Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2024)


Препоръчани коментари

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Това е точно твой тип песен

 

Точно така! Как ще сравниш тази песен с невпечатлителните превтасали манджи, с които ни облъчва днес? Ето затова днес няма успеха, който имаше преди години. Правеше оригинални, запеваеми catchy песни.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Мили приятели и почитатели, 
никога не съм бил замесван в скандали, защото не това е моят начин да търся популярност, както и на моето семейство, начело с баща ми, от когото винаги съм взимал пример. Но във връзка със създалата се ситуация около последната ми песен, държа да кажа, че нямам никаква намеса в отношенията на моята музикална компания и моята колежка Мира. 
А относно самата песен, след всички написани глупости, искам да изясня едно. Въпросната песен #Чипи Чипи и чилийският семпъл към нея са изпети, готови и регистрирани от моя екип в Музикаутор още преди три месеца. Всеки, който се занимава с музика и музикален бизнес, може да разбере какво означава това. Уважавам Мира и нейното творчество, но всяка музика си има своето авторско право, а аз винаги съм си уреждал всички права на която и композиция да направя кавър версия. Мира можеше да намери контакт с мен и да поговорим за това, че са се дублирали нашите идеи, когато е разбрала, защото аз до вчера нямах представа. Щях да й преотстъпя песента, особено ако знаех, че с нея е искала да подаде ръка на млад талант. Но, за съжаление това не се случи. Аз съм чист пред Бог и държа да живея без интриги и лъжи, които най-много ненавиждам!
Ще продължавам да пея за вас и ще бъда още по продуктивен тази година. 
Ваш: Фики

  • Haha 3
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз лично доста харесах ,,Сипвай’’, наистина се набива в главата, а снощи доста пъти си пуснах ,,Сам се зач*ка’’ на Ваня, понеже ми беше тъпо и някак си свърши работа хаха. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Andrew Cunanan. каза:

 

Е бива ли такава разлика между обложката и на живо:

image.png.1b601567513b8a0d57c86d44d87f60be.png

Мира, стягай се. Има процедури, различни начини на хранене, не е само ботокс и филъри.

  • Thanks 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Е бива ли такава разлика между обложката и на живо:

image.png.1b601567513b8a0d57c86d44d87f60be.png

Мира, стягай се. Има процедури, различни начини на хранене, не е само ботокс и филъри.

ga, Ekcmpa Ha 60 e no-3ana3eHa 😳

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Lelqtian каза:

Мисля ако запалиш една двайсетачка, ще е по-добър разход отколкото албум на това извъземно. Или смяташ да тормозиш други уши с тази покупка? 

Точно Биляниш прилича на извънземно. 😂

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Balkandji1 каза:

Е бива ли такава разлика между обложката и на живо:

image.png.1b601567513b8a0d57c86d44d87f60be.png

Мира, стягай се. Има процедури, различни начини на хранене, не е само ботокс и филъри.

Не може всички да са като Лос Анджелиската Сашка Васева и на 65 да са опънати като повърхността на барабан:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, asylum каза:

 

MHeHue 3a mo3u ceMeeH xum!

 

 

Песента не ме грабва, но видето е много цветно и въздейства готино. Иначе Мирчето се кефи, че си е намерила як млад пич, за който се е омъжила и им го насулва на предните с тая песен.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, FikLena каза:

Мили приятели и почитатели, 
никога не съм бил замесван в скандали, защото не това е моят начин да търся популярност, както и на моето семейство, начело с баща ми, от когото винаги съм взимал пример. Но във връзка със създалата се ситуация около последната ми песен, държа да кажа, че нямам никаква намеса в отношенията на моята музикална компания и моята колежка Мира. 
А относно самата песен, след всички написани глупости, искам да изясня едно. Въпросната песен #Чипи Чипи и чилийският семпъл към нея са изпети, готови и регистрирани от моя екип в Музикаутор още преди три месеца. Всеки, който се занимава с музика и музикален бизнес, може да разбере какво означава това. Уважавам Мира и нейното творчество, но всяка музика си има своето авторско право, а аз винаги съм си уреждал всички права на която и композиция да направя кавър версия. Мира можеше да намери контакт с мен и да поговорим за това, че са се дублирали нашите идеи, когато е разбрала, защото аз до вчера нямах представа. Щях да й преотстъпя песента, особено ако знаех, че с нея е искала да подаде ръка на млад талант. Но, за съжаление това не се случи. Аз съм чист пред Бог и държа да живея без интриги и лъжи, които най-много ненавиждам!
Ще продължавам да пея за вас и ще бъда още по продуктивен тази година. 
Ваш: Фики

Че колко по продуктивен може да стане този нахалник? Някои от топ имената още нямат издадени песни за тази година,а тоя има 4 песни за 4 месеца..:mf_surrender:

и се подписал сякаш може да напише такова изявление без грешки🤣

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Balkandji1 каза:

Точно така! Как ще сравниш тази песен с невпечатлителните превтасали манджи, с които ни облъчва днес? Ето затова днес няма успеха, който имаше преди години. Правеше оригинални, запеваеми catchy песни.

Курвенската линия от рими без смислова връзка между тях се изтърка, отделно тя роди и мина 40-те. Да не говорим, че вече не прави топ песни и клипове. За певица от Б група пак постигна доста. 

това беше последната нейна песен, която въртях.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

За какъв семпъл пише Жики, като цялата мелодия е 1:1 с оригинала, това не е семпъл или интерполация, а същински кавър. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

За какъв семпъл пише Жики, като цялата мелодия е 1:1 с оригинала, това не е семпъл или интерполация, а същински кавър. 

Това ако го е писал, или дори прочеел Жики, аз по паспорт съм Урсула фон дер Лайен от Малката русалка.  ;) 

image.png.71f8b428c471ca3e83c15c2f3de9e46f.png

  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Това ако го е писал, или дори прочеел Жики, аз по паспорт съм Урсула фон дер Лайен от Малката русалка.  ;) 

image.png.71f8b428c471ca3e83c15c2f3de9e46f.png

Малката *Друсалка

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Малката *Друсалка

 

Hepea/\u3upaH xum!

преди 2 минути, Lelqtian каза:

И ся кво? Най-големия хит на Гюрулту се оказва краден май? 

 

u Ha Esil Türban 

 

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Глория: Липсват ми 100 000 от сметката и не са включени в преразходния отчет! Имаш ли представа какво се е случило с тях?
Емилия: Липса на майката ти пут.....

  • Haha 4
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Just_Me каза:

Тя кой ли не кавърдиса 😅 В новия й албум има минимум 3 наши кавъра, като тия дни загатна малко от единия и е "Името ти".

Да, веднага се сещам за Неблагодарен, Турбуленция и още на няколко попаднах преди малко. Чух новите песни и ми се сториха много познати?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Andrew Cunanan. каза:

 

Глория: Липсват ми 100 000 от сметката и не са включени в преразходния отчет! Имаш ли представа какво се е случило с тях?
Емилия: Липса на майката ти пут.....

 

  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...