Jump to content



Поп-фолк скандали (март 2024)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 11 часа , THE IIconic каза:

@Emanuela.Carey

Травелата Ру Пол каза, че Денсинг Старс го печели Натали Трифонова 

Съмнява ме, засега не са имали някакви впечатляващи изпълнения и оценки.

Ще има наддаване Саня срещу дъртия Стораро и накрая Саня ще набута победата при Дара.

Доколкото помня решаващия вот е на журито, а не на публиката.

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , meleto каза:

Галин купува само първите 2 седмици. Докато натрупат 1-2 милиона и след това ги зарязва. Която става си стигали милионите, повечето флопват.

image.png.35d8124d082203f17a18735ae1609bf7.png

  

преди 2 часа , THE IIconic каза:

Свинята Глориа Йорданова

Урода Гошко Трафикански

  • Haha 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Just_Me каза:

Кой е Ру Пол 😫 Тия травели вече са много, обърках се вече 🤣

От времената когато все още приличаше на почти човек ... 

И ако те влечат екстремните преживявания и или имаш подръка кой да ти излее куршум на мига, от времената когато не приличаше съвсем на човек от 25:20 нататък заедно с някво друго бостанско плашило, представящо се за травестит ...

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , -A. каза:

Не беше достатъчно Галин да набута Лида в дует с Дебора (сензацията на годината) ами сега и с Азис.

За греховете си ще плаща във вечността!

Аз песен на Лидия след "Грешници" в дискотека не съм чул, така че където ще да я набутва все тая. 

Може би тая общата им "Нашата" ли "Вашата" или както се казваше се въртеше по едно време лятото, но нищо повече.

  • Like 1
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , -A. каза:

Не беше достатъчно Галин да набута Лида в дует с Дебора (сензацията на годината) ами сега и с Азис.

За греховете си ще плаща във вечността!

Нали викаш, че Дрисита била топ хитмейкърка с оная помия за таткото, дуетът-гавра с Денис и т.н. В такъв случай е нормално Галин да подпомага клетата Лиди, за да настигне твойта. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Emanuela.Carey каза:

пОбликувай Емке! Няма ядове

IMG-3024.jpg

"Нещо за себе"... "Нещо за тебе" ли има предвид, или "нещо за себе СИ"? Разстояния, нещо? Сигурно на Башур българския е по-добър от нейния... Не и евтиния номер "аЗ нЕ сЪм ВаЖнА"...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Gerganafen каза:

"Нещо за себе"... "Нещо за тебе" ли има предвид, или "нещо за себе СИ"? Разстояния, нещо? Сигурно на Башур българския е по-добър от нейния... Не и евтиния номер "аЗ нЕ сЪм ВаЖнА"...

Башур я зарязал, че не можел вече да търпи лошия й български.

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

Башур я зарязал, че не можел вече да търпи лошия й български.

За съжаление май не е, присъства в поста. :( Кости протрива ръце, че си запазва най-глупавата клиентка, на която пробутва отхвърлени бози.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Gerganafen каза:

За съжаление май не е, присъства в поста. :( Кости протрива ръце, че си запазва най-глупавата клиентка, на която пробутва отхвърлени бози.

Явно го е убедила да остане след като е обещала да ходи на частни уроци.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Gerganafen каза:

Нали викаш, че Дрисита била топ хитмейкърка с оная помия за таткото, дуетът-гавра с Денис и т.н. В такъв случай е нормално Галин да подпомага клетата Лиди, за да настигне твойта. ;)

А тя Десита още ли е конкуренция на Лидия? Аз мислих, че след като си направи носа като нейния и се подразбра, че е искала просто да се превърне в нея

IMG-6113.jpg

IMG-6112.jpg

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Гальо каза:

А тя Десита още ли е конкуренция на Лидия? Аз мислих, че след като си направи носа като нейния и се подразбра, че е искала просто да се превърне в нея

IMG-6113.jpg

IMG-6112.jpg

Приела е твърде насериозно ролята си на Тройница. :roll1:Но дори и така, никога няма да може да настигне дори Карън-версията на Лиди. :heart:

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами Джордан в 'На Кафе' и Къртиш в национален ефир, мисля че е първата националка, която го отразяват. :D 

 

WWW.VBOX7.COM

Джордан - когато си върха - „На кафе” (21.03.2024)

 

  • Like 1
  • Love 1
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ANGEL каза:

Ами Джордан в 'На Кафе' и Къртиш в национален ефир, мисля че е първата националка, която го отразяват. :D 

 

WWW.VBOX7.COM

Джордан - когато си върха - „На кафе” (21.03.2024)

 

https://nstatic.nova.bg/public/doc/doc/1710338193_ratecard_paid_reports_nbg_april_2024_bg.pdf?_gl=1*1m19cly*_ga*MTEyMjU2NDY5NS4xNzExMDI5ODAy*_ga_79JNJVS3T9*MTcxMTAyOTgwMS4xLjEuMTcxMTAyOTgyNC4zNy4wLjA.

 

 

Screenshot.png

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Стораро си е продал поне половината зала. Тоест появяването му при Тото и на други места е дало отражение. 50-60%, съвсем достижимо е да я запълни. Но трябва още да пообиколи.

Вижда се, че името му не говори само по себе си и няма своя публика. Щом толкова трудно му се случват нещата.

Screenshot (1).png

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, meleto каза:

Стораро си е продал поне половината зала. Тоест появяването му при Тото и на други места е дало отражение. 50-60%, съвсем достижимо е да я запълни. Но трябва още да пообиколи.

Вижда се, че името му не говори само по себе си и няма своя публика. Щом толкова трудно му се случват нещата.

Screenshot (1).png

Изкуствено лансиран (+ синовете му), няма много авторска музика, вие като вълк на пълнолуние. Какво интересно има да се види на подобен концерт?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Fast каза:

Изкуствено лансиран (+ синовете му), няма много авторска музика, вие като вълк на пълнолуние. Какво интересно има да се види на подобен концерт?

10-те гост изпълнителя, които ще му запълнят цялото време и няма да се налага да пее сам нищо друго освен Отличен 6 и За Една Жена.

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...