Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2024)


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 14 часа , meleto каза:

Ух, хахах

Галин е топ. Значи той не може да е №1 и 3 и си купува, но пък Яница като влезе под номер 100 и е хит хахах... Добре, разбирам.

Мн ясно че купува. Така така по едно време правеше еднакви в тубата и споти и разби всички стрийминг рекорди в бг чарта. Как е това реално, точно с тази боза...

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

Това какъв тренд е станало в тик ток, че е на #16 в Apple, #53 в Spotify и #58 в YT за последния ден?

 

 

Да, над 3500 клипа под този саунд за 1 седмица

 

  • Like 1
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Fast каза:

 

 

Десислава няма златна среда - или ще носи най-късите и прилепнали рокли, или такива костюми като някакъв пиян лектор в университет.

Великият стилист Пижов толкова ли не може да ѝ намери дрехи, подходящи на възрастта и килограмите ѝ?

  • Like 4
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, ANGEL каза:

Тази песен за кого ли не беше спрягана, мисля, че най-после си намери мястото и ще я чуем съвсем скоро. 

 

Много е хубава,припева сякаш вече сме го чували,но не се сещам от коя

преди 22 минути, xroflx9 каза:

Това ако беше излязло в силните години на Криско стила щеше да е мегахит като песните на Тита и Яката дупара

 

Направи си е 1:1 с Късай

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

ЧЕРВИЛОТО !“!!„@!$@%@#$%@$

Оранжевото ли?
На тоя дали ако му забия един шЪмар под звуците на "Влюбена в живота" ще се влюби? Предполагам даже може и да свърши...

В мое лице!!! ;) 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена да не снима нещо в Ибиза, че целия и антураж и слуги е там? Да си позволят групово да идат там и да си плащат се съмнявам много силно. 

WWW.INSTAGRAM.COM

207 likes, 1 comments - dobromirk on April 26, 2024

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, DanielPiliov каза:

Това днес по-рано беше на 340К и 4.7К лайка???

Избухва

Колко свежо и модерно звучи тази песен 12 години по-късно, когато се правят главно кючеци и по-тежки фолк песни, просто не е реално...

  • Like 6
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Gerganafen каза:

Секта💀

WWW.FACEBOOK.COM

❤️❤️❤️❤️

 

Тази с бялата тениска е продавачка на топла точка в един супермаркет във Варна. Винаги съм се чудил защо е вечно крива и намусена,а то било защото не й дават да слуша Гюрга на работното място.

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, xroflx9 каза:

Тази с бялата тениска е продавачка на топла точка в един супермаркет във Варна. Винаги съм се чудил защо е вечно крива и намусена,а то било защото е фенка на Гюрга.

 

  • Love 1
  • Casper 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, xroflx9 каза:

Тази с бялата тениска е продавачка на топла точка в един супермаркет във Варна. Винаги съм се чудил защо е вечно крива и намусена,а то било защото не й дават да слуша Гюрга на работното място.

Тя и Глори често е намуцена, ето от къде идвало.

gloria-disgusted.gif

  • Like 3
  • Kiss 1
  • Casper 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 21.04.2024 г. от 22:39, meleto каза:

Хубена беше админ и основно тя го стопанисваше. Реално Митака беше доста против, понеже му се прецакваше политиката за налагане. Според мен той умишлено не е заделил IT екип да поддържа технически форума. А иначе - мнениета на ден сигурно бяха по 100к, в най-добрия случай. Непрекъснато имаше по 250-1000 души, които пишеха безобразно много. Почти всички изпълнители си имаха собствена папка. Просто беше брутално. От един момент нататък сървърът падаше и по-точно базата се омазваше. След поредния даунтайм обявиха, че повече няма да го поддържат, извъртайки, че феновете са станали много агресивни - бла-бла.

Оттам се зародиха пиратските форуми - Рамания, Пират Форум... аз имах 2 форума, които правеха много посещения, но за периоди от половин година. Трудно се поддържаха. А и тогава съм бил на по 13-14 години хахах

Сега се сетих, че имаше форум Кречетало.

Не знаех, че сте млад, по някаква причина си мислих, че сте доста по-възрастен. 😲😲

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Gerganafen каза:

Стара гола снимка на Киара:heart:

18+

Така е гледал Торино, когато за пръв път Дион се е съблякал чисто гол пред него.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Fast каза:

 

 

Защо Преслава подава микрофона на бодигард с конска опашка на главата и сако на гърба с големината на канара?

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...