Jump to content

Поп-фолк скандали (май 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 21:01


Препоръчани коментари

Ох много ми е забавно как никой не отрази роклята на Азис. Той очакваше да направи фурор и да е гвоздея на вечерта.

Лельо Васке време е да си го уголемиш още веднъж и да дадеш на Венета Райкова пак да го държи с две ръце по телевизията. Инак само с рокли не става.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Emanuela.Carey каза:

Ох много ми е забавно как никой не отрази роклята на Азис. Той очакваше да направи фурор и да е гвоздея на вечерта.

Лельо Васке време е да си го уголемиш още веднъж и да дадеш на Венета Райкова пак да го държи с две ръце по телевизията. Инак само с рокли не става.

 

Щом онази Кичка със сините лещи и празния поглед му се изживява на стилист нищо чудно,че никой не го отрази.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, asylum каза:

@meleto

😘

 

Нали не си представяш, че ще цъкна на тия боламачи. На Яница съм я маркирал като неприятна за гледане и ютюба не ми я препоръчва никога. А това Къртиш никога не ми е излизало. Остана си с едно слушане като излезе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

Нали не си представяш, че ще цъкна на тия боламачи. На Яница съм я маркирал като неприятна за гледане и ютюба не ми я препоръчва никога. А това Къртиш никога не ми е излизало. Остана си с едно слушане като излезе.

He, ecmecmBeHo. HqMam Bkyc Ha /\aūHa kamo mBop4ecmBomo Ha Gafa

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, meleto каза:

Нали не си представяш, че ще цъкна на тия боламачи. На Яница съм я маркирал като неприятна за гледане и ютюба не ми я препоръчва никога. А това Къртиш никога не ми е излизало. Остана си с едно слушане като излезе.

нямаш фкуз.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Andrew Cunanan. каза:

galin дали се е опитвал да съблазнява атанас колев по този начин?

Не знам ама откакто почна Гурманов редовно да им участва в скечовете рязко свалиха нивото. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фикрет защо прилича на дърт селски пияница, дето кисне в центъра на селото и чака някой да го почерпи?

Нурофен ли взима или е от химията?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оправили са проблема с видеото на Яница (не се показваше и т.н.)

Вече е в музикалния тренд и гледанията почнаха да се покачват. Дано пак се върнат на 30-40к дневно.

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, -A. каза:

Оправили са проблема с видеото на Яница (не се показваше и т.н.)

Вече е в музикалния тренд и гледанията почнаха да се покачват. Дано пак се върнат на 30-40к дневно.

 

Тая песен ми е на рипийт последните дни и мисля, че това е най-добрата версия на тая песен. КОМЕНТИРАЙ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...