Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2024)


Препоръчани коментари

преди 9 минути, xroflx9 каза:

При Ивка ли я гледаш Василка? Една идея по поносим е там

Чак поносим не бих казал, това си му е запазеното "земно" поведение, което правеше и преди години в Горещо когато е нагазил лука.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 20 минути, Emanuela.Carey каза:

Чак поносим не бих казал, това си му е запазеното "земно" поведение, което правеше и преди години в Горещо когато е нагазил лука.

Не знам,това ми е второто или третото интервю на Азис,което си пускам през живота ми🥲

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Не знам,това ми е второто или третото интервю на Азис,което си пускам през живота ми🥲

Cmpax Me e, Ho 3apagu meb Moe ce npeja/\q 3a cefme 🥹🫣

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DevilWish каза:

Ама какви са тия постоянни заяждания от теб? Да , казвам това, което мисля! По-добре да повтарям отколкото да си пренасям лошото настроение на други хора.
 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Намерих един много як канал току-що в youtube , качили са стари клипове на много от певиците - Преслава, Глория, Десислава, Камелия, Мира и др.
За първи път гледам видеото на тази песен, беше жестока! ❤️ 

 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фики с 25 песни над 10М гледания, вече има повече клипове над тази граница от Галин(24).

Пред него са само Криско(27), Преслава(28), Азис(30) и Галена(42).

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Фики с 25 песни над 10М гледания, вече има повече клипове над тази граница от Галин(24).

Пред него са само Криско(27), Преслава(28), Азис(30) и Галена(42).

Мисля, че може и да мине Криско? 
Тогава да помогнем на Преслава да мине Азия.

9,6 М

9,8 М

А иначе броиш ли Нашето любов е , която е 12 М. , От утре и други такива които са минали или?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Мисля, че може и да мине Криско? 
Тогава да помогнем на Преслава да мине Азия.

9,6 М

9,8 М

А иначе броиш ли Нашето любов е , която е 12 М. , От утре и други такива които са минали или?

Всичко, да, на Преслава само Шушана забравих, която е изтрита, така че нейните са 29.

  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Всичко, да, на Преслава само Шушана забравих, която е изтрита, така че нейните са 29.

Мерси. Ами мисля, че "Хайде, откажи ме" скоро ще мине 10-те милиона. Тя ми се струва най-близко. За "Спомени" @Andrew Cunanan. ми каза, че се брои с топика, но самия клип още не ги е минал?

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фамилия Сторарови правят сечено на Мира! Отишли днес във фирмата и заплашили, че ако пуснат клипа на Мира, ще напуснат фирмата!!!

FB.WATCH

🔴🔴🔴 Скъпи приятели представям Ви песента "Чапа, Чапа" и ЗАБРАНЕНАТА визуализация към спряната премиера. Очаквайте в 20:00 часа лайв по темата в профила...

Повече подробности за ситуацията тази вечер!

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, RumyanaFen каза:

Фамилия Сторарови правят сечено на Мира! Отишли днес във фирмата и заплашили, че ако пуснат клипа на Мира, ще напуснат фирмата!!!

FB.WATCH

🔴🔴🔴 Скъпи приятели представям Ви песента "Чапа, Чапа" и ЗАБРАНЕНАТА визуализация към спряната премиера. Очаквайте в 20:00 часа лайв по темата в профила...

Повече подробности за ситуацията тази вечер!

А защо Фамилия Сторарови вместо да се оплакват, да вземат да си припомнят, когато бяха взели те версия на ХИТ от Мира - ИЗМАМНИК (2008 година) и Фики направи същата версия - Хайде, слънце (2018) 10 години по-късно и НИЩО не стана от нея. Това не е за първи път....... Не, че щеше да стане хит от тази версия, но трябва вечно да правят сечено на другите изпълнители - не е редно! Много примери има за песни с една и съща версия, та да си припомним наглостта да вземеш ХИТ на който си подскачал като малък:

 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

А защо Фамилия Сторарови вместо да се оплакват, да вземат да си припомнят, когато бяха взели те версия на ХИТ от Мира - ИЗМАМНИК (2008 година) и Фики направи същата версия - Хайде, слънце (2018) 10 години по-късно и НИЩО не стана от нея. Това не е за първи път....... Не, че щеше да стане хит от тази версия, но трябва вечно да правят сечено на другите изпълнители - не е редно! Много примери има за песни с една и съща версия, та да си припомним наглостта да вземеш ХИТ на който си подскачал като малък:

 

Наглоста им вече премина всякакви граници потресен съм!

  • Like 3
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, RumyanaFen каза:

Наглоста им вече премина всякакви граници потресен съм!

Дано в крайна сметка да се качи и песента на Мира...... Толкова ли се притеснява от нея и я има за конкуренция, че да й спират видео версията? Уж е възпитано момче, а пък явно някой от фамилията му прави големи глупости..... Тоя човек дава ли си сметка, че това ще се разчуе? Същата простотия като с Теди Александрова. Мръсни, гнусни, нагли турчоля. 

  • Like 4
  • Sad 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Дано в крайна сметка да се качи и песента на Мира...... Толкова ли се притеснява от нея и я има за конкуренция, че да й спират видео версията? Уж е възпитано момче, а пък явно някой от фамилията му прави големи глупости..... Тоя човек дава ли си сметка, че това ще се разчуе? Същата простотия като с Теди Александрова. Мръсни, гнусни, нагли турчоля. 

Тази вечер Мира ще пусне лайф във профила си и ще обясни каква точно е създадената ситуация!

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, RumyanaFen каза:

Тази вечер Мира ще пусне лайф във профила си и ще обясни каква точно е създадената ситуация!

Дано после го качат.... Иначе.... като искат да напускат, заради една песен...

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...