Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2024)


Препоръчани коментари

Десита изглежда по-различно, какво й се е случило ??
Desita Original
 
JdWSrvD-l1SIPN35AJd7f5BTT_YU66B-siGMyuDT
Явно не следиш поп-фолк музиката, за да мислиш така.
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Никога няма да разбера тая мода да си правят зъбите по-бели от фаянса в банята. Отвратително. И преди да ме нападнете, да, моите зъби са жълти!

439880710_982545686569702_3246496988928332995_n.jpg

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, DevilWish каза:
Десита изглежда по-различно, какво й се е случило ??
Desita Original
 
JdWSrvD-l1SIPN35AJd7f5BTT_YU66B-siGMyuDT
Явно не следиш поп-фолк музиката, за да мислиш така.

Shut the fuck up, you fat-ass bitch!

image.png.689907211ffd8fec7a968432241a8615.png

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

AndrewCunanan, форумът не ми позволява да напиша мнението си за Малина, някакъв бъг има, много досадно, пробвах над 5 пъти.

а да ми го пратиш на ЛС?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

И това не ми позволи! Аман от цензура!

image.png.6e0cf300bcaaf58c98536dc2c86b4fe6.png

И на мен одеве ми цензурира мнението за Ла й на и не ми даде да го изтипосам в оригиналния му вид. Мелето нарочно го е направил така, не е бъг. 

Иначе Малина е дърт пергиш, мирищеш на гроб, но поне ме радва. Има яки песни и сега прилича повече на човек от наборките си.

  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Andrew Cunanan. каза:

Никога няма да разбера тая мода да си правят зъбите по-бели от фаянса в банята. Отвратително. И преди да ме нападнете, да, моите зъби са жълти!

439880710_982545686569702_3246496988928332995_n.jpg

Жълти, едва ли са точно жълти. Зъбите на хората по принцип са бели с отенък на светложълто. Като са най-бели в юношеските години, ако юношата ги мие редовно. След 25-27 вече на никой човек натурално не са му толкова бели, колкото около 17-18.

Иначе известните личности прекаляват с тези фасети и излишно избелване. По-скоро приковава вниманието и дразни, отколкото да е привлекателно.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

И на мен одеве ми цензурира мнението за Ла й на и не ми даде да го изтипосам в оригиналния му вид. Мелето нарочно го е направил така, не е бъг. 

Иначе Малина е дърт пергиш, мирищеш на гроб, но поне ме радва. Има яки песни и сега прилича повече на човек от наборките си.

На Райние много правилно е сложил цензура, колкото по-малко внимание се обръща на истеричката, толкова по-добре. Явно бъга с Барби е оправен, но този с кавичките още си стои ... 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Жълти, едва ли са точно жълти. Зъбите на хората по принцип са бели с отенък на светложълто. Като са най-бели в юношеските години, ако юношата ги мие редовно. След 25-27 вече на никой човек натурално не са му толкова бели, колкото около 17-18.

Иначе известните личности прекаляват с тези фасети и излишно избелване. По-скоро приковава вниманието и дразни, отколкото да е привлекателно.

в този клип са им много по-яки зъбите отсега. За Галош мисля, че има поне 40-50 зъба в устата си. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

в този клип са им много по-яки зъбите отсега. За Галош мисля, че има поне 40-50 зъба в устата си. 

Не ти ли се струва, че Андреа изпитва известен дискомфорт в този проект? Забележи в началото чупките на Галена, енергията й и тази на Андреа. Андреа е на второ място в този проект, Смядовската си е пуснала магията и другата се чувства подтисната.

По-късно се развихри и скандала им, в който Андреа пръскаше завист, че Галена е дистигнала ново ниво, а Дора пълнее вкъщи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Lelqtian каза:

Продължаваме с Мира 

 

Моля полюциите с дъх на Мира тази седмицата да бъдат ограничени от @meleto Да сложи рестрикции във форума за публикуване на контент, свързан със зайкинята.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Balkandji1 каза:

AndrewCunanan, форумът не ми позволява да напиша мнението си за Малина, някакъв бъг има, много досадно, пробвах над 5 пъти.

u Ha MeH Mu ce e c/\y4Ba/\o.

HanpaBu screenshot, npegu ga npamu6, u Go u3n/\eckaū noc/\e kam cHuMka 🤣

преди 16 минути, Balkandji1 каза:

И това не ми позволи! Аман от цензура!

image.png.6e0cf300bcaaf58c98536dc2c86b4fe6.png

A, cmopu/\ cu Go Be4e! EBa/\a 🤣

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Balkandji1 каза:

Моля полюциите с дъх на Мира тази седмицата да бъдат ограничени от @meleto Да сложи рестрикции във форума за публикуване на контент, свързан със зайкинята.

Mira Month e. u3mpaū o6me 2 gHu 😘

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Balkandji1 каза:

Не ти ли се струва, че Андреа изпитва известен дискомфорт в този проект? Забележи в началото чупките на Галена, енергията й и тази на Андреа. Андреа е на второ място в този проект, Смядовската си е пуснала магията и другата се чувства подтисната.

По-късно се развихри и скандала им, в който Андреа пръскаше завист, че Галена е дистигнала ново ниво, а Дора пълнее вкъщи.

image.png.ef59ba05d5b73a9f14aa6fe169ac8269.png

  

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Balkandji1 каза:

Щом се справя така, защо не пя на живо на големите концерти, а направи име на плейбек певица?

Ивана и Глория й наложиха вето, за да не излезе истината на яве, че Мала ги надпява и без да си отваря устата и без дори да пее. 😘 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...