Jump to content



Поп-фолк скандали (март 2024)


Препоръчани коментари

преди 6 минути, adorable каза:

На панаира ще поразмислиш пак. :D

Как мислиш, че се развива кариерата на Камс?

Иначе бг чалга и аз все по-малко слушам, нещо съвсем ме изгубиха. Хитове не липсват иначе, но пак еднодневки.

На панаира само сърби и това, което ни докара Сашка от нашите. То друго тук и не върви. Хитове.... само за Джордан се сещам. Другото минава и заминава. Пеят си старите песни и те така. При Камелия си е същото като в предните 10-15 години. Щом още и вървят старите хитове и прави достатъчно участия, значи всичко е така, както го е искала. Тя и с този малкия май много и не и се ходи по кръчми, но бързо пали. 

В тази връзка, тя май требва да черпи. Преди малко мернах това нещо с Крум.... по ТВ Планета? Как се е решил дъртия да я допусне не знам. Може би изкуфява. Хората стават като деца в тия години неговите. :walkman:

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Току що, foxy_vd каза:

На панаира само сърби и това, което ни докара Сашка от нашите. То друго тук и не върви. Хитове.... само за Джордан се сещам. Другото минава и заминава. Пеят си старите песни и те така. При Камелия си е същото като в предните 10-15 години. Щом още и вървят старите хитове и прави достатъчно участия, значи всичко е така, както го е искала. Тя и с този малкия май много и не и се ходи по кръчми, но бързо пали. 

В тази връзка, тя май требва да черпи. Преди малко мернах това нещо с Крум.... по ТВ Планета? Как се е решил дъртия да я допусне не знам. Може би изкуфява. Хората стават като деца в тия години неговите. :walkman:

Ще ходиш ли на концертите на Преси и Глори или чакаш този на Кама, за който слушаме от 10 години? 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Ooo 1
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Даже месеци.... По 2-3 месеца най-много и край....
Аз за миналата година се сещам само за песни като Улицата-Преслава, Къв съм як-Джордан, Азис и Галена-По, по, по, Телефона-Алисия, Бавария-Ванеса и песен която излезе в края на 2022 Към вратата на Емануела и Анелия... Галин ли? Да, Ела, Хабиби също.... но самостоятелен хит и той и Азис нямат от 2017 година сигурно. :D 

Аз ги подредих така основно заради дуетите...

"Така, така" на Галин не стана ли хит, поне като тренд в ТикТок го знам. По дискотеки не ходя от 1 г. и не знам.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, adorable каза:

Аз ги подредих така основно заради дуетите...

"Така, така" на Галин не стана ли хит, поне като тренд в ТикТок го знам. По дискотеки не ходя от 1 г. и не знам.

Не стана хит тази песен, очакваше се заради оригиналът. Иначе и аз не съм по дискотеките, но там сигурно всичко се върти. :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, GSA каза:

Ще ходиш ли на концертите на Преси и Глори или чакаш този на Кама, за който слушаме от 10 години? 

Не, разбира се. В днешно време концертите са бутикови изхвърляния без бизнес стойност. Ако някой иска да прави бенефиси, за да се гледа на старини, прав му път. Софка примерно с какво и помръдна кариерата като направи концерт миналата година, като пак виси при Сашка да и реди участията? Последния концерт с някакво значение за бизнеса беше на Глория през 2003 година, с половината Пайнер гости.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, foxy_vd каза:

На панаира само сърби и това, което ни докара Сашка от нашите. То друго тук и не върви. Хитове.... само за Джордан се сещам. Другото минава и заминава. Пеят си старите песни и те така. При Камелия си е същото като в предните 10-15 години. Щом още и вървят старите хитове и прави достатъчно участия, значи всичко е така, както го е искала. Тя и с този малкия май много и не и се ходи по кръчми, но бързо пали. 

В тази връзка, тя май требва да черпи. Преди малко мернах това нещо с Крум.... по ТВ Планета? Как се е решил дъртия да я допусне не знам. Може би изкуфява. Хората стават като деца в тия години неговите. :walkman:

На Джоран му е втора песен с такава стилистика, услади му се, но с трета подобна вече може да удари на камък. Иначе бийтът е зарибяващ. И понеже намаза от на баницата мекото, сега Андреа си иска парите, дето му е дала и не е върнал. :D

Тя Камелия сега има други приоритети. Песента с Крум е качена в неговия канал. Но в нейния освен със Супер Саш няма някакво раздвижване. Не успя ли да се договори за правата на старите песни?

Като спомена Димитров, той скоро се появи с жена си на промоция на Екстра Нина - там бяха Цветелина, Весела, Валя, Нелина. Виж едно от последните му интервюта. 

WWW.24CHASA.BG

Изкуственият интелект може да бъде заплаха за музикалния бизнес, казва основателят и собственик на музикална компания "Пайнер" - Г-н Димитров, последното интервю с вас за "24 часа" правихме преди 6 години. Тогава всепризнат хит беше песента "Шошана". Сега има ли подобен? - Днес като че ли няма песен, която да се е наложила толкова

Планета излъчвали това скоро, да не повярваш:

OK.RU

1 година Телевизия Планета 2002 - концерт - By Planetcho

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, DevilWish каза:

Не стана хит тази песен, очакваше се заради оригиналът. Иначе и аз не съм по дискотеките, но там сигурно всичко се върти. :D 

Аз ходих заради участията на Глория. Просто ми стана досадно с времето да чакам да стане никое си време, за да ида за нейната програма и после се прибираш на сутринта, после през деня си дроб. :D Но тогава още основно пускаха "1000 пъти", "Отпусни се", "Проблем", "Гърмиш", "Алкохол", Турбуленции и мушами. :D И то писва 5 песни на 5 певци, всеки път едно и също. Не е като да не е имало хитове. Просто минават и заминават.

