Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 09:00


Препоръчани коментари

преди 3 минути, DevilWish каза:

Аз не я помня, но тогава не съм слушал явно.... Ти откога слушаш тази музика? 

От 2000, от "Няма шега" нататък, но се интересувах и какво е било хит в предните няколко години. Най-вървежните парчета се слушаха по няколко години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Току що, Stela каза:

Да, сега мога да кажа, че ми е един от най-близките приятели. Понякога нещо такова събира и сближава хората.

Иначе аз съм тук от 2008-ма и тогава имаше много големи активни фен агитки тук и се вихреха страшни спорове. На Глория, Ивана, Камелия бяха едни от най-големите такива.

Да, имам чувството даже, че точно те бяха с най-много фенове когато се появих и аз в същата година?
И забелязвах как Емилия беше форумната любимка. Много я харесваха. Даже аз когато се регистрирах бях с подпис и аватар от Ще рискувам :D После смених с От добрите момичета :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Balkandji1 каза:

Не знам, но искам и аз да разбера тази мистерия. Песента е мега яка. Беше бруталитетен хит едно време.

Ние с @asylum постоянно се поздравяваме с нея. Може да сме я омагьосали с хитова енергия да натрупа гледания. ❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

От 2000, от "Няма шега" нататък, но се интересувах и какво е било хит в предните няколко години. Най-вървежните парчета се слушаха по няколко години.

Да, много пъти съм опитвал да обясня това, че сега няма хитове като тогава, защото няколко месеца и заминава.... Тогава една песен я слушахме по 2-3-4 години... Мисля, че някъде след "Новата ти" приключи тоя период. (2008) Нещата станаха някак по-сезонни. Не, че не е имало пак някой траен хит.... но след 2021 пък съвсем ми се струват надолу  песните. Конкретно 2022 и 2023 са ми по-слабички.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Balkandji1 каза:

Каква истина, Ками си има сериозен приятел - Цветин - и е много щастлива с него вече 626 години. Престанете да плюете! 🤭

Да, нормално, тя е наборка на Големия взрив. 😂🤭

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Ние с @asylum постоянно се поздравяваме с нея. Може да сме я омагьосали с хитова енергия да натрупа гледания. ❤️

gaaa, npuB/\ek/\u cMe c 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Защо си започнал да пишеш по този начин? Понякога ми представлява трудност да ти чета коментарите.

Be3GpaMomeH c1M, bamko 😔

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, asylum каза:

He mu /\u /\uncBam Yaneva & Slavi 😝

A3 ce 3aqjgax c Bcu4ku, Ho caMo gecoBu Me Mpa3exa 🤣

Да, и двамата.

След психически обсебения по мен танцьор-фен на Татяна, който разкарах от форума във вечерта, в която му постнах ЕГН-то тук, Слави и xroflx9 ми останaхa единствените открити върли опоненти. Битките със Слави и Янева бяха епични.

Янева още пише чат-пат в някои теми. Новият й ник е Hurricane.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Balkandji1 каза:

Да, и двамата.

След психически обсебения по мен танцьор-фен на Татяна, който разкарах от форума във вечерта, в която му постнах ЕГН-то тук, Слави и xroflx9 ми останaha единствените открити върли опоненти. Битките със Слави и Янева бяха епични.

Янева още пише чат-пат в някои теми. Новият й ник е Hurricane.

Да, бе? Това е фен на Преслава? Как ще е Янева? Иначе аз и двамата ги помня.... Не бях от най-мълчеливите, пък не съм имал проблем с тях :D 
П.С. И с фена на Татяна съм си писал, не беше лош, просто си защитаваше любимката, като всички нас според мен? Наистина къде се загуби Биди Фер? 😮 :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ебавка със Стружката: Със жена ми сме братовчеди хъхъхъхъ :D

Изпях на жена ми "Ела, ела, не си жена.".

Жена му: Как разбра, че не съм жена по адамовата ябълка ли? :D

image.png.727949fe7f6598b61d444f5748215913.png

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, FolkEmpire каза:

Ебавка със Стружката: Със жена ми сме братовчеди хъхъхъхъ :D

image.png.727949fe7f6598b61d444f5748215913.png

Какви хубави, червени бузки. У хухухухухууххуху, мамино, златно бебе! :D 

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

Да, бе? Това е фен на Преслава? Как ще е Янева? Иначе аз и двамата ги помня.... Не бях от най-мълчеливите, пък не съм имал проблем с тях :D 
П.С. И с фена на Татяна съм си писал, не беше лош, просто си защитаваше любимката, като всички нас според мен? Наистина къде се загуби Биди Фер? 😮 :D 

Имаше едни години, дето ти не пишеше. Тогава Янева се завърна и показа, че е станала фенка/полуфенка на Преслава. Освен Ивана, беше почнала да харесва и Глория. После обаче се изпокара с половината форум и изчезна. След това се появи този Hurricane, който твърди, че е момче, но по стила го разконспирирах, че е самата Янева. Писах го тук, Hurricane не отрече, че не е Янева.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Имаше едни години, дето ти не пишеше. Тогава Янева се завърна и показа, че е станала фенка/полуфенка на Преслава. Освен Ивана, беше почнала да харесва и Глория. После обаче се изпокара с половината форум и изчезна. След това се появи този Hurricane, който твърди, че е момче, но по стила го разконспирирах, че е самата Янева. Писах го тук, Hurricane не отрече, че не е Янева.

