Jump to content



Поп-фолк скандали (май 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 21:01


Препоръчани коментари

преди 57 минути, meleto каза:

Даже на тъмбнейла се вижда бръчка, която според мен не е от възрастта. И тук не прави нищо специално и пак бръчката се вижда.  Просто нещо е правила или от слаботията. + това аз никога не съм я наричал дебела. Може би е била такава около 2008-9, около бременността. Виж Преслава си беше лелка на 20 години.  

Въпросите са 2:

1. Защо се "разкрасява" с тая жабешка уста, изпъвания, отслабвания и тн.

2. Защо празнува 20 години през 2024 година, като е с 1 година по-дърта кариерата й. Като спестява 1 година, ще стане ли по-млада? Или ще затрие наградки като Мис Секси и Песни за секс? Или че две години поред я бутаха за ДЕБЮТ и пак не спечели :D 

Не харесвам позьорщината. Преди да обяви 20 години не ми беше в полезрението. А, имам и една съществена причина. Ако ти харесваш Галена - аз трябва да съм опозиция. Ако всички харесвате Графа, аз ще го плюя. И естествено,  ще намеря аргумент. Най-лесно е да намериш слаби места, когато става дума за неестествени хора.

Зависи дали има дупка столът.

Именно. Няма значение от позата или гримасата. това отстрани се вижда.. Залагам, че е от отслабването. В комбинация с жабешката уста - не е естетично. Но както се вика.. късно е. Ще трябва да свикваме. По-добре няма да стане.

Темата за назолабиалните бръчки на Галена беше актуална през 2009 и 2010 година. По интервюта особено се очертаваха отявлено много. Бях чел дори коментари в Сигнал и в други сайтове за това. На Галена бръчките й около устата са още от детството или тийнейджърска възраст, такава й беше структурата на лицето. Като заваляха коментарите и Галена се видя с пари, започнаха интервенциите. Много умело запълни назолабиалните бръчки. Но от тогава минаха 14 години. Представете си колко инжекции и опъване е видяло това лице за толкова време, нали старее. От прекалено много пластични намеси също има страничен ефект - бръчки и неестествена визия на лицето. Явно е дошъл момента за това при Галена. Въпреки това обаче се забелязва как са избирани стоп кадри, в които прави специфични гримаси. По принцип певицата не изглежда така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Константин и Данна набират скорост, утре в челен сблъсък със Симона и Мирела

1. Константин и Данна - Пуши, пуши 208К

2. Тони Стораро - Топ, топ, топ 123К

3. Фики - Чипи, чипи 115К

4. Симона и Мирела - Мой се мерак 102К

5. Азис и Лидия - Лудница 92К

--------------------------

Симона и Мирела дебютират на №4 в първи непълен ден, утре в битка за върха. Прави впечатление, че дуетът на Константин и Данна в последните дни прави повече гледания от първите няколко, вие наблюдавате ли да става хит?

Тони Стораро с много голям хит точно преди юбилейния му концерт, измества сина си от №2. Преслава пада на №6 с "Да й приседне" с нови 75К.

Други неща, които правят впечатление са задържането на Теди Александрова и Саби в топ 10 няколко поредни дни. А също и това, че Яница и Биляниш имат малък хит, вече 11 дни е в топ 20 и прави нови 38К на 15-то място.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Скоро Глория ще бъде единствената изпълнителка, стартирала преди 30 години, с 10-милионен хит

youtube + spotify = почти 9 милиона

 

хит у вас, както би казала Зайка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, fengergana каза:

Нито дума за Лапай, Адъмб и двете лели Мирела и Ивайла.

За никому неизвестни бедни труженички от народа какво да каже, тия дори с такава или изобщо реклама и за центрофугата не стават. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Andrew Cunanan. каза:

хит у вас, както би казала Зайка.

10 милиона гледания едва ли са направени само от у нас.

