Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2024)


Препоръчани коментари

преди 5 часа , meleto каза:

Само на мен ли не ми действа скандалът между Стораро и Мира? 

Каква кариера има Мира въобще? При нея нещата приключиха някъде около 2007ма. Тук-там направи нещо запомнящо се, но уви - не е влизала дори в топ 50 на най-ключовите изпълнители. 

Както се вика... каква звезда си, ако нямаш име, което да работи за теб? Това е като Джордан, който направи 1 хит и вече бил сред топ имената. Кой се интересува от някакъв си Джордан?

Имена са Емануела, Анелия, ПРЕСА, Жалка, Счети, дори Фики и Галин. Даже ГИК.

2009

2011:

2017:

 

  • Like 2
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 44 минути, meleto каза:

Май това най-многоми харесва от Мира

Тази песен и аз я харесвам. Ето видеото

Иначе има много песни на Мира които ми харесват - в това число Измамник която Фики направи 10 години по-късно но без нейния успех, В джаза, Луда вечер, Оставете ни на Мира, Ела.... има и други..... Много ме кефи една по-перверзна песен - Да възбудим нощта.

За Рамания: Нека възбудим Сигнал плюс,
с вас да възбудим сигнал плюс,
че няма от кой да преписват те,
ако ние не сме.

  • Like 3
  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Balkandji1 каза:

Яница и изтъкнатите аргументи, че новата й песен на върви понеже била в нов канал.

Поглед година назад:

Яница - "Най добрата" 285К за 4 месеца

Яница - "Дръж се" 760К за 8 месеца.

Песните са качени в канала на Пайнер с 2 милиона и 600К последователи.

Яница, касите на някой супермаркет. Крещя ти го! :3fdb8960598fa63e:

 

Това е точно твой тип песен

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мира беше звезда с "Летвата" и "Насън и наяве" още преди Стораро. Не за първи път Сторарови правят патардии и двойни стандарти. Джина Стоева заради него и Алисия се махна от Ара. Изобщо не са толкова добрички и колегиални. Колкото до Мира, и други хитове не й липсват. "За теб живея" е мега готина песен, "Заличи следите", "Ще сгреша", "Дай ми, дай ми", "Не мога", "2 шамара". С Щилиян и Милко имаха хитови дуети. Вторият й албум беше един от най-продаваните на 2002. После в годините обаче взе да прави прекалено маанета и предимно и само на това залагаше. В случая съм склонен да вярвам на нея. Сторарови са Содом и Гомор, супер нагъл клан.

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

2009

2011:

2017:

 

Първите две са жестоки. 
Е на това като малки какви танци сме хвърляли...

 

  • Like 1
  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Balkandji1 каза:

Саби, моля те. Къш ма, сус ма! Брат ти ни е достатъчен.

Много е секси котенце, много по-секси от п(М)еди❤️ 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Много е секси котенце, много по-секси от п(М)еди❤️ 

Между другото, външно и на мен ми е много по-симпатичен от Меди. Като песни не ги харесвам, въпреки, че на Саби съм чувал песента с Галена и още една....
Мира вечер:

@meleto не ми казвай, че не си чувал тази песен? Една от най-яките песни на Мира за мен!!! Тези дрешкииии с лесни разкопчалки са хит! Секси дрешки, свалят се сами!!

  • Like 1
  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, adorable каза:

Мира беше звезда с "Летвата" и "Насън и наяве" още преди Стораро. Не за първи път Сторарови правят патардии и двойни стандарти. Джина Стоева заради него и Алисия се махна от Ара. Изобщо не са толкова добрички и колегиални. Колкото до Мира, и други хитове не й липсват. "За теб живея" е мега готина песен, "Заличи следите", "Ще сгреша", "Дай ми, дай ми", "Не мога", "2 шамара". С Щилиян и Милко имаха хитови дуети. Вторият й албум беше един от най-продаваните на 2002. После в годините обаче взе да прави прекалено маанета и предимно и само на това залагаше. В случая съм склонен да вярвам на нея. Сторарови са Содом и Гомор, супер нагъл клан.

Очаквам коментар за този проект 😘

 

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Balkandji1 каза:

Който се очаква да бъде продаден в 4 копия. А изпълнителката е объркала първата дума в заглавието - трябвало е да е "Least".

Сериозно тия албуми в какви тиражи биват разпечатани? В 100 бройки? Кой, за Бога, в 2024 година ще си купи албум на Биляниш?

АЗ!!!! Крайно време е да се преориентираш от флопесата Галош към новата лидерка Пърдяниш!

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Видях обложката, но сериозно ли ще пуска албум и с това заглавие? Аз харесвам много Чисто зло и Райски газ. Топ любовник обаче ми е любимата нейна песен и песента с Алекс Робов им е яка.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Balkandji1 каза:

Тебе ти харесват греховни, мръснички неща. От малък си така. Като мастурбираш, си личи най-много. :viannen_45: Предписвам изповед пред отче.

- Д-р Хинова

Отиват пет сестри на изповед.
Първата:
- Отче, само го пипнах с пръст.
Отчето:
- Измий греховния пръст в светената вода!
Втората:
- Отче, държах го в ръка.
Отчето:
- Измий тази греховна ръка в светената вода!
В този момент, четвъртата се прередила и казала:
- Отче, ще може ли да си изплакна устата, преди тая да си измие задника в нея?

