Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2024)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Danger. каза:

Е това, че харесвам по-мазни не значи, че не мога да преценя коя балада ми харесва и дали има потенциала. Къде беше ти я слушах доста например и прогнозирах голям успех, който беше и факт. 

Аз изобщо не ги сравнявам двете балади, нито твърдя, че Мъко моя е огромен хит. Ясно е, че Къде беше ти е доста по-голям хит и се задържа супер много време. Ако сложим и общата версия с Меди, която дори не е официална, а фен видео, акустичната версия и нещата съвсем наклоняват везните. Харесвам обаче и двете песни много и са ми на сърце. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 24 минути, Willy каза:

моят топ 10 любими песни на Галена

1. Феноменален

2. Точно никога
3. Ти не си за мен
4. Тихо ми пази
5. Стара каравана
6. Горчиво 
7. Спри ме
8. Просто шоу
9. Една жена
10. За последно

За 20 години има толкова песни, че хората забравят половината. Свръхпродукция и нито година пауза. WTF?

1. Знам диагнозата

2. Шефката

3. Тихо ми пази

4. Дай ми любов

5. Спри ме

6. Хайде, откажи ме

7. След 12

8. Тоя става

9. Пантера

10. Завиждайте

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

Ето ти и моя

1.Тихо ми пази
2.След раздялата
3.Ти не си за мен
4.Тоя става
5.Хавана-Тропикана
6.На две големи
7.Дай ми
8.Феноменален
9.Еуфория
10.Спри ме

Другите които са ми много любими: Дяволът ме кара,Знам диагнозата,  Не пред хората, С кое право, Знам как, Една жена и Просто шоу.

Не вървите без топ 1 на Галена

Или топ 2 

Или дори топ 3 

 

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Мина ми е една от най-слабите неклипирани песни на Галена, а стана най-големия хит. 

Как забравих и това! Като излезе Пантерата и беше сензация, аз още слушах Криво ще ми е. ❤️

 

Да, също много добро попадение. "Опасен за жени" от неклипираните беше и тя добро попадение. Не знам защо се отказа да я снима тогава?

 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Не вървите без топ 1 на Галена

Или топ 2 

Или дори топ 3 

 

Паметно представяне което представи и в Кавала кючек :D 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

За 20 години има толкова песни, че хората забравят половината. Свръхпродукция и нито година пауза. WTF?

1. Знам диагнозата

2. Шефката

3. Тихо ми пази

4. Дай ми любов

5. Спри ме

6. Хайде, откажи ме

7. След 12

8. Тоя става

9. Пей, сърце

10. Добре ли си?

Аз не съм включвал дуети, защото винаги предпочитам да е соло и са ми по-любими.

Иначе от колаборациите също има много яки като Не си ме давай, двете с Азис, Добре ли си, Пей сърце, В твоите очи, Кой, Живей, Хаваната, Боже прости, Нищо общо, Намерих те...

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мале, за 20 години верно е продукция и време като за последно. Изпуснах и Паниката, която Галена не си харесва много, но на мен ми е на сърце.

 

  • Like 1
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Balkandji1 каза:

 

Време е вече за нови лидерки, трябва свежа кръв в този бранш. Не знам, някой милионер да се хване да развие 1-2 нови имена в терминаторки, за да се освежи жанра.

Крайно време е с теб да дебютираме в жанра - като нови мастии.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Аз не съм включвал дуети, защото винаги предпочитам да е соло и са ми по-любими.

Иначе от колаборациите също има много яки като Не си ме давай, двете с Азис, Добре ли си, Пей сърце, В твоите очи, Кой, Живей, Хаваната, Боже прости, Нищо общо, Намерих те...

