Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2024)


Препоръчани коментари

Както знаем Сюргюн Слава ни чете, а и сега е на пазар за гръцки кавъри, да вземе да направи тази за лятото - ще избие рибата:

или тази::

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

🤣🤣🤣

 

WWW.INSTAGRAM.COM

377 likes, 175 comments - ivan_dinev_ustataApril 14, 2024 on : "Скъпи сънародници зад океана, турнето, което трябваше да осъществя през...

 

  • Haha 2
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Balkandji1 каза:

OMG, за първи път я чувам през живота си, честно. 😂 Да не е излезнала между май-септември 2008, тогава бях в Америка и далеч от фолк страстите?

Хубава е песента, лежерна, мелодична, че й рап сложили.

Забележи обаче пет години след старта разликата в лице на Гергана. 2003 топ Барби, отвсякъде перфектна, а тук вече по-овехтяла и по-напълняла.

Емилия, Райна, Деси Слава например 5 години след старта си бяха много по-хубави.

20+ години след старта още са хубави

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Emanuela.Carey каза:

Наказанието на Чия е да не види по-голям хит от Мамино Синче

Каква е драмата между Емануела и Гери #3?

преди 16 часа , Balkandji1 каза:

OMG, за първи път я чувам през живота си, честно. 😂 Да не е излезнала между май-септември 2008, тогава бях в Америка и далеч от фолк страстите?

Хубава е песента, лежерна, мелодична, че й рап сложили.

Забележи обаче пет години след старта разликата в лице на Гергана. 2003 топ Барби, отвсякъде перфектна, а тук вече по-овехтяла и по-напълняла.

Емилия, Райна, Деси Слава например 5 години след старта си бяха много по-хубави.

Нормално е да изглежда различно след 5 години. Забравяме, че и те са хора. Когато се оперират или коригират - плюем. Когато остаряват натурално - пак плюем.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Andrew Cunanan. каза:

този брутал най-сетне с 4 милиона.

Супер! Заслужава да мине 5 милиона! Любимата ми песен за Зима 2024 ❤️ 
Не съм забравил за Улицата, тя просто ми е любимата за цялата година и за есента :D❤️ 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честито на Райна! Много се радвам за нея! ❤️ 

HOTARENA.NET

Фолк певицата Райна всеки момент очаква предложение за брак от половинката си – ветеринаря от Сандански Вергил Йерусалимов, съобщи Intrigi.bg. Двамата имат сериозна връзка и често обикалят света, а от няколко дни са на луксозен круизен кораб, където

Благородно завиждам, за това, че не пие и не пуши и обожава животни. Да имахме всички перфектни половинки..... супер щеше да бъде.... :D 

  • Love 1
  • Hug 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Gerganafen каза:

Каква е драмата между Емануела и Гери #3?

Няма директна драма между тях двете, но Джия беше първата певица която Супер Саш и Pittcasas продуцираха под Хит Микс заедно с Оцко. 
Затова Емануела направи дует с нея като услуга, за да я популяризират.

По някое време Джия решила, че не е доволна от продуцентството им и спряла да си вдига телефона. 
Тя сама признава частично за това в интервюта след Ергенът.

Продуцентите обаче твърдяха и че им дължала пари, тъй като прекъснала отношенията си по такъв начин. 
Джия твърди че се била разплатила за всичко.

От тогава Емануела вече пее солова версия на Мамино Синче по участията си (Джия още пее дуета).

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, DevilWish каза:

Честито на Райна! Много се радвам за нея! ❤️ 

HOTARENA.NET

Фолк певицата Райна всеки момент очаква предложение за брак от половинката си – ветеринаря от Сандански Вергил Йерусалимов, съобщи Intrigi.bg. Двамата имат сериозна връзка и често обикалят света, а от няколко дни са на луксозен круизен кораб, където

Благородно завиждам, за това, че не пие и не пуши и обожава животни. Да имахме всички перфектни половинки..... супер щеше да бъде.... :D 

И аз го четох вчера. Дано е вярно. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Sunlight каза:

И аз го четох вчера. Дано е вярно. 

И аз се надявам. Няма нищо по-хубаво от това да имаш любим човек. Всеки заслужава. ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Атакувала ЛЯТОТО. Април се пускат песни за пролетта, какво лято? :D 

PLANETA.TV

ТЕЛЕВИЗИЯ ПЛАНЕТА | PLANETA TV

А пък и знаем, че май месец излиза дуета с Галена. Дано са снимали клип! Ще е скандално ако и двете са в една обща вана и има лесбо-сцени. :D Давам им идейка за нещо скандално :D 

  • Haha 2
  • Sad 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...