Аз последно харесах и това:

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, adorable каза:

Аз ходих заради участията на Глория. Просто ми стана досадно с времето да чакам да стане никое си време, за да ида за нейната програма и после се прибираш на сутринта, на другия ден си дроб. :D Но тогава още основно пуснаха "1000 пъти", "Отпусни се", "Проблем", "Гърмиш", "Алкохол", Турбуленции и мушами. :D И то писва 5 песни на 5 певци, всеки път едно и също. Не е като да не е имало хитове. Просто минават и заминават.

Аз последно харесах и това:

 

На мен много ми харесва Свекървище, въпреки, че не стана хит, много я слушам. :D 
Иначе от тази година песента на Райна - Туп-туп много ми харесва. Мисля, че има потенциал. Но хита за в момента е в Джордан, а мисля и , че песента на Лидия и Азис също ще се наложи като хит. Въпреки, че не е мой тип песен.

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , pacho каза:

image.png.f2134882d1ee218518f9f581fcf290ff.png

Казах ви аз клюката преди време, вие не ми вярвахте и казахте че Цура нямало да извади толкова бюджетен клип.. 😄 Ся ако е истина ще падна 😂

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Just_Me каза:

Казах ви аз клюката преди време, вие не ми вярвахте и казахте че Цура нямало да извади толкова бюджетен клип.. 😄 Ся ако е истина ще падна 😂

След Салич и Цацаров е напълно вероятна комбинация. :D Но Деса първо може да обиколи магистратите, и на тях ще я пуснат. :D Ако не склони, ще я пуснат на Сачева да я изяде.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:

Няма хитове. Какво ще кажеш за миналата година? Поне 5 хитови песни имаше ли? :D 

Миналата година имаше доста хитове, предимно мангалски, но все пак.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Миналата година имаше доста хитове, предимно мангалски, но все пак.

Аз се сещам за предимно тези които написах, но 2022 например "Отпусни се" на Фики е точно такъв :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , pacho каза:

image.png.f2134882d1ee218518f9f581fcf290ff.png

Цуре мила, айде обувай гучитата, налягай версачитата и бегом с автобус 280 към Студентски Град да правиш оборот на дискотеките.

Инак следващия клип вместо в Лувъра ще го снимаш в Мол Парадайс.

  • Like 1
  • Haha 2
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Emanuela.Carey каза:

Цуре мила, айде обувай гучитата, налягай версачитата и бегом с автобус 280 към Студентски Град да правиш оборот на дискотеките.

Инак следващия клип вместо в Лувъра ще го снимаш в Мол Парадайс.

Тя си е хванала доста богат в чужбина, дано поне изглежда по-добре от Пеевски. А детето и съществува ли още, то както се появи, така и изчезна?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , GSA каза:

Ще ходиш ли на концертите на Преси и Глори или чакаш този на Кама, за който слушаме от 10 години? 

Ако Ками обяви концерт, ще заголваме ли гръд от първи ред, кака?

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

ЛУДНИЦА - ден 9 - 358К
Лидия вижда най-големият и ХИТ до момента😁

НЕНОРМАЛЕН на Доника скача от 85К на 134К

Направи ХИТ и тя, беше и време, само трябва да се забележи😁

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Гальо каза:

Тя си е хванала доста богат в чужбина, дано поне изглежда по-добре от Пеевски. А детето и съществува ли още, то както се появи, така и изчезна?

Някъде пишеше че след първото дете са имали още от сурогатна майка.

Иначе ги гледат детегледачки докато Цура вилнее из Европа.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Emanuela.Carey каза:

Някъде пишеше че след първото дете са имали още от сурогатна майка.

Иначе ги гледат детегледачки докато Цура вилнее из Европа.

"То детето не разбира кой го гледа"

-една друга златотърсачка

Кой като Цуци: други й ги раждат, други й ги гледат. Ето това е Майка! :D Важното е, че децата й послужиха да върже Пеевски доживот. Тя излезе най-умна и кадърна от всички мутреси - това е, да го издоиш така, че да си осигуриш охолство за цял живот и дори да се разделите, пак да си останеш в Дубай. :D А не като Мара - да яде бой на поразия, и като му омръзне да я млати и я изгони, айде следващия подобен, щото не й е останало нищо.

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Just_Me каза:

Радко не прокопса в Пайнер, ма поне ще е беквокал на концерта на Тони Стораро 😅

20240329_102721.jpg

И Люси дето пееше "По ръба" беше беквокал на Янева. Върховете в кариерите им.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DanielPiliov каза:

ЛУДНИЦА - ден 9 - 358К
Лидия вижда най-големият и ХИТ до момента😁

НЕНОРМАЛЕН на Доника скача от 85К на 134К

Направи ХИТ и тя, беше и време, само трябва да се забележи😁

Колко са реални е друг въпрос. И в спотифай за един ден са минали от 17к на 12к което е много брутален спад. При другите няма подобни аномалии.

пс Актуализираха пак спотифай. ''Лудница'' скача с 8 хиляди а на Галин боклука с около 9к. И там се научи да купува трафик боклука.

  • Like 3
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...