Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 09:00


Препоръчани коментари

преди 1 минута, GSA каза:

Оригинал: Райна

 

И "Виновен" беше гръцки кавър. Много добре й се получи тогава. Аз я обожавам. Текста все едно аз съм го писал. :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 22 минути, DevilWish каза:

Аз с нея никога не съм имал спор. Иначе Слави от време на време съм го виждал да пише, но последно не знам кога.... Лично с него не сме си писали или спорили за нещо, но помня повечето хора които пишехме преди. 

Аз едно време се имах със Слави, пишехме си редовно. След това покрай 2018-та изригна срещу мен и ме обиждаше постоянно. То не бяха обиди, клетви, даже ми беше намерил номера и ми пращаше смс-и със заплахи и обиди. Той е от хората с които най-много съм се карала в този форум. Сашо фена на Камелия е другия. 😁

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Аз едно време се имах със Слави, пишехме си редовно. След това покрай 2018-та изригна срещу мен и ме обиждаше постоянно. То не бяха обиди, клетви, даже ми беше намерил номера и ми пращаше смс-и със заплахи и обиди. Той е от хората с които най-много съм се карала в този форум. Сашо фена на Камелия е другия. 😁

 

Чак толкова? Голям проблем трябва да е било :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Bunn каза:

Чак толкова? Голям проблем трябва да е било :D 

За тогава си беше проблем. Това се случи покрай успеха на "Шефката". Те се дразнеха, че я харесваме, броим гледанията и я защитаваме. Пълна лудница. 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:

Аз едно време се имах със Слави, пишехме си редовно. След това покрай 2018-та изригна срещу мен и ме обиждаше постоянно. То не бяха обиди, клетви, даже ми беше намерил номера и ми пращаше смс-и със заплахи и обиди. Той е от хората с които най-много съм се карала в този форум. Сашо фена на Камелия е другия. 😁

 

О, да сещам се и ние много се карахме на времето... И то по принцип когато е имало обиди всичко е започвало заради любимите ни певици... От темата за певици нарастваха в личностни обиди... Преди стояха така нещата, но сега мисля че всички сме го надживяли. Ако си спорим то е конкретно за самите изпълнители и песните им.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

За тогава си беше проблем. Това се случи покрай успеха на "Шефката". Те се дразнеха, че я харесваме, броим гледанията и я защитаваме. Пълна лудница. 😁

Докато сега постоянно си се броят гледанията и се обсъжда. Преди основното беше концерти и класации.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , DevilWish каза:

Атакувала ЛЯТОТО. Април се пускат песни за пролетта, какво лято? :D 

А пък и знаем, че май месец излиза дуета с Галена. Дано са снимали клип! Ще е скандално ако и двете са в една обща вана и има лесбо-сцени. :D Давам им идейка за нещо скандално :D 

Move и трио със Софи и Коце. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Sunlight каза:

възможно. Коце нищо не казва ама е снимал нещо. Ще видим. 

Вероятност да е направил някаква самостоятелна песен? Отдавна няма? Аз даже не се сещам коя беше последната? Той и Азис имам чувството, че залагат само на дуети. Но няма да се учудя ако са направили трио, даже очаквам такова, предвид, че са близки и ще са на концерта... 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Stela @Balkandji1 @DevilWish

koMeHmupaūme xopama Ha dancing-a, Haū-Be4e c/\eg cpegama 😅

WWW.INSTAGRAM.COM

63 likes, 2 comments - extranina_official_bulgaria_December 23, 2023 on

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, DevilWish каза:

Докато сега постоянно си се броят гледанията и се обсъжда. Преди основното беше концерти и класации.

По време на концертите имаше голяма активност тук. Гледахме по тв и пишехме тук. Обсъждаше се всяко представяне обстойно. Много емоция имаше. Липсват ми концертите, особено на наградите. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

По време на концертите имаше голяма активност тук. Гледахме по тв и пишехме тук. Обсъждаше се всяко представяне обстойно. Много емоция имаше. Липсват ми концертите, особено на наградите. 

И на мен, а и мисля че тогава разбирахме наистина кое е хит благодарение на тези концерти, които ни показваха истината и реакциите на публиката. И това време в което се събирахме да чакаме нов албум, коментираме, теглим, гласуваме в класации... Незаменимо ми е... Изписвахме страници и се радвахме когато нашата певица е с най добър прием.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Stela каза:

По време на концертите имаше голяма активност тук. Гледахме по тв и пишехме тук. Обсъждаше се всяко представяне обстойно. Много емоция имаше. Липсват ми концертите, особено на наградите. 

CnoMHqM cu kak koMeHmupaxMe He/\enu gBujeHuq, npuMepHo Ha CoHq HeMcka 😅

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

@Stela @Balkandji1 @DevilWish

koMeHmupaūme xopama Ha dancing-a, Haū-Be4e c/\eg cpegama 😅

WWW.INSTAGRAM.COM

63 likes, 2 comments - extranina_official_bulgaria_December 23, 2023 on

 

Много смешно танцува мъжът до Нина , а иначе виждам, че се забавляват на тоя микс...  В заведение и механи всичко с изключение на баладите явно се приема добре.... Разбира се, има малко балади които са изключение.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Много смешно танцува мъжът до Нина , а иначе виждам, че се забавляват на тоя микс...  В заведение и механи всичко с изключение на баладите явно се приема добре.... Разбира се, има малко балади които са изключение.

ga, egHa PaūHonogobHa kaka noBejga xopo 😅

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, DevilWish каза:

Вероятност да е направил някаква самостоятелна песен? Отдавна няма? Аз даже не се сещам коя беше последната? Той и Азис имам чувството, че залагат само на дуети. Но няма да се учудя ако са направили трио, даже очаквам такова, предвид, че са близки и ще са на концерта... 

И аз искам много самостоятелна песен. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Sunlight каза:

И аз искам много самостоятелна песен. 

Ами да, време е да измисли нещо ново. Той и преди години пускаше много рядко песни... 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...