Jump to content

Поп-фолк скандали (май 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 21:01


Препоръчани коментари

Току що, adorable каза:

Те веднъж ги обявиха през 2000 трите за златни и после за Преслава направиха изключение, но през годините е имало и други златни, убеден съм, но не са ги обявявали заради данъци...

Кои предполагаш, че са другите?

Няма спиране на Ивана със сигурност!!!! Предполагам Интрига на Вресислава, няма как албум, съдържащ 2 песни на годината, да е друго яче. Със сигурност Любовта е само чувство на фатмес. Благодаря на твоята. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, adorable каза:

Те веднъж ги обявиха през 2000 трите за златни и после за Преслава направиха изключение, но през годините е имало и други златни и платинени, убеден съм, но не са ги обявявали заради данъци...

Кои предполагаш, че са другите?

През 2000 е обявен само "Златна рибка" - в април месец, само 4 месеца, след като излиза на пазара. Другите два албума са обявени за златни в началото на следващата година - Деси Слава през януари, Глория през март.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Andrew Cunanan. каза:

65 000 са били, моя грешка.

image.png.3c2a14bed26226e32ff6416c97d9547b.png

image.png.2f4bd482baf927d6cf80508190cbe8e2.png

Златна рибка е обявен от Министерството на културата за най-продавания албум в чалгата 😘 

Това е в ерата с дисковете, иначе преди това не може да се хванат спатиите с касетите каква лудница е било... Само "Жълта книжка" на Слави, на Тони и Кристал "Робиня съм твоя" и "Щастието е магия" и "За добро или зло", "Сине, сине" са изтрепали държавата, както и на Орхан, орк. Узана, КристалИ и Фаворит.

Като споменах Дачева и Кристал, бях написал преди време за кючекините с пискюли на зърната в клиповете и торпедото Юлия Бикова и @Balkandji1 много се смя тогава.

Поздрав:

Това е било някаква дива истерия, обаче не съм ги слушал тогава, нямал съм и съзнателни спомени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Balkandji1 каза:

През 2000 е обявен само "Златна рибка" - в април месец, само 4 месеца, след като излиза на пазара. Другите два албума са обявени за златни в началото на следващата година - Деси Слава през януари, Глория през март.

И по албума от 1998 е имало мания и голям тираж:

Тя трябваше да си издаде обещана книга с разкази по тези теми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Balkandji1 каза:

Няма логика в това нещо, като свободни съчинения му звучат.

Достоверна ли е информацията за Крепост и 70К?

Виж тук, пише за 220К касети и 20К дискове на 12 диаманта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, adorable каза:

Това е в ерата с дисковете, иначе преди това не може да се хванат спатиите с касетите каква лудница е било... Само "Жълта книжка" на Слави, на Тони и Кристал "Робиня съм твоя" и "Щастието е магия" и "За добро или зло", "Сине, сине" са изтрепали държавата, както и на Орхан, орк. Узана, КристалИ и Фаворит.

Като споменах Дачева и Кристал, бях написал преди време за кючекините с пискюли на зърната в клиповете и торпедото Юлия Бикова и @Balkandji1 много се смя тогава.

Поздрав:

Това е било някаква дива истерия, обаче не съм ги слушал тогава, нямал съм и съзнателни спомени.

62.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

62.jpg

Сигурно пропускам и албуми на Румяна и Сашка Васева, също. Луна и Кали също претендираха.

"За добро или зло" имал някаква награда за най-продаван албум на 1995, той излиза през ноември. Не знам как са изчислявали и къде са го обявили - по онова време във вестници ги даваха тия информации. Направо имам чувството, че друг живот сме живели тогава.

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Andrew Cunanan. каза:

Няма спиране на Ивана със сигурност!!!! Предполагам Интрига на Вресислава, няма как албум, съдържащ 2 песни на годината, да е друго яче. Със сигурност Любовта е само чувство на фатмес. Благодаря на твоята. 

