Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2024)


Препоръчани коментари

преди 34 минути, Stela каза:

Защо да е флоп? Говорим за балада все пак и въпреки това се пее и приема супер по участията й. Има 4,5 милиона за 2 месеца, за балада е нормално. Красив клип, чувствен текст и музика.. ❤️

Айде, айде, за балада било нормално. Това е балада на ГАЛЕНА и то изпипана до последния детайл. Малко са гледанията.

"Да си тук" и "Не си ме давай" също са балади, но виж какви гледания направиха.

При Галена има изчерпване. Тази "Горчиво" е пълен потрес, скучна и слушана преди това, как може да пуска такива издънки?

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Песента на Галош е скучна, стерилна и зле написана. Дори 5 милиона са й много. Клипът е супер, но хората и слушат, не само гледат. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Покачване на гледанията в петъчната вечер, Преслава дебютира на №3 с непълен първи ден, утре оглавява класацията

1. Тони Стораро - Топ, топ, топ 209К

2. Азис и Лидия - Лудница 132К

3. Преслава - Да й приседне 130К

4. Джордан - Къртиш 103К

5. Азис и Фики - Казах "не" 70К

--------------------------------------

"Да й приседне" се е устремила към дебют с около 300К. Очаква се гледанията във втория ден също да са силни, имайки предвид, че е събота.

Другата песен на Преслава, "Улицата", се изкачва до №8 с 55К, ясен знак, че песента все още е стабилен хит.

"Мъко, моя" губи сила на №30 с 24К в оборотния петък.

Най-старата песен в ТОП 50 е била в класацията 318 дни - на Емрах и Галена "Ергенът" с 25К

 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

2023-та беше доста посредствена за Галена като качество и успех, въпреки, че тя бе най-успешната жена от всички останали.
Нека започнем с краят на 2022-ра, след шеметният успех на мегахита "Велкум ту Флопландия" и участието в "Гъзът на Вулгария" се очакваше, че Галош подобно на миналата година ще смаже с най-големият хит именно през есента или зимата. Имаше огромни очаквания и периодът от август до декември подпомогна не само "Велкум ту Флопландия" да развие целия си наличен потенциал, но и хората да преоткрият "Еуфория" и тя още по-добре да затвърди позициите си. Естествено след тези две брутални песни и чакането беше брутално.
Когато Галош анонсира "ЧРД" всички бяха наточени за мегахит, но след първо слушане остана един гаден вкус в устата. Да, клипът е брутален, песента е правена за продължение на "Утешителна награда", но твърде вяло като изпълнение от страна на Галош за този минималистичен аранжимент. И въпреки първоначалните що годе добри отзиви песента потъна и до ден-днешен битува твърдението, че солидна част от тези 10 милиона са купени и песента никога не е била хит.

Когато Галош анонсира дуета с никому неизвестния брат на Меди всички тук бяха в потрес и предричаха солиден флоп, песента тръгна бавно, но с всеки ден интересът към нея се увеличаваше и макар краденият клип изби рибата. Не знам дали и самата Галена е очаквала, че това ще се превърне в мегахит, но със сигурност нито феновете й, нито публиката очакваха, надеждите им бяха в ЧРД, която бе безмилостно затапена.

В първите месеци на 2023-та дуетът със Саби се разви максимално и гърмеше отвсякъде. Подобно на една хитра добричка лисица, Галош подочула, че ще се прави бг филм с участието на песента на Илиян - "Името ти" и тя неминуемо ще прикове интерес, Галошче набързо я записа и снима. И точно там удари на камък, защото версията на Илиян си остана най-хитова и успешна. Галошовата ще чукне 10 милиона, но благодарение на алгоритъма, който я предлага, а не защото е гърмяла отвсякъде.

През май Галош беше доста активна - пусна 2 песни за 10 дни, песента с Умрях стана тотален хит, но беше кавър на вече изявен хит от цигански оркестър, да не говорим, че Умрях напазари доста гледания. Песента с Антонио и Азис беше пълен крах, който не знам дали си заслужава изобщо да обсъждам.

Юни също беше натоварен за Галошка - първо пусна "Горчиво" - най-бейсик клип на Валери Милев евър с поредната Ганьова скучна песньовка, после пусна дует с Теа Тирович - повелителката на сръбските гьобеци с надеждата да стане балкански хит, уви и тук удари на камък. Реално в Сърбия дали дори роднините на Тирович са я слушали - не е ясно, в БГ беше сезонен хит. Но гледанията за Юго проект между две А листърки са плачевни. Месецът завърши с представянето на песента на концерта на Тирович на Тасмаджан, където сърбите пяха техните версии на песните на Галена, докато тя припяваше върху тях нейните - въобще пълен смях. И докато я интервюраха тамошните медии тя изглеждаше болнава, изпита, кокалеста и ръбеста.

