Jump to content



Поп-фолк скандали (май 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 21:01


Препоръчани коментари

преди 5 минути, Willy каза:

2013 Режима буквално беше едно нищо, 2014 се наложи с клипа и миналата година с тик ток.

2018 Преслава има Да гори в любов, Обратно в играта и Богови земльом ходе. Една Феноменален ги слага всичките в джоба, какво остава като добавим и Шефката, Маракеш и ДмЛ.

2019 са на кантар с еднакви гледания.

Не са само гледанията. 2018 както спомена Режима....... същото се случи и с Феноменален, тази песен се разви зимата декември 2018 или 2019..... не гръмна веднага както стана с Да гори в любов, много пъти сме говорили за това, поне аз съм го споменал. Никога не съдя само от едни гледания за песните, започнах да се интересувам покрай вас... Не, 2019 година е по-успешна за Преслава, не са на кантар..... една Пиян е достатъчно да спомена, не само Изтезняваш ли или пък албумът който пусна. Айде да бъдем малко реални. Както аз признавам успехите за 2010, 2020 и 2021, така е редно да се признаят и успехите на Преслава през 2017 , 2018 и 2019. Всъщност и 2017 година е достатъчно да спомена "Не се изтриваш", защото понякога не е важно количеството, а качеството..... 
Режима нямаше клип през 2013 година, но въпреки всичко получи това, което заслужаваше.
 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Мислех че говориш за дебют на годината като име. Не знам и как с песен която не се върти абсолютно никъде и без да е в Пайнер е била номинирана, ама айде...

За да запълнят бройката в категорията. В Пайнер са само селяндури.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Мислех че говориш за дебют на годината като име. Не знам и как с песен която не се върти абсолютно никъде и без да е в Пайнер е била номинирана, ама айде...

B1pme6e ce, uGpaex npeg TB u Bukax bacu nu4kama!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Мислех че говориш за дебют на годината като име. Не знам и как с песен която не се върти абсолютно никъде и без да е в Пайнер е била номинирана, ама айде...

Как не е била в Пайнер. На плочката си пише. И си се въртеше по Планета. Ти просто си жертва на ПР на Жалка. Няма такъв филм да не си в Планета-Пайнер и да си номиниран.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

През 2003 е номинирана като "Галя", през 2004 - като Галена. Много моля!

Шизофрения. Мхм. Това са две личности, нали? Галя е с 1 година кариера, а другата е с 20 години :D Ето каква била работата. Ами да беше барнала псевдонима към 2007ма, че да стане ДЕБЮТ на годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, DevilWish каза:

за 2022 не мога нищо да кажа, там нямам наблюдения върху никой, защото беше най-слабата година за поп-фолка. 2023 смело мога да заява, че е за Преслава, точно заради Улицата. Тази година може би очаквам същото, все пак прави концерт. Ще разберем.
 

2022 
Еуфория > От утре
Welcome to Bulgaria > Сладкото зло
Не си ме давай > Мангава тут 
Честит рожден ден > Мълчете си

2023 
По по по >>> Улицата>Ергенът>Горчиво>Абракадабра>Името ти>Ако ти върна>Балканско за разкош

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да се неглежират успехите на Яница е смешно. Не е била в топ 5,но гърмеше от края на 2014 до 2019-2020 и все още улучва на приятни песни. Както писаха по-горе Мома Яница ще я храни, както Бялата роза на Славка. Същото важи и за Райнуш. Сборове и седенки винаги ще има.

20 000 гледания за 2 дни в умрелия канал на Планета фолк - ХИТ!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Не са само гледанията. 2018 както спомена Режима....... същото се случи и с Феноменален, тази песен се разви зимата декември 2018 или 2019..... не гръмна веднага както стана с Да гори в любов, много пъти сме говорили за това, поне аз съм го споменал. Никога не съдя само от едни гледания за песните, започнах да се интересувам покрай вас... Не, 2019 година е по-успешна за Преслава, не са на кантар..... една Пиян е достатъчно да спомена, не само Изтезняваш ли или пък албумът който пусна. Айде да бъдем малко реални. Както аз признавам успехите за 2010, 2020 и 2021, така е редно да се признаят и успехите на Преслава през 2017 , 2018 и 2019. Всъщност и 2017 година е достатъчно да спомена "Не се изтриваш", защото понякога не е важно количеството, а качеството..... 
Режима нямаше клип през 2013 година, но въпреки всичко получи това, което заслужаваше.
 

Как не е гръмнала веднага като стартира с повече гледания от Да гори? Разгледай из темите, всичко се пази...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Willy каза:

2013 Режима буквално беше едно нищо, 2014 се наложи с клипа и миналата година с тик ток.