Какви интересни времена е имало... Жалко, че не съм знаел за сайта :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Balkandji1 каза:

Да, и двамата.

След психически обсебения по мен танцьор-фен на Татяна, който разкарах от форума във вечерта, в която му постнах ЕГН-то тук, Слави и xroflx9 ми останaхa единствените открити върли опоненти. Битките със Слави и Янева бяха епични.

Янева още пише чат-пат в някои теми. Новият й ник е Hurricane.

u c meb c1M ce 3qjga/\, Ho He cMe ncuBa/\u u k/\e/\u 🤣

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Имаше едни години, дето ти не пишеше. Тогава Янева се завърна и показа, че е станала фенка/полуфенка на Преслава. Освен Ивана, беше почнала да харесва и Глория. После обаче се изпокара с половината форум и изчезна. След това се появи този Hurricane, който твърди, че е момче, но по стила го разконспирирах, че е самата Янева. Писах го тук, Hurricane не отрече, че не е Янева.

A3 maMaH ce cgpyjux c Heq u mq cu n/\io Ha nemume

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Balkandji1 каза:

Имаше едни години, дето ти не пишеше. Тогава Янева се завърна и показа, че е станала фенка/полуфенка на Преслава. Освен Ивана, беше почнала да харесва и Глория. После обаче се изпокара с половината форум и изчезна. След това се появи този Hurricane, който твърди, че е момче, но по стила го разконспирирах, че е самата Янева. Писах го тук, Hurricane не отрече, че не е Янева.

Да, имаше период който и аз изпуснах, но мисля, че беше някъде 2019 до към септември 2021... по спомен.... Аз също бях останал с впечатление, че е момче и е фен на Преслава. 
Винаги съм мислил, че Янева е фенка само на Ивана. Изпуснал съм скандалите й с повечето хора.... Аз с нея никога не съм имал спор. Иначе Слави от време на време съм го виждал да пише, но последно не знам кога.... Лично с него не сме си писали или спорили за нещо, но помня повечето хора които пишехме преди. Даже се чудя къде се изгубиха? Ти, Ерик помниш ли го? Май отдавна не пише във форума?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, DevilWish каза:

Да, аз не помня той колко пъти си сменя никът, ама и аз като него. :D 
От проклето и инато, през лимони минах, после бях Как ти стои? , после станах Winner и ето ме днес - Дяволското желание на форума :D :D :D 

Аз не знам как се сменя името😭

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Bunn каза:

Какви интересни времена е имало... Жалко, че не съм знаел за сайта :D 

Определено. Ако се беше регистрирал още от 2012 година откакто си прослушал щеше да ти е много яко тук. :D Темите за концерти бяха скандално дълги изписвани по много....

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DanielPiliov каза:

Аз не знам как се сменя името😭

Ами преди си имахме теми за смяна на никът и пишеш примерно искам от този ник да стана това, но отдавна никой не го е правил... Аз не помня кога за последно смених моят ник, но вече си е от няколко години така и ми харесва. Ако искаш да си смениш никът трябва да пишем на @meleto за това? Не знам какво ще каже? Тагвам го, пък като види ще ни даде отговор възможно ли е все още.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Ами преди си имахме теми за смяна на никът и пишеш примерно искам от този ник да стана това, но отдавна никой не го е правил... Аз не помня кога за последно смених моят ник, но вече си е от няколко години така и ми харесва. Ако искаш да си смениш никът трябва да пишем на @meleto за това? Не знам какво ще каже? Тагвам го, пък като види ще ни даде отговор възможно ли е все още.

Само срещу рушвет. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DevilWish каза:

Да, имаше период който и аз изпуснах, но мисля, че беше някъде 2019 до към септември 2021... по спомен.... Аз също бях останал с впечатление, че е момче и е фен на Преслава. 
Винаги съм мислил, че Янева е фенка само на Ивана. Изпуснал съм скандалите й с повечето хора.... Аз с нея никога не съм имал спор. Иначе Слави от време на време съм го виждал да пише, но последно не знам кога.... Лично с него не сме си писали или спорили за нещо, но помня повечето хора които пишехме преди. Даже се чудя къде се изгубиха? Ти, Ерик помниш ли го? Май отдавна не пише във форума?

Моята форумна любов Ерик ли? WindWalkerMonk.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Само срещу рушвет. 

Айде, аз ще платя вместо него, пък той да си избере никът!

Поздрав!
Но за да не кажеш, че поствам само дует:

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Моята форумна любов Ерик ли? WindWalkerMonk.

Това ли е Ерик? Ама сигурен ли си? :D 
Добре, де.... и той ли е тук с нов ник? 😮 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...