О, според мен и много други - на Анелия, Гергана -  първите им, "Като птица" или "Влюбих се опасно" на Рена - но може би и повече касетки да е продала, както правеше Цветелина, "Мирише на любов" на Ванча и споменатите от 2001 и 2002. А 2005 дали "Доза любов" и "Дяволско желание", "Има любов" и "Влюбена в живота" не са били и те с такъв тираж?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, adorable каза:

О, според мен и много други - на Анелия, Гергана -  първите им, "Като птица" или "Влюбих се опасно" на Рена - но може би и повече касетки да е продала, както правеше Цветелина, "Мирише на любов" на Ванча и споменатите от 2001 и 2002. А 2005 дали "Доза любов" и "Дяволско желание", "Има любов" и "Влюбена в живота" не са били и те с такъв тираж?

 

Цуцолина е ужасна селянка. Повече кози дарадонки е продала, отколкото албуми. 😘 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

Цуцолина е ужасна селянка. Повече кози дарадонки е продала, отколкото албуми. 😘 

"Здраве да е" беше много продаван. 

Относно другото, прав си - ето доказателство:

:D :D :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, adorable каза:

"Здраве да е" беше много продаван. 

Относно другото, прав си - ето доказателство - 

:D :D :D

Есктра Нина е била разпоретината в семейството и затова само нея боготворим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

image.png.e6c1d00a4614f6610d86af6bb68c6d0a.png

@Balkandji1 @adorable

CLUBS.DIR.BG

Най-продавани албуми / Хоби, Развлечения / Чалга

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, fengergana каза:

Соня Немска пее на рождения ден на Кубрат Пулев. Очаквам коментар от Андри и да има нови заплахи 

Andrea, dear, be careful;
 

unnamed.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DevilWish каза:

В Тик-ток е била хит отдавна.
Хайде малко да се заразим с настроение, че Магдето лекува всичко.

Айде , има ли настроение? Прекрасни сте Софияяяяяяяяяяяяя!
 

Мале тоя турлю гюбек го бях забравил, уникална джамия на жълтите павета беше това. :D :D

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Andrew Cunanan. каза:

image.png.e6c1d00a4614f6610d86af6bb68c6d0a.png

@Balkandji1 @adorable

CLUBS.DIR.BG

Най-продавани албуми / Хоби, Развлечения / Чалга

 

Въй Ивана е била най-продавана дори през 2002 с най-смотания си албум от 2001 година? То май излезе декември, всъщност. Обаче при Кама и Деса беше истерия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, ANGEL каза:

Мале тоя турлю гюбек го бях забравил, уникална джамия на жълтите павета беше това. :D :D

Хааайде на купона, ...какво беше нататък. Копие нагло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, meleto каза:

Хааайде на купона, ...какво беше нататък. Копие нагло.

Това ли визираш? Мале Емилия си го е качила това в канала, аз бих се срамувал. :D

 

 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, adorable каза:

 

Когато Даниел Цочев озвучаваше наградите на Планета ха :D А не като сега шефа Шрек-Хари да си озвучава всичко по Планетите :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, meleto каза:

Въй Ивана е била най-продавана дори през 2002 с най-смотания си албум от 2001 година? То май излезе декември, всъщност. Обаче при Кама и Деса беше истерия.

Класацията е до края на юли, а не за цялата 2002. По продажби Ивана е трета след Камелия и Деси Слава за годината.

На мен от тая класация ми изглежда непонятно как Райна е само с 8 000 копия по-малко продадени от Деси Слава...? Коя е Райна тогава и какво предизвиква Деси Слава със своите брутални хитове... Все пак явно значение има и факта, че на Райна албумът излиза през март, а на Деси в средата на юни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Класацията е до края на юли, а не за цялата 2002. По продажби Ивана е трета след Камелия и Деси Слава за годината.

На мен от тая класация ми изглежда непонятно как Райна е само с 8 000 копия по-малко продадени от Деси Слава...? Коя е Райна тогава и какво предизвиква Деси Слава със своите брутални хитове... Все пак явно значение има и факта, че на Райна албумът излиза през март, а на Деси в средата на юни.

Важното е, че Камзи за 3 месеца има 50 К 💋 и най-продаваната дебютна седмица за годината. 💅

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...