Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 09:00


Препоръчани коментари

  • Отговори 3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час, Balkandji1 каза:

Брутален хит от коя година беше 1998, 1997? Тогава това тресеше дискотеки и ресторанти!

Абсолютно, навсякъде гърмеше тогава.

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 7.04.2024 г. от 13:14, xroflx9 каза:

Емануела и Елза са се запознали в Александър (една от първите гей дискотеки във Варна). Кой тук твърдеше че Ема е хомофобка?

 

Май Фаст казваше това за нея. Иначе в тая дискотека съм ходила и аз. 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 8.04.2024 г. от 18:08, meleto каза:

Емиии... нали празнува 20 години на сцената. Самостоятелен концерт няма да направи, но поне да се орезили в капките. Очаквам да пее зле и да подвиква, за да прикрие неможенето.

Не позна обаче. 😁 Представянето й снощи беше повече от добро и влиза в топ на най-добрите й тв изяви. Пя много добре даже. И двамата с Владо бяха отлични. Почти няма негативни коментари. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Stela каза:

Не позна обаче. 😁 Представянето й снощи беше повече от добро и влиза в топ на най-добрите й тв изяви. Пя много добре даже. И двамата с Владо бяха отлични. Почти няма негативни коментари. 

Те всички коментари са за Владо, Галена му беше фон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Гальо каза:

Те всички коментари са за Владо, Галена му беше фон.

Не само за него. Фон не е точната дума, те си направиха дуета 1:1. Много яко, че Галена беше с една от визиите от клипа. Владо е голям талант в имитациите и до момента май няма слаб образ. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Emanuela.Carey каза:

Емрах си купува лайкове за Денсинг Старс. Всички други участници събрали по 100-500 лайка макс - а наш Емчо 10 хиляди лайка за час.

Принц на народа!

ДАнсинг Старс 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Stela каза:

Не само за него. Фон не е точната дума, те си направиха дуета 1:1. Много яко, че Галена беше с една от визиите от клипа. Владо е голям талант в имитациите и до момента май няма слаб образ. 

Реално това не беше най-добрата му, иначе и аз го харесвам много. Аз мисля, че Галена се е съгласила да отиде само с условието да спечелят, което реално си е нейно право. Не е длъжна да вдига рейтинги ей така на поразия. Иначе се съмнявам да се съгласи да участва следващия сезон, реално това предаване на никого не е помогнало по никакъв начин, свършва и се забравя всичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина след Капките никое ТОП име в който и да е жанр не е виждало нещо положително,всички изживяват период на спад,а Тита и Гери Никол направо си залязоха след участието си там.

преди 2 часа , Stela каза:

Май Фаст казваше това за нея. Иначе в тая дискотека съм ходила и аз. 😁

И ти ли да търсиш футболисти като Емануела? Палавница!🤭

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , fengergana каза:

А за вас кой е най -красивия мъж в България😍

 

Екранна снимка 2024-04-09 233232.jpg

От певците със сигурност Андон :naked:

WWW.INSTAGRAM.COM

andon.officialMarch 1, 2024 on : "“Ти ли” е вече в тренда 🔥 Благодаря ви за подкрепата😼"

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Гальо каза:

Реално това не беше най-добрата му, иначе и аз го харесвам много. Аз мисля, че Галена се е съгласила да отиде само с условието да спечелят, което реално си е нейно право. Не е длъжна да вдига рейтинги ей така на поразия. Иначе се съмнявам да се съгласи да участва следващия сезон, реално това предаване на никого не е помогнало по никакъв начин, свършва и се забравя всичко.

Това не е вярно. Фики, например, се прие като универсален изпълнител. Десислава и Константин също. Софи пък като шоумен

Просто повечето се излагат. На пръв поглед като Преслава, Азис и др, които са пеещи, не се представиха кой знае колко впечатляващо. Но не загубиха от участието си. 

Виж Тита, Гери-Никол и сие залязоха по съвсем други причини. Към днешна дата Гери-Никол сякаш е потънала в дън земя и не е пускала сингъл от години. Проблемът й е, че предлага едно и също поведение от 10 години насам. Някаква ултра нахъсана и със самочувствие патка. В чалгата такива не се харесват. Ако видим профила на най-добрите - вечно са едни такива неоправдани или интелектуалки. Надутите като Кали изпадат от борда при първа възможност. Та и Гери-Никол в тоя кюп.

Тита по-добре се интегрира. Друг е въпросът, че не уцелва хит.

преди 4 часа , FolkEmpire каза:

БТВ: Само наш екип успя да разговаря с нея...

