Jump to content



Поп-фолк скандали (март 2024)


Препоръчани коментари

Тази вечер сънувах как я пее на концерт пред блоковете и открива с тая песен, а някои, включително и аз  хвърчахме като балерини на Улицата (rofl) :D 

 

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час , meleto каза:

Ти така и за предните песни на Маноля твърдеше, а тя горката дори не си ги пее по участията :D 

Айде Галенови не ти обърнаха внимание и веднага нападаш руско-арабската кралица

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , xroflx9 каза:

Не че съм фен на Смядово ама откога мнението на недоебаните фейсбук лелки и чичковци е фактор?

А какво е твоето мнение за нейното поведение по участия?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , xroflx9 каза:

Не че съм фен на Смядово ама откога мнението на недоебаните фейсбук лелки и чичковци е фактор?

Кои лелки? Това за нейното не можене всеки с малко повече интелект може да ти го каже, а и то се вижда. То е дране то чудо и това всяка вечер от години. “Къде беше ти” в Гласът беше прилично, но пак издишаше яко. На нея и трябва генерална почивка от цигари, задимени помещения и дране. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, GSA каза:

Кои лелки? Това за нейното не можене всеки с малко повече интелект може да ти го каже, а и то се вижда. То е дране то чудо и това всяка вечер от години. “Къде беше ти” в Гласът беше прилично, но пак издишаше яко. На нея и трябва генерална почивка от цигари, задимени помещения и дране. 

WWW.FACEBOOK.COM

Хареса ли ви началото на Гласът на България ❤✌

Слабо. Добре, че поне на запис звучи добре, за разлика от Кама, да речем. Тя вече и на студийна версия е трагична. Тук е 2 минути и бих казал слабо пеене.

  • Like 1
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DevilWish каза:

Тази вечер сънувах как я пее на концерт пред блоковете и открива с тая песен, а някои, включително и аз  хвърчахме като балерини на Улицата (rofl) :D 

 

А други са се хвърчали от терасите 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DarkChild каза:

А какво е твоето мнение за нейното поведение по участия?

 

преди 2 часа , GSA каза:

Кои лелки? Това за нейното не можене всеки с малко повече интелект може да ти го каже, а и то се вижда. То е дране то чудо и това всяка вечер от години. “Къде беше ти” в Гласът беше прилично, но пак издишаше яко. На нея и трябва генерална почивка от цигари, задимени помещения и дране. 

Не одобрявам държанието й като предрусала с Нурофен,нито пък твърдя,че е останало нещо от гласа й. Мисълта ми е че за мен е абсурдно да се взима насериозно мнението на хора,които си мислят че ги пръскат отгоре или че Земята е плоска.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам туп-туп-тупордия! Пулсът - мани, мани!
Луду-дуду-дуду-рия! Погледът ми - кани, кани!
Оле-ле-ле-лия, с мене направи я! Без задръжки тая нощ я карам.... на магия!

ХИТ: Райна! ❤️ 

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , xroflx9 каза:

 

Не одобрявам държанието й като предрусала с Нурофен,нито пък твърдя,че е останало нещо от гласа й. Мисълта ми е че за мен е абсурдно да се взима насериозно мнението на хора,които си мислят че ги пръскат отгоре или че Земята е плоска.

Аз мисля, че тези хора могат да дават мнението само по въпроси като този. За всичко останало не бива да имат дори право на дума. Да не говорим за референдуми. То тъполюдието може спокойно да си коментира себеподобната чалгарка.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , xroflx9 каза:

Не че съм фен на Смядово ама откога мнението на недоебаните фейсбук лелки и чичковци е фактор?

Сра им, но ЖИВЕЯ!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, asylum каза:

AHguaHcku? 🤔

Може да визира собствените си песни, не само Доня Галина, ами болшинството от хората в шмъркотеките ги чуват за пръв път. Ако изобщо ги пуснат нали. А след качествено нашмъркване, надрусване и напиване, може да ги чуят още един веднъж за първи път много пъти, особено ако и дижея е в тая партийка и е забравил как вече е тормозил посетитилети с въпросното творчество. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Emanuela.Carey каза:

Днес Джена празнува 17 години на сцена

 

17 години кич, селяния и потурчване на нацията от гръко-туркинята Джен.

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...