А у вас умрелите песни на Рума-самодивата ли са хит?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

това не ок коментар. :( 

Прекрасен е. За Рума самодивата само лошо или нищо. А ти недей да се взимаш за съдник на не ок коментари, като в 70% от твоите оплюваш живи хора. Каква е разликата? Дай, като е умряла, и сакън всеки да е длъжен да я харесва. За живите не важат тия правила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рума и дъщеря й Шевкетка, която гламави фенове на Рума след смъртта й искаха да направят певица, но Шевкетка свърши като свиркаджийка на шосето Сливен - Стара Загора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Balkandji1 каза:

Прекрасен е. За Рума самодивата само лошо или нищо. А ти недей да се взимаш за съдник на не ок коментари, като в 70% от твоите оплюваш живи хора. Каква е разликата? Дай, като е умряла, и сакън всеки да е длъжен да я харесва. За живите не важат тия правила.

абе, ако Глора беше умряла, а Рума беше останала жива - всичко ще е ток жица, но Господ обрече Глора жива да бъде забравена, че е съществувала и да няма пукнат хит от 1998-ма насам. Съдба.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

абе, ако Глора беше умряла, а Рума беше останала жива - всичко ще е ток жица, но Господ обрече Глора жива да бъде забравена, че е съществувала и да няма пукнат хит от 1998-ма насам. Съдба.

Съдба, в която пишеш лъжи. Първо 1998 била слаба за Глория, сега пък нямала пукнат хит от тогава, когато истината е, че Глория през 2007 прави последния си много голям хит, а в 2025 ще има песен с 10 милиона стрийма, при все, че я погребват от 15 години.

преди 1 минута, fengergana каза:

много гнусни коментари,а уж има правила

Ти да мълчиш и да лягаш да спиш. Никой не се интересува от мнението ти. :1000(31):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Balkandji1 каза:

Рума остана само с "Едни очи разплакани" и надгробна плоча, която препикават песове. Глория 30 години по-късно - жива, здрава с 10-милионен хит. :1000(31):

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Balkandji1 каза:

Рума и дъщеря й Шевкетка, която гламави фенове на Рума след смъртта й искаха да направят певица, но Шевкетка свърши като свиркаджийка на шосето Сливен - Стара Загора.

учила се е от мъжа на Галош - Джофрин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Emanuela.Carey каза:

spacer.png

Такава е истината и жалко, че поражда поредица от лицемерни коментари, в които се изкарваме Дева Мария, а иначе по цял ден същите хора обиждат и принизяват други хора. Двойни стандарти при лелите от Рамания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Balkandji1 каза:

Такава е истината и жалко, че поражда поредица от лицемерни коментари, в които се изкарваме Дева Мария, а иначе по цял ден същите хора обиждат и принизяват други хора. Двойни стандарти при лелите от Рамания.

Много съм млад, за да съм леля, пък и то баш от този пропаднал бардак!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, fengergana каза:

 

162428-2.jpg

Да се заяждаш с Кондомчо не е в твой интерес, скъпа!! Ще те изяде с парцалите още преди да си вдишала поредната глътка кислород в тази омайна лунна нощ.
 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Balkandji1 каза:

Съдба, в която пишеш лъжи. Първо 1998 била слаба за Глория, сега пък нямала пукнат хит от тогава, когато истината е, че Глория през 2007 прави последния си много голям хит, а в 2025 ще има песен с 10 милиона стрийма, при все, че я погребват от 15 години.

Ти да мълчиш и да лягаш да спиш. Никой не се интересува от мнението ти. :1000(31):

Феновете на Калория веднага ще ти опонират, че това е завършило под номер 4 в годишната класация на Планета и с него са откривали турнето през съответната година 🤡:


 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Andrew Cunanan. каза:

Да се заяждаш с Кондомчо не е в твой интерес, скъпа!! Ще те изяде с парцалите още преди да си вдишала поредната глътка кислород в тази омайна лунна нощ.
 

аз обичам да ме карат да не мога да дишам 🤪

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   1 Потребител

×
×
  • Create New...