Дебора: Няя коментирам!

image.png.9e1bc7bc02c9ac85b23204b59d593038.png

По лицето се вижда, че е пияна :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , FikLena каза:

Кажете на Галин не е секси,да спре да качва такива тъпи снимки

Прилича на клоун

Screenshot_20240409_194610_Facebook.jpg

От обработката главата му е станала несъразмерна и прилича на цапната върху произволно тяло посредством фотошоп.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Balkandji1 каза:

Я, какво виждат очите ми.

Цвета с претоплена манджа на "Зек зек дадумле". Цвета, изпитвате носталгия по времената, когато имахте най-големия хит на годината ли? Съжалявам, миличка, няма да се върнат, не и с купени гледания.

 

това е вторият най-голям самостоятелен женски хит за миналата година след Улицата, какво за бога пишеш????

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , xroflx9 каза:

Наистина след Капките никое ТОП име в който и да е жанр не е виждало нещо положително,всички изживяват период на спад,а Тита и Гери Никол направо си залязоха след участието си там.

И ти ли да търсиш футболисти като Емануела? Палавница!🤭

От предаване като Капките реално няма какво да спечелиш. Можеш само да се изложиш като лош певец, но ако пееш добре никой няма да ти сваля шапка.

Може да се “спечели” само от риалити формати - най-вече такива като Биг Брадър, където си показват реалния характер и мнение по социални въпроси. 
Джулиана Гани например си създаде цялата кариера благодарение на това предаване.

Чалгарките пък често правят добро впечатление там защото са добрите герои. С изключение на Мария естествено, но пък за сметка на това възпроизведе цяло културно наследство от мемета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Balkandji1 каза:

Гледам сингълът й от следващото лято "Беден в сърцето" направил 21 милиона. Когато излезна беше сочена за провал и песен с незадоволителни гледания, но си проправи път във времето. Реално с тези цифри това е от големите хитове на Преслава.

За разлика от нея вещерската "В твоето легло" спря на 14 милиона.

Честно казано и аз не слушах "Беден в сърцето" първите 2-3 години, но миналата година я преоткрих. Категорично след албумът "Да гори в любов" мога да кажа, че това ми е любимата нейна песен следвана от "В твоето легло" и "Улицата", но за съжаление втората (В твоето легло)) не получи вниманието което ми се искаше, а е страхотна песен. И се надявам да се спре до един дует с Галена тази година, всичко друго да са самостоятелни песни.
А "Улицата" е единствената песен от 2023 година която ще остане във времето според мен!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я СЕ ИЗВИНЕТЕ ВЕДНАГА! НАРИЧАХТЕ Я НАРКОМАНКА, ДАНО ДА СЪДИ ДЪРЖАВАТА И РАМАНИЯ!

 

Прокуратурата: В кръвта на Диона има следи от Нурофен.

NOVA.BG

"Това обаче не я освобождава от наказателна отговорност", категорични са от държавното обвинение

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FikLena каза:

Я СЕ ИЗВИНЕТЕ ВЕДНАГА! НАРИЧАХТИ Я НАРКОМАНКА, ДАНО ДА СЪДИ ДЪРЖАВАТА И РАМАНИЯ!

 

Прокуратурата: В кръвта на Диона има следи от Нурофен.

 

Е,и? Това, че имало И Нурофен и си е направила някакъв химически коктейл, не я оневинява.

Както виждате, не защитавам и Дебора, нищо, че я предпочитам пред Дилдото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gerganafen каза:

Е,и? Това, че имало И Нурофен и си е направила някакъв химически коктейл, не я оневинява.

Както виждате, не защитавам и Дебора, нищо, че я предпочитам пред Дилдото.

FACTCHECK.BG

Някои от най-често употребяваните лекарства, продавани със или без рецепта, могат да дадат фалшиво положителен резултат при полеви тест за наркотици.

Иначе изгледайте и видеото с Дебора, доста си е адекватна за 2.9 промила, това означа сама да е изпила цяла бутилка водка и веднага да се е качила на волана. Тя на крака не биваше да може да стои. Най-вероятно и нейния тест ще се окаже бъгав
 

BTVNOVINITE.BG

Тя е задържана за 24 часа и ще ѝ бъде направен кръвен тест

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , xroflx9 каза:

Наистина след Капките никое ТОП име в който и да е жанр не е виждало нещо положително,всички изживяват период на спад,а Тита и Гери Никол направо си залязоха след участието си там.

