Jump to content



Поп-фолк скандали (март 2024)


Препоръчани коментари

Нов световен формат превзема телевизионния ефир в България

 

NOVA.BG

NOVA представя хитовото шоу „Скрита самоличност“ с водещ Герасим Георгиев-Геро

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 10 минути, BobiTo каза:

Анелия и Илиян "Цял живот" утре в 18.00!

Тая па не се спря с тоя нафталин Илиян, да вземе да направи нещо с младо име като Меди, Антонио, Робов.

Измежду тия тримата май предпочитам нафталина Илиян.

Илиян напоследък прави по-интересни проекти, имам очаквания за добра песен.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , FikLena каза:

 

Тони Стораро:

image.png.438d793c9cd498af8b278b0f8b93800a.png

Преслава:

image.png.d4709ee8147a96ce05422169d437ea58.png

 

  

Напълно очаквано. Не може през по-голямата част от кариерата си да караш на дуети, кючеци еднодневки, кавъри и да искаш някой да се вълнува от творчеството ти, което се изчерпва с първите няколко албума и до края на 2010 година. Да не говорим, че има 10 гост-изпълнители. 
Поредното доказателство, че ходещите по дискотеките не ходят конкретно заради даденото име, освен с малки изключения.

Чакаме да видим и Кама, Азис и Деса с концерти в арената, за да видим и при тях какво е положението, но очаквам сходна ситуация с тази на Стораро.

Поздравления на Преси. Нека се учат от нея и Глори! 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, GSA каза:

Поздравления на Преси. Нека се учат от нея и Глори! 

Глория трябваше да се реши да направи концерта в Арената. Ето, че си продаде концерта и втора дата пусна. Не знам защо не й стигна смелост за там. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, BobiTo каза:

Анелия и Илиян "Цял живот" утре в 18.00!

Тая па не се спря с тоя нафталин Илиян, да вземе да направи нещо с младо име като Меди, Антонио, Робов.

#КоЯ? Не си ли фен вече на Ани, та искаш да се излага с тоя индивид, както баджаначката си?  :

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Stela каза:

Глория трябваше да се реши да направи концерта в Арената. Ето, че си продаде концерта и втора дата пусна. Не знам защо не й стигна смелост за там. 

Съгласен съм напълно. Къде е пуснала втората дата?

Иначе се радвам се дуета на Анелия и Илиян. Те са си култов дует и ще е супер якото парче отново, сигурен съм. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ваня с нова песен

WWW.INSTAGRAM.COM

516 likes, 8 comments - vannia_music on March 27, 2024: "❤️‍🔥 … до мене като спеше, целувал да ме беше… от обичане, да ме болеше!"
  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, GSA каза:

 

Иначе се радвам се дуета на Анелия и Илиян. Те са си култов дует и ще е супер якото парче отново, сигурен съм. 

Илиян е безумно амортизирано име. Реално извън чика-чика песните му около 2008-2011, не помня да е изкарвал нещо хитово.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Thecranfan каза:

Илиян е безумно амортизирано име. Реално извън чика-чика песните му около 2008-2011, не помня да е изкарвал нещо хитово.

 

 

Е Илиян си държи качество, пуска доста хубави песни. Оценяват си се, особено тази, дори Галена не успя да направи своята версия по-успешна

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, stenly каза:

Израел и Палестина на Тайрович са взели 

Винаги са били истински геополитически анализатореси! Дали текста ще е посветен на Русия-Украйна?

"Въртележката" на Яница беше предсказание за сглобката ГЕРБ-ПП-ДБ, "Две в едно" е намек за формата на бъдещите избори, а "Райски газ" на Биляниш е посветена на "Турски поток".

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , GSA каза:

 

Поздравления на Преси. Нека се учат от нея и Глори! 

Дори аз си взех билети за Преси, първият ми чалга концерт евър. 💅

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Thecranfan каза:

Винаги са били истински геополитически анализатореси! Дали текста ще е посветен на Русия-Украйна?

"Въртележката" на Яница беше предсказание за сглобката ГЕРБ-ПП-ДБ, "Две в едно" е намек за формата на бъдещите избори, а "Райски газ" на Биляниш е посветена на "Турски поток".

 

Уби ме на място с този коментар!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , GSA каза:

Напълно очаквано. Не може през по-голямата част от кариерата си да караш на дуети, кючеци еднодневки, кавъри и да искаш някой да се вълнува от творчеството ти, което се изчерпва с първите няколко албума и до края на 2010 година. Да не говорим, че има 10 гост-изпълнители. 
Поредното доказателство, че ходещите по дискотеките не ходят конкретно заради даденото име, освен с малки изключения.

Чакаме да видим и Кама, Азис и Деса с концерти в арената, за да видим и при тях какво е положението, но очаквам сходна ситуация с тази на Стораро.

Поздравления на Преси. Нека се учат от нея и Глори! 

Буквално са продали еднакъв брой билети, при това на Тони дето са 2 пъти по-скъпи. Как е напълно очаквано за единия а за другата е "поздравления Преси"?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Olay каза:

Буквално са продали еднакъв брой билети, при това на Тони дето са 2 пъти по-скъпи. Как е напълно очаквано за единия а за другата е "поздравления Преси"?

Най-малкото Преслава няма 10 други А листъри на постера си. 🤭

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Emanuela.Carey каза:

Ваня с нова песен

WWW.INSTAGRAM.COM

516 likes, 8 comments - vannia_music on March 27, 2024: "❤️‍🔥 … до мене като спеше, целувал да ме беше… от обичане, да ме болеше!"

А Ваня няма ли да участва в клипа? Щото на кадъра виждам някаква непозната за мен жена.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Гальо каза:

Тони Стораро е започнал да ги раздава безплатно билетите, защото се оплаква, че било празно 🤣

Никой не иска да слуша бургии, че и на тонколони! Достатъчни са междусъседските ремонти.

  • Like 2

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Специално си направих труда да преброя продадените места:

Тони - 7460
Преслава - 5180

Тони не го мислете, той само от масите от преде е направил приход, по голям от прихода на всички продадени билети на Преслава до момента, какво остава за останалите билети.

  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

До концерта на Стораро остава малко повече от месец,а до този на Преса има повече от половин година + че гадния резак е поканил 90% от топ имената в жанра. Сравненията между двата концерта са нерелевантни

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...