И аз не се кефя много на дуети.... За това и се дразня на Преслава като веднага месец след или преди самостоятелна песен пусне някой дует..... А от 2021 година това й е традиция.
Иначе Хаваната ми е толкова любима..... ❤️ Пей, сърце също е страхотен дует.... Хайде, откажи ме, Неудобни въпроси, Нищо общо, Намерих те.... има дуети които много харесвам. Алармата от триото... и изпускам още доста :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Willy каза:

Вече и това ли е флоп? Дето по дискотеките се пее с пълно гърло и има над 1.2М и в Спотифай. 
Спомени се бута за хит, а ЧРД и Името флопове?

 

Ми не е флоп, но да изпееш песен на свой колега, която вече е голям хит и е издаден една година по-рано? Тъпо.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Мале, за 20 години това е продукция и време като за последно. Изпуснах и Паниката, която Галена не си харесва много, но на мен ми е на сърце.

 

И аз не харесвам Паника :D Така и не можах да я възприема. :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

Ми не е флоп, но да изпееш песен на свой колега, която вече е голям хит и е издаден една година по-рано? Тъпо.

Тогава не беше, двете по едно време станаха хитчета.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Мале, за 20 години това е продукция и време като за последно. Изпуснах и Паниката, която Галена не си харесва много, но на мен ми е на сърце.

 

Паника ми е в личния топ и на мен. Много трудно мога да изброя топ 10. Може би ако слагам по 2-3 песни на позиция ще се получи. Имам и такива, които не се забелязаха, а на мен са ми любими като примерно "Да ти олекне".

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Balkandji1 каза:

Ми не е флоп, но да изпееш песен на свой колега, която вече е голям хит и е издаден една година по-рано? Тъпо.

Тя и Преслава преди години така изпя "За да те забравя" на Милко и нейната версия беше хитова. Няма нищо лошо. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Това е минало 8М. Ганев може да прави и различни неща, жалко че не стана голям хит.

 

Много е яка. До сега не се бях интересувал на Ганев ли е.... По-трудно смилаеми песни са, но мен ме кефи повече от "Добре ли си" или някоя друга песен която й е била вървежна от онзи период.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Това е минало 8М. Ганев може да прави и различни неща, жалко че не стана голям хит.

 

Тази Галена много си я харесва. Беше казвала, че й е на сърце. 

  • Like 2
  • Love 1
  • Kiss 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Тя и Преслава преди години така изпя "За да те забравя" на Милко и нейната версия беше хитова. Няма нищо лошо. 

Да, абсолютно и даже ме е яд, че не направи някаква видео версия, защото лично аз слушам на Преслава песента, както и "Името ти" на Галена, на Илиян даже не ми харесва песента.... В тяхно изпълнение и двете песни ми звучат стократно по-добре. На Галена започнах много да я харесвам от няколко месеца и си я слушам, на Илиян съм я чул само един път, когато излезе.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Andrew Cunanan. каза:

Крайно време е с теб да дебютираме в жанра - като нови мастии.

Мога да омагьосам да стана топ звезда, но не ми се занимава с истории в клубове, подсвирквания и шотчета. Простотия, стрес и интриги, само за да те знаят кой си.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Тази Галена много си я харесва. Беше казвала, че й е на сърце. 

Като каза Сърце, това се задържа доста във времето и продължава да трупа гледания и след време щe има 20М. Вече 6 месеца е в топ 20 на Apple music.

 

  • Like 1
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Като каза Сърце, това се задържа доста във времето и продължава да трупа гледания и след време щe има 20М. Вече 6 месеца е в топ 20 на Apple music.

 

Напълно заслужено се задържа. Обожавам я. Текста е мнаго силен и носи емоция. И тя ми е в топа. ❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Като каза Сърце, това се задържа доста във времето и продължава да трупа гледания и след време щe има 20М. Вече 6 месеца е в топ 20 на Apple music.

 

Пример за свръхпродукция. По това време "Феноменален" още е брутален хит, "Шефката" пък на Нова година направи 250 000 гледания и тя бърза-бърза да издаде нова песен. Иначе парчето е много добро, докосващо.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...