Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2024)


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Здравко, задравей, миличък! Помниш ли преди около 20 години, като дебютира в народния фолк и на селските бабички им се искаше цял да те схрускат. После почнаха да те подозират, че си мека китка и да заричат. Одертел си вече. Как е, намери ли селски дядо да те юрка по леглата? 😂

ZDRAVKO-M.jpg

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

Здравко, задравей, миличък! Помниш ли преди около 20 години, като дебютира в народния фолк и на селските бабички им се искаше цял да те схрускат. После почнаха да те подозират, че си мека китка и да заричат. Одертел си вече. Как е, намери ли селски дядо да те юрка по леглата? 😂

ZDRAVKO-M.jpg

вече той мяза на такъв. Само Джофрин успя да заприлича на човек, след като дебтира не като такъв. Такива като Кокаин, Бобовдол Дали и сие, дето бяха сладки в началото, сега са протрити като стар килим. Ще видим Педи, Умрях и сие как ще остареят.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

вече той мяза на такъв. Само Джофрин успя да заприлича на човек, след като дебтира не като такъв. Такива като Кокаин, Бобовдол Дали и сие, дето бяха сладки в началото, сега са протрити като стар килим. Ще видим Педи, Умрях и сие как ще остареят.

Меди е метросексуална чума. Хетеро мъж, а виж го как се облича по клиповете, същински Фреди Меркюри. Не ги разбирам такива мъже. Спят с жени, а правят така, че хората да ги одумват, че са педераси.

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Меди е метросексуална чума. Хетеро мъж, а виж го как се облича по клиповете, същински Фреди Меркюри. Не ги разбирам такива мъже. Спят с жени, а правят така, че хората да ги одумват, че са педераси.

Не Фреди Маникюрий, а 
image.png.6ab882aff65c74cc86445408e9c2d3ea.png

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница току-що обяви вече собствен youtube канал.

@Emanuela.Carey коментирай.

От големите имена само Райна, Ивана и Теди Александрова им останаха да си качват там проектите.

  • Like 3
  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, -A. каза:

Яница току-що обяви вече собствен youtube канал.

@Emanuela.Carey коментирай.

От големите имена само Райна, Ивана и Теди Александрова им останаха да си качват там проектите.

Кими сикинде! Кой се вълнува от тази повехнала Б-листърка още?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, -A. каза:

Яница току-що обяви вече собствен youtube канал.

@Emanuela.Carey коментирай.

От големите имена само Райна, Ивана и Теди Александрова им останаха да си качват там проектите.

Оф съвсем ще си забие гледанията… дано пусне платени реклами

Ивана няма тепърва да развива канал със сигурност - и за Райна се съмнявам.

Теда я мързи да си измие лицето, камо ли канал да поддържа.

  • Haha 1
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@adorable "Ако те няма" била ли е номер 1 през 2007? В някоя класация, например на Сигнал? Или според теб владяла ли е публиката дотолкова в някакъв период, че да може да се каже, че е номер 1 в страната? Знам, че беше голям хит, може би последния й голям от този калибър, слушаше се чак от мои приятели и май беше нещо като балада на годината.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

Оф съвсем ще си забие гледанията… дано пусне платени реклами

Ивана няма тепърва да развива канал със сигурност - и за Райна се съмнявам.

Теда я мързи да си измие лицето, камо ли канал да поддържа.

Не съм съгласен. Всичко зависи от песента.

Виж Борис Дали в чисто нов канал

Кога за последно беше правил той 2 милиона на самостоятелно парче ? (топика има около 800 хиляди).

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Emanuela.Carey каза:

Оф съвсем ще си забие гледанията… дано пусне платени реклами

Ивана няма тепърва да развива канал със сигурност - и за Райна се съмнявам.

Теда я мързи да си измие лицето, камо ли канал да поддържа.

Ивана нали си беше направила Ютюб канал през 2020, качи там няколко песни и се върна в този на Планета?

Иначе, този на Яница го бях намерил още през 2022, не знам защо чак сега започва да си качва клиповете там?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

@adorable "Ако те няма" била ли е номер 1 през 2007? В някоя класация, например на Сигнал? Или според теб владяла ли е публиката дотолкова в някакъв период, че да може да се каже, че е номер 1 в страната? Знам, че беше голям хит, може би последния й голям от този калибър, слушаше се чак от мои приятели и май беше нещо като балада на годината.

 

Тая песен я въртяха през 5 минути по Планета и тя е 5 минути дълга - буквално изтезание беше лято 2007. :( 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Стопли се времето и Галин започна да бичува единствените му рентабилни изпълнители. 3 участия на ден досега имало ли е?

Ми трябва бюджет за гледания все пак!

IMG-3698.jpg

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Emanuela.Carey каза:

Стопли се времето и Галин започна да бичува единствените му рентабилни изпълнители. 3 участия на ден досега имало ли е?

Ми трябва бюджет за гледания все пак!

IMG-3698.jpg

И после се чудим защо лиди е само кожа и кости, няма време да се нахрани момичето.

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Преслава мина 190 К в неделен ден. 🤡 А има още над час и половина до края на деня.

Как така над час и половина? Как ги броите тия неща, че хич ме няма :D 
Иначе ви казах, че ще е хит! Както в едно 99% от случаите съм прав.

 

 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Как така над час и половина? Как ги броите тия неща, че хич ме няма :D 
Иначе ви казах, че ще е хит! Както в едно 99% от случаите съм прав.

 

 

Песента беше пусната в 18:00 ч, сега сме 16:25, има още час и 35 минути до края на третия пълен ден. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Песента беше пусната в 18:00 ч, сега сме 16:25, има още час и 35 минути до края на третия пълен ден. 

А, да. Слабо тръгна в първия ден, но после можем да кажем, че сме доволни. Ти какво ще кажеш?
По-добре ли е да гръмне първия ден и да забие? Естествено, че не. Не помня с "Балканско за разкош" как беше. :D 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

А, да. Слабо тръгна в първия ден, но после можем да кажем, че сме доволни. Ти какво ще кажеш?
По-добре ли е да гръмне първия ден и да забие? Естествено, че не. Не помня с "Балканско за разкош" как беше. :D 

Балканското имаше около 217 К за първи ден, Мълчете си около 220-230 К. 🤭

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...