Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 09:00


Препоръчани коментари

преди 5 минути, Emanuela.Carey каза:

IMG-3600.jpg

Ми взима като Джордан и повече от Ивана и Бенд, Илиян, Джена, Глория и т.н. И то без да дава процент на продуценти. Той дето е писал статията май го е захапала за нещо :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, FolkEmpire каза:

Ми взима като Джордан и повече от Ивана и Бенд, Илиян, Джена, Глория и т.н. И то без да дава процент на продуценти. Той дето е писал статията май го е захапала за нещо :D

Няма да търся статията, ама в кой свят 10 бона са малко пари, не говорим за 10лв.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мелето в тази вечер след полунощ, той е собственик на попнейбъл, на форуми, преподава информатика на студенти, богат е, сега му търсим булка.

btw шест пенсионерки пратиха салфетки с избърсана мъзга на мелето, след успеха на първата му книга. Кандидатки за негови гаджета.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, meleto каза:

Да й приседне или Да И приседне? Щото във второто не намирам особена логика.

За него не е важен правописа, беше важно да го напише по-бързо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, FolkEmpire каза:

Ми взима като Джордан и повече от Ивана и Бенд, Илиян, Джена, Глория и т.н. И то без да дава процент на продуценти. Той дето е писал статията май го е захапала за нещо :D

В статията се говори че още си търсила 10 хиляди лева, които дала на Джордан преди години.

Джордън беше много близък с нея, но заради заема двамата от години не си говорят. Все пак трябва да се отбележи, че хомосексуалистът е постъпил доста подло, като не си е спазил думата.”

 


Иначе не вярвам хонорара на Андреа в момента да е над 7 хиляди (макс).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зноен №1 хит от януари 2000

Сингъл, който даде началото на поредица от 4, които направиха Камелия най-известната певица в България, а албумът й - най-продавания в ерата на компакт дисковете с около 200К продадени копия.

Представете си какво е в държава с население 8 милиона да продадеш 200К копия от един албум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Balkandji1 каза:

За него не е важен правописа, беше важно да го напише по-бързо.

Името на новата песен на Преслава създаде бъдещ въпрос за правопис на бъдещата матура по български език… Важното е, че тя го е написала правилно! Тъй като масово чалгарките са неграмотни… 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , meleto каза:

Да й приседне или Да И приседне? Щото във второто не намирам особена логика.

Това е чалга, а не тест за интИлигентносс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Balkandji1 каза:

Зноен №1 хит от януари 2000

Сингъл, който даде началото на поредица от 4, които направиха Камелия най-известната певица в България, а албумът й - най-продавания в ерата на компакт дисковете с около 200К продадени копия.

Представете си какво е в държава с население 8 милиона да продадеш 200К копия от един албум.

Хитов хит, за съжаление недостатъчно налаган по концерти!

Link to comment
Сподели в други сайтове

за мен това е един от най-бруталните проекти в поп - фолка - аранжимент, текст, изпълнение, клип, визия - всичко е бетон. Камелия изглежда абсолютно невероятно с червена коса. Теньо Гогов е написал поетичен шедьовър, а автора на аранжимента е създал нещо, което ще ни надживее. Абсолютен връх!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Olay каза:

Замяната на ѝ с й е неправилна.
ѝ е И с ударение, а Й е отделна буква от азбуката и не може по правило да се изписва самостоятелно

Мисля, че е ясно защо пиша "и" кратко за "и" ударено. Нямам удареното "и" на клавиатурата, сори.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, meleto каза:

Мисля, че е ясно защо пиша "и" кратко за "и" ударено. Нямам удареното "и" на клавиатурата, сори.

 

Аз мислих, че го нямам, затова написах И, впоследствие го намерих😃

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, DanielPiliov каза:

Аз мислих, че го нямам, затова написах И, впоследствие го намерих😃

аз помислих, че Преси така си го е постнала :D Аз съм го търсил целенасочено, но уви - нямам. Пробвал съм какви ли не комбинации.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Gerganafen каза:

Добре, че беше Ваня, та Джена да прочете името си в заглавие на хит! Че нали преди "Не е любов" нямаше кариера горката и този римейк й е най-голямото постижение.

ахахаххахахахахах, задавих се с кафето! Приседна ми!
Това е знак, че днес излиза "Да й приседне". Кое обаче ще й присяда? ДОБРИНИ ли е правила?

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Balkandji1 каза:

Лигавицата на стомаха й е нежна, чувствителна. Като гълта на по-агресивни еб*чи, й се възпалява. После я стяга, ходи да пие сода бикарбонат. Предписвам Омепразид по 3 таблетки на ден. Майка й да я връзва, като започне да вие на разгонено към 23 часа.

- Д-р Хинова

То хубаво предписваме на Ариа. Ама тя е с фасети. Така, че най-много тоя на който гълта, да викне Глория да й забие един шЪмар и да й паднат фасетите! 

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Andrew Cunanan. каза:

за мен това е един от най-бруталните проекти в поп - фолка - аранжимент, текст, изпълнение, клип, визия - всичко е бетон. Камелия изглежда абсолютно невероятно с червена коса. Теньо Гогов е написал поетичен шедьовър, а автора на аранжимента е създал нещо, което ще ни надживее. Абсолютен връх!!!

Теньо Гогов пише ли още текстове? Беше от по-изявените текстописци, но май не съм засичал негова песен скоро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Emanuela.Carey каза:

Теньо Гогов пише ли още текстове? Беше от по-изявените текстописци, но май не съм засичал негова песен скоро.

Пише. На Райна.
 

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Emanuela.Carey каза:

ОФФ

IMG-3607.jpg

Те колко години изкараха заедно? Ха ха, моите връзки са супер по-дълги от нейните. Доста несериозно.
За шансовете я разбирам, кофти. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Emanuela.Carey каза:

ОФФ

IMG-3607.jpg

Това е от миналата седмица, тази вече са заедно. Бяха го показали даже в капките, и тя каза че другата седмица може пак да го няма. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Гальо каза:

Това е от миналата седмица, тази вече са заедно. Бяха го показали даже в капките, и тя каза че другата седмица може пак да го няма. 

Смлатил я е след тази реплика сигурно, значи станаха 9 шансовете. Почти ги закръгли, още малко!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...