2018 Преслава има Да гори в любов, Обратно в играта и Богови земльом ходе. Една Феноменален ги слага всичките в джоба, какво остава като добавим и Шефката, Маракеш и ДмЛ.

2019 са на кантар с еднакви гледания.

От 2010 насам, когато Галена става Певица на годината, следил ли си всяка година коя какво издава и как се приема? Ти си от наблюдателните, но допускам, че в първите години имаш пропуски. Защото аз твърдя, че от 2010 насам, в която година Галена е по-успешната, Галена е била по-успешна повече години от Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, fengergana каза:

Да се неглежират успехите на Яница е смешно. Не е била в топ 5,но гърмеше от края на 2014 до 2019-2020 и все още улучва на приятни песни. Както писаха по-горе Мома Яница ще я храни, както Бялата роза на Славка. Същото важи и за Райнуш. Сборове и седенки винаги ще има.

20 000 гледания за 2 дни в умрелия канал на Планета фолк - ХИТ!!!

Да, Славка е толкова охранена. Самата тя казва, че никакви пари не е взела от Бяла роза. И колко фолклорни участия има Яница? Ъ? 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

От 2010 насам, когато Галена става Певица на годината, следил ли си всяка година коя какво издава и как се приема? Ти си от наблюдателните, но допускам, че в първите години имаш пропуски. Защото аз твърдя, че от 2010 насам, в която година Галена е по-успешната, Галена е била по-успешна повече години от Преслава.

2010-12 не мога да говоря, но след 2013 Галена абсолютно всяка година е по-слушана и гледана от Преслава, има доста години в които Преслава не е дори и втора, с изключение на 2019, когато я бие с минимална разлика.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Emanuela.Carey каза:

Галена е купила домейна galena1.com където ще продава мърча е албума си

IMG-4084.jpg

Едно нещо да направи като хората. Да сложи един SSL сертификат, че ми става лошо.  

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Willy

Тук твърдят, че през 2012 "Лудата дойде" беше по-голям хит от "Спри ме", докато аз ти казвам, че беше точно обратното. И това са години, в които още не бях фен на Галена. Тук във форума "Спри ме" беше фаворит пред Преславината песен (пишеха много повече хора). Като гледания "Спри ме" също имаше преднина с тогавашните клипчета. Но нещеш ли след концерта на Пайнер в София феновете на Преслава заявиха, че "Лудата дойде" била по-големия хит понеже имала добър прием. А Галена изобщо не беше концерта!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

2022 
Еуфория > От утре
Welcome to Bulgaria > Сладкото зло
Не си ме давай > Мангава тут 
Честит рожден ден > Мълчете си

2023 
По по по >>> Улицата>Ергенът>Горчиво>Абракадабра>Името ти>Ако ти върна>Балканско за разкош

За 2022 може. 2023 , аз споменах за САМОСТОЯТЕЛНИ песни. По, по, по е песен и на Азис. Тоест обща.
По, по, по е хит заради двама изпълнители, кавър е на супер популярен гръцки хит, докато Улицата е песен която очевидно ще остане във времето със или без повече гледания. Аз имам предвид самостоятелните песни на двете, не дуетите.
За 2022 мога и да се съглася, че е нейна година, но в никакъв случай когато една песен е дует, не се брои за успех на ЕДИН изпълнител, освен ако е нещо като Хавана-Тропикана или дуета с Дамян...... Тук говорим и за интерес към Азис който прави супер много гледания.
Еуфория излиза юни, От утре януари и е балада и то вече пята....
2017-2018-2019 - Преслава 
2020-2021-2022 - Галена
2023 - Преслава - причината, нейната песен е САМОСТОЯТЕЛНА. Ако се даваха награди за дует.... по тая логика през 2010 с някаква Пия за тебе и Преса трябваше да е певица, само, че още тогава аз не бях съгласен с това. Много пъти съм го казвал. Дуета си е дует и не е самостоятелен успех.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

2010-12 не мога да говоря, но след 2013 Галена абсолютно всяка година е по-слушана и гледана от Преслава, има доста години в които Преслава не е дори и втора, с изключение на 2019, когато я бие с минимална разлика.

Мда. В повечето години Преса биеше по приеми. И двете къртиха с хитове, но Жалка беше една идея над Прес като продукция. И вървяха долу-горе наравно - с тук-там спадове и възходи и за двете. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Emanuela.Carey каза:

Галена е купила домейна galena1.com където ще продава мърча е албума си

IMG-4084.jpg

Десислава след новата сделка реклами за отслабване, които я чакат в сайта на Галена: 

image.png.49e5beb3517af4de8ac97981a879a7c0.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

Да, Славка е толкова охранена. Самата тя казва, че никакви пари не е взела от Бяла роза. И колко фолклорни участия има Яница? Ъ? 

