Jump to content


Симона - Хапи ме


Препоръчани коментари

 

🎶Музика: Симона, Галин, Деян Асенов, Ерик Гергинов - Blackout

🎶Текст: Симона, Галин, Ерик Гергинов - Blackout, Лора Димитрова

🎶Аранжимент: Деян Асенов

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз харесвам най-много песните на Симона в Алфа. Видеото е готино, но песента за мен е много по-слаба от Броя до 3, Пак и Вендета които са ми любимите нейни. Иначе музиката е готина. Ще ми трябват повече слушания за да я възприема.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Готина песен, реално Симона май няма слаба песен. Има много силен и грабващ глас. Буквално прави и най-обикновена песен да звучи хитово. Клипът също е готин. Хит ще е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Затова сърби, албанци и т.н. ще са по-успешни от нас що се отнася до чалга. Тия нашите хептен имат слушателите за риби - едни и същи барабани, едни и същи мелодии, едни и същи текстове и све. Сериозно ли си мислят, че по този начин ще просперират още дълго с такива бози?!?

И естествено отново тенекиена помия, поредният ударен флоп!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно едно и също с поредния проституски клип.  И по тая музика са работили една торба некадърници. Тая Симона толкова я обезличиха, не остана едно естествено нещо по нея. Трагедия пълна. Следващата! 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Твърде банално, дори не я изтраях докрая, съжалявам. "Вържи ме и прави каквото искаш", чекнене... С какво това е по-качествено от "Сам се зачука"? На Ваня хитът поне е забавен и запомнящ се. Направо да започнат да я търсят да им пише песни, че аман от банализми...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

В началото Сими беше свежият полъх в Алоха мюзик, сега е поредната на гарата на банализмите. 

Bcu4Ku, koumo cMeHqm 4epBeHama koca, 3a/\q3Bam:

uBeHa

Ba/\q

/\uq

PeHu

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Andrew Cunanan. каза:

0000146403-fbv.jpg

тази жена

И тя залезе. Вече не е интересна. Да си върне русото или червеното като Азия и пак ще ни е интересна. Като космата дъртофелница нищо не показва. След 2012-та вече не е интересна като личност. Прозрачна и миризлива циганка.
Симона наистина да вземе да си върне червеното, беше по-яка и отличаваща се с него. А защо не и като колежката си Счетоводителката Емилия с розова или пък лилава коса?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...