Jump to content

Поп-фолк скандали (май 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 21:01


Препоръчани коментари

преди 2 часа , Andrew Cunanan. каза:

Като сме на вълна Гибо бейби, искам @Balkandji1 да коментира:
- текста
- визията на Гибо
- артистичните умения на Гибо
- клипа

 

Отвратително създание. Такива боклуци мърсят името на гейовете. Щял да му пусне, ако си плати... Измет мръсна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , -A. каза:

Коментирахте ли, че Симона и другата са паднали с около 100к за един ден?

Това не е вярно. Гледанията са паднали за 2 дни и все още са високи - 150К. Кой е казал, че всеки ден трябва да правят повече от дебюта на "Да й приседне"?

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Великден Константин и Данна се завръщат на първото място

1. Константин и Данна - Пуши, пуши 162К

2. Меди и Селина - Мама миа 158К

3. Тони Стораро - Топ, топ, топ 157К

4. Фики - Чипи, чипи 150К

5. Симона и Мирела - Мой си мерак 148К

----------------------

Симона и Мирела губят първото място на Великден, като други песни се оказват по-предпочитани за празника, регистрирайки спад в гледанията с около 20%. Танцувалните песни на фамилия Стораро са със скок в празничния ден.

Песните на Преслава са почти една до друга - на №10 и №12 - "Да й приседне" и "Улицата" със съответно 64К и 52К. "Да й приседне" вече започва да угасва и по всички личи, че ще е само сезонен хит за Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

На Великден Константин и Данна се завръщат на първото място

1. Константин и Данна - Пуши, пуши 162К

2. Меди и Селина - Мама миа 158К

3. Тони Стораро - Топ, топ, топ 157К

4. Фики - Чипи, чипи 150К

5. Симона и Мирела - Мой си мерак 148К

----------------------

Симона и Мирела губят първото място на Великден, като други песни се оказват по-предпочитани за празника, регистрирайки спад в гледанията с около 20%. Танцувалните песни на фамилия Стораро са със скок в празничния ден.

Песните на Преслава са почти една до друга - на №10 и №12 - "Да й приседне" и "Улицата" със съответно 64К и 52К. "Да й приседне" вече започва да угасва и по всички личи, че ще е само сезонен хит за Преслава.

На Стораро песните са даже едни от най-предпочитаните за празниците, колкото и да не ми се иска да го кажа..... Утре очакваме същото...... а може и да е на по-горна позиция? Песента му се оказа голям хит!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.INSTAGRAM.COM

192 likes, 5 comments - kleopatra8686 on April 20, 2024: "💥Приятели работя по нов проект супер яка избухвация-толкова яка, че чак ми...".

Ванчето е решила да прави благотворителна дейност и викнала Емилията за счетоводен фючъринг? 

Цитат

💥Приятели работя по нов проект супер яка избухвация-толкова яка, че чак ми се запали П..ката! 🔥🫦 Очаквайте скоро!💋

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:
WWW.INSTAGRAM.COM

192 likes, 5 comments - kleopatra8686 on April 20, 2024: "💥Приятели работя по нов проект супер яка избухвация-толкова яка, че чак ми...".

Ванчето е решила да прави благотворителна дейност и викнала Емилията за счетоводен фючъринг? 

 

Ако заглавието е "Запали пу*ката" ще е Хита на годината! Все пак само Счетоводителката Емилия има право да пее за на майките и Джамайките пу*ките!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Balkandji1 каза:

На Великден Константин и Данна се завръщат на първото място

1. Константин и Данна - Пуши, пуши 162К

2. Меди и Селина - Мама миа 158К

3. Тони Стораро - Топ, топ, топ 157К

4. Фики - Чипи, чипи 150К

5. Симона и Мирела - Мой си мерак 148К

----------------------

Симона и Мирела губят първото място на Великден, като други песни се оказват по-предпочитани за празника, регистрирайки спад в гледанията с около 20%. Танцувалните песни на фамилия Стораро са със скок в празничния ден.

Песните на Преслава предстои са почти една до друга - на №10 и №12 - "Да й приседне" и "Улицата" със съответно 64К и 52К. "Да й приседне" вече започва да угасва и по всички личи, че ще е само сезонен хит за Преслава.

бад тайминг уби песента. Може ли подобно нещо да пусне за баловете?! Трябваше да я остави за есента. Или да я беше пуснала януари, когато я снима.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам за какъв сезонен хит може да се говори при "Да й приседне" като и в топик, и в Спотифай е замръзнала на 100 К. Единственото място, на което се движи, е в тубата. След като предният й сингъл потроши всякакви рекорди, тук се представя ултра слабо. Тъпото е, че тоя път се е набутала за як клип и песента е супер. 
Topic 115K
Spotify 110K
Youtube 2,7M
-------------------
total: 2,925 M.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Не знам за какъв сезонен хит може да се говори при "Да й приседне" като и в топик, и в Спотифай е замръзнала на 100 К. Единственото място, на което се движи, е в тубата. След като предният й сингъл потроши всякакви рекорди, тук се представя ултра слабо. Тъпото е, че тоя път се е набутала за як клип и песента е супер. 
Topic 115K
Spotify 110K
Youtube 2,7M
-------------------
total: 2,925 M.

Не разбра ли, че тук всичко е хит. От бъловоча на бАница до Да й приседне. Между другото тая песен май я пуснах общо веднъж, даже не запомних името й. Скука.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Не разбра ли, че тук всичко е хит. От бъловоча на бАница до Да й приседне. Между другото тая песен май я пуснах общо веднъж, даже не запомних името й. Скука.