И ти ли да търсиш футболисти като Емануела? Палавница!🤭

Fuku ce u3guGHa c/\eg 3amu6ue

преди 2 часа , meleto каза:

Това не е вярно. Фики, например, се прие като универсален изпълнител. Десислава и Константин също. Софи пък като шоумен

Просто повечето се излагат. На пръв поглед като Преслава, Азис и др, които са пеещи, не се представиха кой знае колко впечатляващо. Но не загубиха от участието си. 

Виж Тита, Гери-Никол и сие залязоха по съвсем други причини. Към днешна дата Гери-Никол сякаш е потънала в дън земя и не е пускала сингъл от години. Проблемът й е, че предлага едно и също поведение от 10 години насам. Някаква ултра нахъсана и със самочувствие патка. В чалгата такива не се харесват. Ако видим профила на най-добрите - вечно са едни такива неоправдани или интелектуалки. Надутите като Кали изпадат от борда при първа възможност. Та и Гери-Никол в тоя кюп.

Тита по-добре се интегрира. Друг е въпросът, че не уцелва хит.

По лицето се вижда, че е пияна :D 

Koq uHme/\ekmya/\ka? CaMo 3a Ecu/\ ce ce6maM, a u /\yHa.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , Andrew Cunanan. каза:

Как ще коментираш, че всички предричахме, че тази песен ще е по-голям провал от "Балканско за разкош", а тя е сигурно най-задържалата се песен за годината, която не е стартирала с огромни цифри. Друг голям хит на Пресиета за 2023-та и рандъм фалафел мейкър.

 

Как ще коментирате, че всичко, което съм изброил по-долу, тук повечето (както винаги) очакваха да е провал. Но фактите са си факти, просто гледайте🤭🤭🤭

Спомени - “Най-големият флоп на 2023” - почти 10М в ютуб и 1.3М в спотифай.

Балканско за разкош - Не знам кой флоп има по 5М за година, а в дискотеките се пуска още и хората и се кефят.

Мълчете си - Твърде неоценено, не знам защо така се получи.

Мангава тут - Това беше определено като дъното на Преслава, окей така да бъде. 19М клип, 1М в спотифай и 3.3М топик, ако 23 милиона гледания за вас са дъното, тогава ви поздравявам, имате големи очаквания към Кралицата.

Сладкото зло - Да припомня ли колко оплювано беше това? Е ще ви разочаровам пак, но това се нарежда при Мега хитовете за 2022г. Със своите 24 милиона гледания за по-малко от 2 години.

Хайде стига толкова, че накрая цяла книга ще напиша…

Поздрав с тези 17 милиона за 4 месеца❤️

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Olay каза:
FACTCHECK.BG

Някои от най-често употребяваните лекарства, продавани със или без рецепта, могат да дадат фалшиво положителен резултат при полеви тест за наркотици.

Иначе изгледайте и видеото с Дебора, доста си е адекватна за 2.9 промила, това означа сама да е изпила цяла бутилка водка и веднага да се е качила на волана. Тя на крака не биваше да може да стои. Най-вероятно и нейния тест ще се окаже бъгав
 

BTVNOVINITE.BG

Тя е задържана за 24 часа и ще ѝ бъде направен кръвен тест

 

Не мога да го изгледам. За клипче минута и половина - 5 реклами. Те толкова не бъкат между предаванията.

Сайта на БТВ си остава пълен траш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, DanielPiliov каза:

Как ще коментирате, че всичко, което съм изброил по-долу, тук повечето (както винаги) очакваха да е провал. Но фактите са си факти, просто гледайте🤭🤭🤭

Спомени - “Най-големият флоп на 2023” - почти 10М в ютуб и 1.3М в спотифай.

Балканско за разкош - Не знам кой флоп има по 5М за година, а в дискотеките се пуска още и хората и се кефят.

Мълчете си - Твърде неоценено, не знам защо така се получи.

Мангава тут - Това беше определено като дъното на Преслава, окей така да бъде. 19М клип, 1М в спотифай и 3.3М топик, ако 23 милиона гледания за вас са дъното, тогава ви поздравявам, имате големи очаквания към Кралицата.

Сладкото зло - Да припомня ли колко оплювано беше това? Е ще ви разочаровам пак, но това се нарежда при Мега хитовете за 2022г. Със своите 24 милиона гледания за по-малко от 2 години.

Хайде стига толкова, че накрая цяла книга ще напиша…

Поздрав с тези 17 милиона за 4 месеца❤️

 

Докато не мине 20 милиона, да не пуска нищо! Нова песен преди май месец не й трябва. Или май или юли направо за лятото. Но нека първо пуснат дуета с Галена.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...