На есен с песен - не помириса повече национален ефир, тъй като от Гласа я изшиткаха, но поне изкара най-големият си хит от доста време в лицето на песента с Азис, отново кавър на хит в България.

Едно време Галош беше новатор и прокарваше тенденции, а сега прави кавъри на хитове в България, тежи 20 кила с мокри дрехи и дори клиповете й не са толкова скъпи и впечатляващи, колкото бяха преди, да, има голям спад при нея и трябва да си слепец, за да не го видиш.

  • Like 4
  • Haha 1
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Balkandji1 каза:

Айде, айде, за балада било нормално. Това е балада на ГАЛЕНА и то изпипана до последния детайл. Малко са гледанията.

"Да си тук" и "Не си ме давай" също са балади, но виж какви гледания направиха.

При Галена има изчерпване. Тази "Горчиво" е пълен потрес, скучна и слушана преди това, как може да пуска такива издънки?

Това имам предвид, че щом е на Галена и очакванията са големи. Очаква се да едва ли не другите да имат 1-2 милиона, а тя  с 10 отгоре. 

Не знам защо имаш такова мнение за "Горчиво". Тя си беше хит, вървеше си повече от добре и лично на мен много ми харесва. Издънка е много крайно за песен с 15 милиона. Разбирам, че не ти харесва, но не е флоп със сигурност. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е вие да не сте очаквали точно Мъко моя да навърти 10 милиона за 3 месеца :1000(29):

Мен лично не ме грабна като песен, за няколко дни ме беше зарибила, но си усетих, че не е моето просто. Не стана хит, но не е и флоп. Най-вероятно е най-слабата песен от албума й, очаквам другите да са истинският гърмеж вече. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Balkandji1 каза:

Покачване на гледанията в петъчната вечер, Преслава дебютира на №3 с непълен първи ден, утре оглавява класацията

1. Тони Стораро - Топ, топ, топ 209К

2. Азис и Лидия - Лудница 132К

3. Преслава - Да й приседне 130К

4. Джордан - Къртиш 103К

5. Азис и Фики - Казах "не" 70К

--------------------------------------

"Да й приседне" се е устремила към дебют с около 300К. Очаква се гледанията във втория ден също да са силни, имайки предвид, че е събота.

Другата песен на Преслава, "Улицата", се изкачва до №8 с 55К, ясен знак, че песента все още е стабилен хит.

"Мъко, моя" губи сила на №30 с 24К в оборотния петък.

Най-старата песен в ТОП 50 е била в класацията 318 дни - на Емрах и Галена "Ергенът" с 25К

 

За 22 часа и 30 минути е много добре!
Като казах, че и на Стораро и на Лидия и Азис ще са хитове, ето! Очаквайте същото и за Да й приседне. ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Това е най-добрата песен тази година.

 

След 3 дни слушания ми писна. А и не мисля, че ще бъде хит за съжаление и жалко, защото харесвам Симона. Броя до три обаче беше по-добрата песен!
За мен най-добрите песни са на Преслава - Да й приседне, Ваня - Яка кака и Да беше ме обичал.

Току що, Danger. каза:

Това пък е най-приятната зарибявка за тая година, въпреки че ми омръзна и тя :D 

А, да, щях да забравя, че това всъщност е една от най-яките песни. И на мен ми е зарибявка.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

моят топ 10 любими песни на Галена

1. Феноменален

2. Точно никога
3. Ти не си за мен
4. Тихо ми пази
5. Стара каравана
6. Горчиво 
7. Спри ме
8. Просто шоу
9. Една жена
10. За последно

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Danger. каза:

Е вие да не сте очаквали точно Мъко моя да навърти 10 милиона за 3 месеца :1000(29):

Мен лично не ме грабна като песен, за няколко дни ме беше зарибила, но си усетих, че не е моето просто. Не стана хит, но не е и флоп. Най-вероятно е най-слабата песен от албума й, очаквам другите да са истинският гърмеж вече. 

Да, само мен ме грабна от първо слушане, но ти и без това харесваш по-мазнички песни, така че и теб те разбирам. В Селави си казахме какво мислим докато песента беше още топла... 😁:Vishenka_05:

Аз в албума очаквам поне 5-6 нови песни. Може и малко повече да са. Предполагам ще пусне малко преди него една по-ударна песен като премиера. В началото на май може би ще чуем нещо ново, така поне ми се иска. Да загреем подобаващо. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Andrew Cunanan. каза:

Месецът завърши с представянето на песента на концерта на Тирович на Тасмаджан

Не сме длъжни да знаем кое как се чете на другите езици, но това беше много сладко, признавам! 😁 ("Ташмайдан" е)

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече и това ли е флоп? Дето по дискотеките се пее с пълно гърло и има над 1.2М и в Спотифай. 
Спомени се бута за хит, а ЧРД и Името флопове?