 

He e B3e/\a om npaBama Ha neceHma, Ho e qcHo, 4e q kaHqm 3apagu Heq 🙄

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Да, Славка е толкова охранена. Самата тя казва, че никакви пари не е взела от Бяла роза. И колко фолклорни участия има Яница? Ъ? 

 

Нямам предвид гледанията от песента,а участията. Яница няма фоклорни,защото има 10 народни песни. Сега ще участва пак в фолклорната програма за Великден. Сигурно след някоя друга година ще се преориентира,като събере репертоар. Не помня и Райна преди третия албум да е пяла в Койнаре,Сунгуларе, Мичурин и други световни сцени

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

@Willy

Тук твърдят, че през 2012 "Лудата дойде" беше по-голям хит от "Спри ме", докато аз ти казвам, че беше точно обратното. И това са години, в които още не бях фен на Галена. Тук във форума "Спри ме" беше фаворит пред Преславината песен (пишеха много повече хора). Като гледания "Спри ме" също имаше преднина с тогавашните клипче. Но нещеш ли след концерта на Пайнер в София феновете на Преслава заявиха, че "Лудата дойде" била по-големия хит понеже имала добър прием. А Галена изобщо не беше концерта!!!

И аз смятам, че Лудата дойде е по-голям хит и предизвика фурор като излезе. Дори и към днешна дата е по-успешната. 9млн има. Как ти стои също беше гръмнала на нова година, сигурно 2011 е било. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Balkandji1 каза:

@Willy

Тук твърдят, че през 2012 "Лудата дойде" беше по-голям хит от "Спри ме", докато аз ти казвам, че беше точно обратното. И това са години, в които още не бях фен на Галена. Тук във форума "Спри ме" беше фаворит пред Преславината песен (пишеха много повече хора). Като гледания "Спри ме" също имаше преднина с тогавашните клипче. Но нещеш ли след концерта на Пайнер в София феновете на Преслава заявиха, че "Лудата дойде" била по-големия хит понеже имала добър прием. А Галена изобщо не беше концерта!!!

Е то във форума и няколко месеца подред в нашата класация беше "Как ти стои"... 5 или 6 месеца беше първа? :D 
Не Галена, Емилия беше любимката на тоя форум и беше най-натрапвана, нито Преслава, нито Галена са ги бутали чак толкова.... Но "Спри ме" тук също много я харесваха както беше с "Как ти стои". :D 

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

 

Това нещо беше супер голям хит. Даже ми е любимата песен на Емануела в Пайнер.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

И аз смятам, че Лудата дойде е по-голям хит и предизвика фурор като излезе. Дори и към днешна дата е по-успешната. 9млн има. Как ти стои също беше гръмнала на нова година, сигурно 2011 е било. 

1-1-2011 с Как ти стои се завърна буквално и размаза.....
Не, Лудата дойде не мисля, че беше бутана, но беше по-голям и траен хит..... Всеки си има мнение.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

He e B3e/\a om npaBama Ha neceHma, Ho e qcHo, 4e q kaHqm 3apagu Heq 🙄

Затова питам колко фолклорни участия има Яница, че ще я храни доживот тая песен?

преди 1 минута, fengergana каза:

Нямам предвид гледанията от песента,а участията. Яница няма фоклорни,защото има 10 народни песни. Сега ще участва пак в фолклорната програма за Великден. Сигурно след някоя друга година ще се преориентира,като събере репертоар. Не помня и Райна преди третия албум да е пяла в Койнаре,Сунгуларе, Мичурин и други световни сцени

Е, как няма? Нали ще я храни доживот? Това някаква шега ли е? 10 песни са един албум. Участия правят и с 3. Да не говорим, че винаги може да пее чужди.  Осъзнаваш ли колко глупаво звучи - песента била вселенски хит, но тя нямала фолклорни участия щото била без репертоар. 

Ах, малееее...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, meleto каза:

Да, Славка е толкова охранена. Самата тя казва, че никакви пари не е взела от Бяла роза. И колко фолклорни участия има Яница? Ъ? 

 

0. А Славка скоро я видях на пазара, с една оръфана дамска чанта и от ония плетените жълти обувки. Оплака ми се, че няма пари. Вика "Докторке, най-големия хит в народния фолк имам, пукнат лев нямам". Предписах антидепресанти за подобряване на психологическото състояние.

- Д-р Хинова

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   1 Потребител

×
×
  • Create New...