Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 09:00


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

тука е много яка.

436419602_980949366733553_4960080353483093966_n.jpg

Снощи гледах Инстаграма й. Ясно е, че си качва само снимки, които харесва, но е пълно с такива, на които е много красива.

Има една легнала на тревата, прилича на тийнейджър в лице. А това клипче е много яко:

WWW.INSTAGRAM.COM

19K likes, 314 comments - preslava_officialMarch 2, 2024 on : "Я марш при онези…😂😅😂 @ivkabeibe @mateo.mitko #preslava #fun"

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 17 минути, Bunn каза:

Защо пък киселини в стомаха? 😂

Лигавицата на стомаха й е нежна, чувствителна. Като гълта на по-агресивни еб*чи, й се възпалява. После я стяга, ходи да пие сода бикарбонат. Предписвам Омепразид по 3 таблетки на ден. Майка й да я връзва, като започне да вие на разгонено към 23 часа.

- Д-р Хинова

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Balkandji1 каза:

Какво е раздвижила, освен ние и семейството й друг не ги върти тия песни, това е отчайващ интерес за някоя, която чак се вживява в ролята на звезда, издаваща мини албум. Да не говорим, че има малко купени гледания.

Дамян да се сети вече, че това създание със съмнителен пол в лице Ваня само му харчи парите и да я праща в някой гей клуб. 😂

Нали за мен и явно други форумци раздвижи жанра, какво ми пука какъв импакт имала като цяло. Не съм на 12 вече, че да се вглъбявам чак толкова. Да съм казал, че е с тежестта на Преслава? Тия с импакта ги виждаме как не смеят да мръднат и на милиметър от конвейра, сакън да не изгубят част от инерцията си. Докато другите не оставят Ганев на мира, че нали е "вървежен" в момента, Ваня предложи 5 свои авторски различни песни. Това е. Който иска, да слуша и гледа, който не иска да не го прави. А и не виждам да се прави на някаква шефка, кралица, лидерка??? Просто мъжът й шеговито й казва така. Та тя дори не си направи канал със своето име или поне да променят това на общия, качи ги в "канала на Дамян" - за какво звезделеене говорим. Някоя се опита да направи нещо различно - "прави се на голяма работа". Слушайте си банализмите тогава и се чудете на кои други песни ви напомнят най-много.

Да, бях забравил, че продава дрехи. Още едно доказателство, че прословутите гледания не я касаят толкова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много искам да пуснат по Планета промоцията на Райна- Любов по скалата на Рихтер с HD качество да я направят. Аз я имам ама искам да я пуснат със сегашно качество да я запиша както пускат И това е любов в Ретро в много по- хубаво качество. 

@Andrew Cunanan.какво се хилиш. Имам такъв голям архив на Пайнер, дето изобщо ги няма в нета вече- от предавания, дневници, клипове, промоциии, гостувания на кой ли не. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Gerganafen каза:

Нали за мен и явно други форумци раздвижи жанра, какво ми пука какъв импакт имала като цяло. Не съм на 12 вече, че да се вглъбявам чак толкова. Да съм казал, че е с тежестта на Преслава? Тия с импакта ги виждаме как не смеят да мръднат и на милиметър от конвейра, сакън да не изгубят част от инерцията си. Докато другите не оставят Ганев на мира, че нали е "вървежен" в момента, Ваня предложи 5 свои авторски различни песни. Това е. Който иска, да слуша и гледа, който не иска да не го прави. А и не виждам да се прави на някаква шефка, кралица, лидерка??? Просто мъжът й шеговито й казва така. Та тя дори не си направи канал със своето име или поне да променят това на общия, качи ги в "канала на Дамян" - за какво звезделеене говорим. Някоя се опита да направи нещо различно - "прави се на голяма работа". Слушайте си банализмите тогава и се чудете на кои други песни ви напомнят най-много.

Да, бях забравил, че продава дрехи. Още едно доказателство, че прословутите гледания не я касаят толкова.

Как е раздвижила жанра, но пък няма импакт? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.INSTAGRAM.COM

4,212 likes, 110 comments - glasatnasofiaApril 8, 2024 on : "Чалга певците са филолози 🤓 Цялото видео: YT - RedBoy BG #интервю #софия #гласътн�..."

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Sunlight каза:

Много искам да пуснат по Планета промоцията на Райна- Любов по скалата на Рихтер с HD качество да я направят. Аз я имам ама искам да я пуснат със сегашно качество да я запиша както пускат И това е любов в Ретро в много по- хубаво качество. 

@Andrew Cunanan.какво се хилиш. Имам такъв голям архив на Пайнер, дето изобщо ги няма в нета вече- от предавания, дневници, клипове, промоциии, гостувания на кой ли не. 

ама споделяй, бре, Зайке, не бъди егоистка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Olay каза:

Как е раздвижила жанра, но пък няма импакт? 

Казах, че го е раздвижила за мен и явно други хора. Преди проекта на Ваня нямахме кой знае какво да слушаме в чалгата, сега вече имаме. Сега по-ясно ли е вече?

Просто не заслужаваме музиканти в тая чалга и това е. Дай ни бездарници, редящи се на опашка пред Ганев и Оцко за да си поръчат песни "като на колежката", и разни мутреси без особени данни купуващи си всичко и всички. Тогава сме доволни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато кавъра е по-добър от оригинала

Онзи крякащия и другия джвакащ фъфльо, бледнеят пред гласа на Емир.

Дори аранжимента е на светлинни години от този на гадната Тенекия.

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Balkandji1 каза:

Общо вложени средства в петте клипа (проект): 30 000 лв.

Печалба досега от youtube: ~ 200 лв.

😂

Ваня, престани да харчиш и си намери някоя доходоносна работа.

И пръска за ротации по Планета и Фен ТВ :D

Има пари - угажда си.

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ваня и тя като Лиди колекционира колаборации с големи/актуални имена: Преслава, Азис, Меди, Фики, Софи Маринова, Сашо Роман...:heart: Богиня! Шефка! Яка кака!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

Травеститски метросексуален ХИТ!

 

Добре, че беше Ваня, та Джена да прочете името си в заглавие на хит! Че нали преди "Не е любов" нямаше кариера горката и този римейк й е най-голямото постижение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, DanielPiliov каза:

“От спомени да те гори, така да се побъркаш. Желая името и ти с моето да бъркаш!”

ПРЕСЛАВА - ДА И ПРИСЕДНЕ 

УТРЕ 18:00

Да й приседне или Да И приседне? Щото във второто не намирам особена логика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Balkandji1 каза:

Бяха и те нещо не кой знае какво, може да не съм им обърнал голямо внимание, защото по принцип, откакто влезна в Пайнер, не я харесвам.

В Ара беше по-сексапилна, по-разпознаваема, по-динамична, дори по-хубава.

Като не си обръщал внимание и колегите ти не са я слушали, явно е нямала хитове,да...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DanielPiliov каза:

“От спомени да те гори, така да се побъркаш. Желая името и ти с моето да бъркаш!”

ПРЕСЛАВА - ДА И ПРИСЕДНЕ 

УТРЕ 18:00

Това сигурно е възпоменателна песен за някое дълбоко гърло :D

 

  

преди 32 минути, meleto каза:

Да й приседне или Да И приседне? Щото във второто не намирам особена логика.

И на "името И" май пак е объркана буквата :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, meleto каза:

Да й приседне или Да И приседне? Щото във второто не намирам особена логика.

Замяната на ѝ с й е неправилна.
ѝ е И с ударение, а Й е отделна буква от азбуката и не може по правило да се изписва самостоятелно

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...