Най-вече песните на Графа. Той може да си мечтае за гледанията на Баница. За него те са недостижим връх.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Andrew Cunanan. каза:

Най-вече песните на Графа. Той може да си мечтае за гледанията на Баница. За него те са недостижим връх.

Когато Преслава напълни националния стадион "Васил Левски", ми се обади. Графа е икона:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Balkandji1 каза:

Когато Преслава напълни националния стадион "Васил Левски", ми се обади. Графа е икона:

 

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Balkandji1 каза:

Когато Преслава напълни националния стадион "Васил Левски", ми се обади. Графа е икона:

 

Ми той и Графа не го напълнил според инфото, в което е имало там само 20К души при капацитет 50+К.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Ми той и Графа не го напълно според инфото, в което е имало там само 20К души при капацитет 50+К.

Когато пусне "Лак за нокти" ще напълни и Васил Левски и всички дрогерии! 
До тогава само Соня Немска ще пее:
"Лакирам си мъдете.... оп ръцете.... слагам в косите цвете"

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Balkandji1 каза:

На Великден Константин и Данна се завръщат на първото място

1. Константин и Данна - Пуши, пуши 162К

 

u3Bog: Be/\ukgeHcka neceH!

преди 1 час, Lelqtian каза:
WWW.INSTAGRAM.COM

192 likes, 5 comments - kleopatra8686 on April 20, 2024: "💥Приятели работя по нов проект супер яка избухвация-толкова яка, че чак ми...".

Ванчето е решила да прави благотворителна дейност и викнала Емилията за счетоводен фючъринг? 

 

Mashup om

u

преди 41 минути, Andrew Cunanan. каза:

Най-вече песните на Графа. Той може да си мечтае за гледанията на Баница. За него те са недостижим връх.

Ba6 moBa e uMemo Ha gyema, eBa/\a!

преди 27 минути, Andrew Cunanan. каза:

Ми той и Графа не го напълнил според инфото, в което е имало там само 20К души при капацитет 50+К.

Tyū cnopeg BTV, koumo noMnam u3kycmBeHo.

no caūmoBe nucaxa om 10,000 go 15,000

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Andrew Cunanan. каза:

Най-вече песните на Графа. Той може да си мечтае за гледанията на Баница. За него те са недостижим връх.

Графа няма нужда от купени гледания.  

Мина се Баница. Само дето купува като луда и накрая ще гледа милион през крив.

преди 38 минути, Andrew Cunanan. каза:

Ми той и Графа не го напълнил според инфото, в което е имало там само 20К души при капацитет 50+К.

А кой освен Слави с цяло село екип е пълнил стадиона?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, asylum каза:

A3uc 😅

Доколкото помня навремето се говореше, че е събрал 12-15к души. Силно преувеличено го е пълнил, ако "20к" на Графа не са значими.

Ако беше направил нещо истински грандиозно щеше да се пръсне от хвалби.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

Доколкото помня навремето се говореше, че е събрал 12-15к души. Силно преувеличено го е пълнил, ако "20к" на Графа не са значими.

Ако беше направил нещо истински грандиозно щеше да се пръсне от хвалби.

4e u Gafa Max. mo/\ko, Ma npog1/\jaBaū ga /\uje6 maM 👅

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото и да е събрал, този човек вече за пореден път привлича (десетки) хиляди за концерт. А Миро два пъти напълни НДК и един път Арена. Концертната дейност винаги ще е нещо престижно, което ще изстрелва успелите в нея над ония, които предпочитат да са звезди само в кръчми и дискотеки. Добре, че някои чалгари започнаха да се усещат. Софка и Преслава винаги ще са ми донякъде анти, но се радвам за тях, че поведоха успешно парада и може евентуално да станат пример и за други от жанра си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Колкото и да е събрал, този човек вече за пореден път привлича (десетки) хиляди за концерт. А Миро два пъти напълни НДК и един път Арена. Концертната дейност винаги ще е нещо престижно, което ще изстрелва успелите в нея над ония, които предпочитат да са звезди само в кръчми и дискотеки. Добре, че някои чалгари започнаха да се усещат. Софка и Преслава винаги ще са ми донякъде анти, но се радвам за тях, че поведоха успешно парада и може евентуално да станат пример и за други от жанра си.

poradi lipsa na takiva pesni li?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, meleto каза:

Графа няма нужда от купени гледания.  

той и от хитове няма нужда, съдейки по популярността на песните му последните 10 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

той и от хитове няма нужда, съдейки по популярността на песните му последните 10 години.

gaHo noHe My n/\a6ma 3a nponaGaHgama, uHak gocma yHu3ume/\Ho!

преди 7 минути, SG каза:

Колкото и да е събрал, този човек вече за пореден път привлича (десетки) хиляди за концерт. А Миро два пъти напълни НДК и един път Арена. Концертната дейност винаги ще е нещо престижно, което ще изстрелва успелите в нея над ония, които предпочитат да са звезди само в кръчми и дискотеки. Добре, че някои чалгари започнаха да се усещат. Софка и Преслава винаги ще са ми донякъде анти, но се радвам за тях, че поведоха успешно парада и може евентуално да станат пример и за други от жанра си.

Koū e Mupo? 😳 u Mupa /\u cMeHu no/\a? 🥹

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...