не ни сподели за най-серящата дама по фитнесите - Татяна? Какво ще кажете, да й спрем ли Чая TatyanaSlim? 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Ха ха :D 
Защо Д-р Хинова не ни сподели за най-серящата дама по фитнесите - Татяна? Какво ще кажете, да й спрем ли Чая TatyanaSlim? 

Д-р Хинова не коментира всеки срещнат. Хинова се включва, само когато тя реши, за да сподели случки със здравословните приключения на известните. :D

Иначе по отношение на Тотя - няма друга такава обсебенячка на тема плосък корем. Не стига, че ходи на фитнес и баца коремни преси, ами и клизми си прави да не й подуят изпражненията корема случайно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Balkandji1 каза:

На Силвия дриснята й е отвратителна. Мирише на смърт. Един път ме потърси за помощ, че умирисвала къщата у тях, като кендза. Мъжът й мислил да я напусне. Нищо не помогна, пробвахме различни терапии, пробиотици. Не! Дриснята й омирисва орталъка. Накрая предписах това, за да блокирам срането за 1-2 дни, а след действието на хапчето я пращах да кендза на сметището във Враждебна, че нейното го третират като химически опасно.9065187835934.jpg

- Д-р Хинова

Ти беше разправял преди години как и Михаела Маринова не си била пустнала водата в някаква дискотека, след като ходила по голяма нужда. 😕 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Balkandji1 каза:

Д-р Хинова не коментира всеки срещнат. Хинова се включва, само когато тя реши, за да сподели случки със здравословните приключения на известните. :D

Иначе по отношение на Тотя - няма друга такава обсебенячка на тема плосък корем. Не стига, че ходи на фитнес и баца коремни преси, ами и клизми си прави да не й подуят изпражненията корема случайно.

:D :D :D 
И си бърше задника с чаршафи във фигурки на Планета :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   2 Потребители

×
×
  • Create New...