Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2024)


Препоръчани коментари

Току що, Willy каза:

Това момиче и Симона имат най-голям потеншъл за топ звезди. Няма Габриели или Лидъл и Десити.

 

Песента е топ, ама нещо не виждам харизма в момичето. От клипа запомних само как се кълчи като ненормална, но лицето й хич не е обаятелно и отличаващо се, нито пък гласът й е нещо УАУ. Нова кандидатка за Отбор #Коя отвсякъде. Нова Габриела е по-запомняща се.

  • Like 4
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

Какъвто Габриела, Селина, Лидия и Десита няма да видят без фийчъринг или дует с някое популярно име!

ок.

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, FolkEmpire каза:

Оказа се твърде дебел за теб :D

420412021_7399241296778095_3932395504572904466_n.jpg.434f81076779b867a55302ca969f1572.jpg

Пратил му е голям хой в грайндър, а на място се оказал 5 см в ерекция

  • Haha 5
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , plambata каза:

И какво стана сега - Лидия и Азис с хита на годината до момента? 

Голяма бруталка е песничката, изкефи ме още от първото слушане, отвсякъде си миришеше на голям хит. Това отсичане (не знам как да го обясня иначе) на "ще унищожа" и "с хапчета" се набива от раз. 

Само се чудя наистина ли тази яка музика е на Асенов и Галин или е чопната от някъде?

 

 

Брат, разбирам, че ти харесва, ама чак пък толкоз хвалби за песен с купени гледания..? Намесен ли е Галин, винаги е подозируем фактор, а тук гледанията са направо нереални.

Лидия милата с тая операция също като Преслава си е загубила натуралната аура, която имаше, в профил прилича на робот.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Скъпи, в години, в които средните хитове без купени гледания правят 5 милиона, изкарах песен, която ще има 3 милиона за първата година.

Накрая на клипа се появява дъщеря ми Сима, симпатична, готина, имитира мен от клипа на първата версия на тази песен, едно към едно сме, на Балканджи това му е любимата част от клипа. 😆

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Balkandji1 каза:

Скъпи, в години, в които средните хитове без купени гледания правят 5 милиона, изкарах песен, която ще има 3 милиона за първата година.

Накрая на клипа се появява дъщеря ми Сима, симпатична, готина, имитира мен от клипа на първата версия на тази песен, едно към едно сме, на Балканджи това му е любимата част от клипа. 😆

Ужасен клип, появата на израстъка Симона е абсолютно ненужна. Но песента е жесток хит и заслужаваше много повече от 3 милиона!!! Жалко, че "Вълк" нямаше същата съдба.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Скъпи, издадох и балада - от ония моите, дето трогват и са единствени по рода си. Но съм загубила аудитория през годините. Още няма милион, а минаха 4 месеца. Заради критиките към мен относно еднообразните ми клипове, вложих повече креативност в клипа, гледайте го, Рамания, обичайте ме.

 

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Скъпи, издадох и балада - от ония моите, дето трогват и са единствени по рода си. Но съм загубила аудитория през годините. Още няма милиона, а минаха 4 месеца. Заради критиките към мен относно еднообразните ми клипове, вложих повече креативност в клипа, гледайте го, Рамания, обичайте ме.

 

Това е първата й песен от "Докосването има памет" насам, която толкова много харесвам!!! 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия с народна песен до дни. Част от припева:

 

Мамо, съм, мале, мащеха,

на три дяца мащеха,

научи, ме мамо как да ма обичат,

как да не ме заричат,

като своя майка мен да уважават, живота си за мен да дават, ийхууу

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

Камелия с народна песен до дни. Част от припева:

 

Мамо, съм, мале, мащеха,

на три дяца мащеха,

научи, ме мамо как да ма обичат,

как да не ме заричат,

като своя майка мен да уважават, живота си за мен да дават, ийхууу

Още изживяваме трамвата от този народен хит:

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Andrew Cunanan. каза:

Конди, какво мислиш за женският самостоятелен хит на миналата година - "Най-добрите"?

 

😂

Егати наивната песен. Най-добрите нейните фенове били...

Тя и преди май беше посветила песен на тях, казваше се "Благодаря". От една страна похвално, че си уважава феновете. Но да разчиташ че тази песен ще стане хит, не мерси. 91К за 4 месеца. То в сравнение с тази "Вълк" е направо мегахит.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

😂

Егати наивната песен. Най-добрите нейните фенове били...

Тя и преди май беше посветила песен на тях, казваше се "Благодаря". От една страна похвално, че си уважава феновете. Но да разчиташ че тази песен ще стане хит, не мерси. 91К за 4 месеца. То в сравнение с тази "Вълк" е направо мегахит.

Това й е една от най-лошите песни изобщо. Инфантилно и зле написан речетатив, музичката е като от "Лека нощ, дечица", а аранжиментът все едно е правен в гараж. Но виж агитката в клипа се подмокря все едно се среща с Господ, а не с иконата на глориянството.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , FolkEmpire каза:

Оказа се твърде дебел за теб :D

420412021_7399241296778095_3932395504572904466_n.jpg.434f81076779b867a55302ca969f1572.jpg

Този уточнява ли пола на любовта си в интервютата си? Като гледам доста свободно се изразява, но дава ли си сметка, че дори и фенките му знаят, че е гей?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Впрочем тези дни се навършиха 18 години, откакто:
1) този мегахит разтресе държавата!
2) станах фен на тази икона на българската музика!

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Andrew Cunanan. каза:

Конди, какво мислиш за женският самостоятелен хит на миналата година - "Най-добрите"?

 

Как можа да ме накараш да си пусна МЕГА ХИТА току-що на МАКС? Сега комшиите ще започнат с молитвите и сигурно тайничко се кланят вкъщи и молят на иконите да я спра, но АААААААААА ще полудеееееееем и точно това го умееееееееем!
Мъдете горе искам от Вас - най-добрите!
Пишока винаги е на макс, с най-добрите!
По дупара - огнени, огнени,
в живота винаги влюбени,
жадни за пипане, лашкане.... ААААААААААААААА!

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Как можа да ме накараш да си пусна МЕГА ХИТА току-що на МАКС? Сега комшиите ще започнат с молитвите и сигурно тайничко се кланят вкъщи и молят на иконите да я спра, но АААААААААА ще полудеееееееем и точно това го умееееееееем!
Мъдете горе искам от Вас - най-добрите!
Пишока винаги е на макс, с най-добрите!
По дупара - огнени, огнени,
в живота винаги влюбени,
жадни за пипане, лашкане.... ААААААААААААААА!

Не знам кое е по-жалко - че 40+ годишни лели подпикват на този малоумен текст или че тя се е съгласила изобщо да изпее тази боза. Буквално неслушаема и негледаема буфосинхронада..

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Не знам кое е по-жалко - че 40+ годишни лели подпикват на този малоумен текст или че тя се е съгласила изобщо да изпее тази боза. Буквално неслушаема и негледаема буфосинхронада..

Жалко за иначе готината мелодия. Много ме е яд.
Да си призная новата песен на Симона много ме кефи! ❤️ Дадох й шанс и си заслужаваше

 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...