 

 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

 

Доколкото разбрах Стораро като и е звъннал пак се е отнесъл много грозно с нея едва ли не тя замесва умишлено имената им публично а той е света вода ненапита!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:

Тая Сандра Африка толкова много песни е взела от нас, но за "Зле разпределени" няма прошка! Не я е направила както трябва. 

 

Тя кой ли не кавърдиса 😅 В новия й албум има минимум 3 наши кавъра, като тия дни загатна малко от единия и е "Името ти".

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Andrew Cunanan. каза:

АЗ!!!! Крайно време е да се преориентираш от флопесата Галош към новата лидерка Пърдяниш!

Мисля ако запалиш една двайсетачка, ще е по-добър разход отколкото албум на това извъземно. Или смяташ да тормозиш други уши с тази покупка? 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Balkandji1 каза:

Тебе ти харесват греховни, мръснички неща. От малък си така. Като мастурбираш, си личи най-много. :viannen_45: Предписвам изповед пред отче.

- Д-р Хинова

Emo My cekcu xum!

преди 59 минути, Andrew Cunanan. каза:

2009

2011:

2017:

 

+

преди 58 минути, adorable каза:

Мира беше звезда с "Летвата" и "Насън и наяве" още преди Стораро. Не за първи път Сторарови правят патардии и двойни стандарти. Джина Стоева заради него и Алисия се махна от Ара. Изобщо не са толкова добрички и колегиални. Колкото до Мира, и други хитове не й липсват. "За теб живея" е мега готина песен, "Заличи следите", "Ще сгреша", "Дай ми, дай ми", "Не мога", "2 шамара". С Щилиян и Милко имаха хитови дуети. Вторият й албум беше един от най-продаваните на 2002. После в годините обаче взе да прави прекалено маанета и предимно и само на това залагаше. В случая съм склонен да вярвам на нея. Сторарови са Содом и Гомор, супер нагъл клан.

no3gpaB!

преди 57 минути, Lelqtian каза:

 

om B4epa c/\y6aM Sensiiiin, sensin!

 

преди 55 минути, Andrew Cunanan. каза:

Очаквам коментар за този проект 😘

 

A a3 om meb 3a mo3u! Be6e Mu /\u4eH xum u Mqmax kio4ek Ha nokpuB Ha Bu/\a Ha repeat Ha mo3u xuMH!

преди 46 минути, adorable каза:

Много моден беше, много ми харесва. Към края й в Пайнер.

kpaqm B naūHep:

cuMoHa Gyurova ce k/\amu myka, a Ekcmpa Bogu xopo 😅

 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз много харесвам Мира още от 1999, когато започна в Пайнер и наистина направи някои тотални и емблематични до днес хитове. После в Съни също имаше поне 5 много големи хита, някои от които сте отбелязали по-горе. Бих добавил и баладата “Не мога” от 2008 година, която Фен излъчваха на всеки половин час лятото и наистина много се харесваше. 
“Ела” също и беше много силно попадение, макар и кавър.

Просто тя в последствие се преориентира към турската общност и си пуска такива песни, които се котират сред тях. Иначе и на мен ми липсват типичните за нея поп-фолк песни. 

  • Like 2
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Danger. каза:

:ar:

Блокира ме през 2019, защото в един чат на майтап бях казал че е грозна. Написаното достигна до нея, след което бях блокиран и точно след това си залезе. :1000(29):

Между другото вчера точно за това се сетих. :D

И не вярвам да грешиш. Тия извънземни ме наблюдават от години. Разкриха ми, че хората се прераждат и в следващите си животи срещат хора, които са срещнали в преден живот. Така била устроена нашата вселена. Предвид причините, заради които установиха контакт с мен и някои мои способности, ми разкриха, че аз, майка ми и баща ми имаме най-силните духове в държавата.

Хората, които се били замесили в моя живот, също не били случайни, включително и ти. Имали силни духове и способности - примерно да кълнеш. :D

От общуването ми с духове и извънземни индивиди обаче разбрах, че тия неща се връщат по-късно по един или друг начин.

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, GSA каза:

Аз много харесвам Мира още от 1999, когато започна в Пайнер и наистина направи някои тотални и емблематични до днес хитове. После в Съни също имаше поне 5 много големи хита, някои от които сте отбелязали по-горе. Бих добавил и баладата “Не мога” от 2008 година, която Фен излъчваха на всеки половин час лятото и наистина много се харесваше. 
“Ела” също и беше много силно попадение, макар и кавър.

Просто тя в последствие се преориентира към турската общност и си пуска такива песни, които се котират сред тях. Иначе и на мен ми липсват типичните за нея поп-фолк песни. 

Ku/\moBa ba/\aga. u ma3u ce xapecBa6e, Ho He q pa3Bu

преди 4 минути, Balkandji1 каза:

Между другото вчера точно за това се сетих. :D

И не вярвам да грешиш. Тия извънземни ме наблюдават от години. Разкриха ми, че хората се прераждат и в следващите си животи срещат хора, които са срещнали в преден живот. Така била устроена нашата вселена. Предвид причините, заради които установиха контакт с мен и някои мои способности, ми разкриха, че аз, майка ми и баща ми имаме най-силните духове в държавата.

Хората, които се били замесили в моя живот, също не били случайни, включително и ти. Имали силни духове и способности - примерно да кълнеш. :D

От общуването ми с духове и извънземни индивиди обаче разбрах, че тия неща се връщат по-късно по един или друг начин.

 

MHeHue 3a mo3u ceMeeH xum!

@meletogeka cu, ya!

 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...