 

  • Casper 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

моят топ 10 любими песни на Галена

1. Феноменален

2. Точно никога
3. Ти не си за мен
4. Тихо ми пази
5. Стара каравана
6. Горчиво 
7. Спри ме
8. Просто шоу
9. Една жена
10. За последно

Ето ти и моя

1.Тихо ми пази
2.След раздялата
3.Ти не си за мен
4.Тоя става
5.Хавана-Тропикана
6.На две големи
7.Дай ми
8.Феноменален
9.Еуфория
10.Спри ме

Другите които са ми много любими: Дяволът ме кара,Знам диагнозата,  Не пред хората, С кое право, Знам как, Една жена и Просто шоу.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Да, само мен ме грабна от първо слушане, но ти и без това харесваш по-мазнички песни, така че и теб те разбирам. В Селави си казахме какво мислим докато песента беше още топла... 😁:Vishenka_05:

Е това, че харесвам по-мазни не значи, че не мога да преценя коя балада ми харесва и дали има потенциала. Къде беше ти я слушах доста например и прогнозирах голям успех, който беше и факт. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Danger. каза:

Е вие да не сте очаквали точно Мъко моя да навърти 10 милиона за 3 месеца :1000(29):

Мен лично не ме грабна като песен, за няколко дни ме беше зарибила, но си усетих, че не е моето просто. Не стана хит, но не е и флоп. Най-вероятно е най-слабата песен от албума й, очаквам другите да са истинският гърмеж вече. 

Ма какъв гърмеж, бе човече? Галена от 2010 е в топа. Вече сме 2024, няма как да е същото. Изпълнителката, каквото можа, вече предложи като оригиналност и креативност. Това по света го няма - някой да е все №1 14 години.

2016 помниш каква еуфория беше, като чакахме "Пей, сърце" и отзивите в страната. Тотална магия. Нима твърдиш, че все още изживяваш същото, като излезе нейн сингъл?

Време е вече за нови лидерки, трябва свежа кръв в този бранш. Не знам, някой милионер да се хване да развие 1-2 нови имена в терминаторки, за да се освежи жанра.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Ето ти и моя

1.Тихо ми пази
2.След раздялата
3.Ти не си за мен
4.Тоя става
5.Хавана-Тропикана
6.На две големи
7.Дай ми
8.Феноменален
9.Еуфория
10.Спри ме

Другите които са ми много любими: Дяволът ме кара,Знам диагнозата,  Не пред хората, С кое право, Знам как, Една жена и Просто шоу.

Аз исках да сложа в топ 10 още поне 10. 

Това май ми е на 11

 

 

  • Like 1
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Аз исках да сложа в топ 10 още поне 10. 

Това май ми е на 11

 

 

Една от най-яките й неклипирани песни, но най-големия пропуск е "Точно никога". "Мина ми" също е от добрите песни, наскоро я преоткрих. 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Willy каза:

моят топ 10 любими песни на Галена

1. Феноменален

2. Точно никога
3. Ти не си за мен
4. Тихо ми пази
5. Стара каравана
6. Горчиво 
7. Спри ме
8. Просто шоу
9. Една жена
10. За последно

Топ 10 на Галена, пък на първо място песен на Анелия ... 

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Balkandji1 каза:

Ма какъв гърмеж, бе човече? Галена от 2010 е в топа. Вече сме 2024, няма как да е същото. Изпълнителката, каквото можа, вече предложи като оригиналност и креативност. Това по света го няма - някой да е все №1 14 години.

2016 помниш каква еуфория беше, като чакахме "Пей, сърце" и отзивите в страната. Тотална магия. Нима твърдиш, че все още изживяваш същото, като излезе нейн сингъл?

Време е вече за нови лидерки, трябва свежа кръв в този бранш. Не знам, някой милионер да се хване да развие 1-2 нови имена в терминаторки, за да се освежи жанра.

2016 беше преди 8 години. Няма как да се вълнувам от предстоящи премиери и да се карам за чалгарки както беше преди десетилетие. :D Просто ако излезе яка песен си я слушам с кеф, като не ми харесва я скипвам и дотам. 

А въпросните нови имена които щели да детронират Галена от върха ги чакаме от години, но така и не се появяват и не вярвам скоро да се появят :1000(29):

Време било за нови лидерки и в същото време слушаме песни от Деян Асенов…

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Една от най-яките й неклипирани песни, но най-големия пропуск е "Точно никога". "Мина ми" също е от добрите песни, наскоро я преоткрих. 

Мина ми е една от най-слабите неклипирани песни на Галена, а стана най-големия хит. 

Как забравих и това! Като излезе Пантерата и беше сензация, аз още слушах Криво ще ми е. ❤️

 

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...