Jump to content



Поп-фолк скандали (март 2024)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 8 минути, DevilWish каза:

Счетоводителката ще участва в нов флоп.
HKzlaRc5HOCJd9M-67nW-t0JdHNQ0vZYmufnE0Fw

След "Прощавам ти"... това. Аз като ви казвам, че от тая нищо не става... Без Коко да й влива акъл за никъде не е.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Gerganafen каза:

След "Прощавам ти"... това. Аз като ви казвам, че от тая нищо не става... Без Коко да й влива акъл за никъде не е.

След толкова яки песни в албума..... Толкова ли не могат да отказват? 

  • Like 1
  • Ooo 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Gerganafen каза:

След "Прощавам ти"... това. Аз като ви казвам, че от тая нищо не става... Без Коко да й влива акъл за никъде не е.

E, tq neceHma He e HeūHa

преди 21 минути, DevilWish каза:

Тук все едно не е той на тая снимка. Нямаше да го позная.

noMuc/\ux, 4e e Pagko. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DevilWish каза:

След толкова яки песни в албума..... Толкова ли не могат да отказват? 

Да беше клипирала "Пак ли", баладата... Дори кючекът "Връзки по учебник" би било по-добре от това да го играе беквокалистка на бездарната бивша булка на Азис.:1000(10):"Голямата международна звезда Башурка"

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, DevilWish каза:

Счетоводителката ще участва в нов флоп.
HKzlaRc5HOCJd9M-67nW-t0JdHNQ0vZYmufnE0Fw

От снимката не става ясно коя е Антонио и коя е Емилия?!

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Andrew Cunanan. каза:

От снимката не става ясно коя е Антонио и коя е Емилия?!

На снимката са Галин и Димана, не знам защо промотират песента на г-жа Башур и дилдото на Василка.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Манол РАЗБИ днес в Денсинг Старс. Изяде и визията и танца и получиха най-много точки.

А Галена работи с Кости в Румъния. Вероятно планира лятната си песен.

IMG-2824.jpg

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

Манол РАЗБИ днес в Денсинг Старс. Изяде и визията и танца и получиха най-много точки.

А Галена работи с Кости в Румъния. Вероятно планира лятната си песен.

IMG-2824.jpg

Сега я видях тъкмо се прирах от работа. Жаллко,че са й сменили танцьора. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Sunlight каза:

Сега я видях тъкмо се прирах от работа. Жаллко,че са й сменили танцьора. 

Жена му не издържаше на коментарите и си го прибра в Бургас!

Иначе с новия им се получава по-добре.

  • Like 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Emanuela.Carey каза:

Жена му не издържаше на коментарите и си го прибра в Бургас!

Иначе с новия им се получава по-добре.

Манол не успя да го измъкне изпод кокалестите алчни пръстенца на жена му, но Зайка.... ще го й вземе като стой и гледайх!

  • Haha 5
  • Casper 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена сподели, че има над 10 нови песни, които са почти готови за албума, но ще отсее тези, от които е удовлетворена от  крайния резултат. Не ми се връзва да пусне толкова много песни през май и лятото песен от Кости. Доста грешна стратегия ще е това. Напоследък е доста разпиляна. Най-добре е да отложи албумът за лятото. Така ще може да пуска по песен на месец и вече с излизането му да добави още 2-3 нови мелодии, за има шанс да се забележат повече песни. В България не върви да се пусне албум с повече от 4-5 нови песни. Зимата или началото на другата година може да си издаде и един албум с топ хитовете през годините, за да ни подготви за концерта.  

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , petya1 каза:

Галена сподели, че има над 10 нови песни, които са почти готови за албума, но ще отсее тези, от които е удовлетворена от  крайния резултат. Не ми се връзва да пусне толкова много песни през май и лятото песен от Кости. Доста грешна стратегия ще е това. Напоследък е доста разпиляна. Най-добре е да отложи албумът за лятото. Така ще може да пуска по песен на месец и вече с излизането му да добави още 2-3 нови мелодии, за има шанс да се забележат повече песни. В България не върви да се пусне албум с повече от 4-5 нови песни. Зимата или началото на другата година може да си издаде и един албум с топ хитовете през годините, за да ни подготви за концерта.  

CaMo HoBu necHu e no-qko. Omge/\Ho ga nycHe u best c necHume om Cnpu Me HacaM

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Gerganafen каза:

Да беше клипирала "Пак ли", баладата... Дори кючекът "Връзки по учебник" би било по-добре от това да го играе беквокалистка на бездарната бивша булка на Азис.:1000(10):"Голямата международна звезда Башурка"

Направо да снима клипове на "Връзки по учебник" и "Пак ли". По-добре отколкото да се излага и да пуска песни като "Българи-юнаци". Поне песните са добри.

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , petya1 каза:

Галена сподели, че има над 10 нови песни, които са почти готови за албума, но ще отсее тези, от които е удовлетворена от  крайния резултат. Не ми се връзва да пусне толкова много песни през май и лятото песен от Кости. Доста грешна стратегия ще е това. Напоследък е доста разпиляна. Най-добре е да отложи албумът за лятото. Така ще може да пуска по песен на месец и вече с излизането му да добави още 2-3 нови мелодии, за има шанс да се забележат повече песни. В България не върви да се пусне албум с повече от 4-5 нови песни. Зимата или началото на другата година може да си издаде и един албум с топ хитовете през годините, за да ни подготви за концерта.  

Тя пишеше нещо GalenaXX, което означава че може и да е някакъв двоен или троен албум, както беше направила Камелия с "Еротика". Дано е нещо такова и песните от "Спри ме" до най-новата успее да ги събере на три диска. Въпреки, че ще е трудно. Например може да пропусне дуетните песни от "Кой", за да има всичко от "Спри ме" на оригинален носител.. Песните като "Ти не си за мен", "Хавана-Тропикана", "Дай ми", "Пак ли", "Една жена", "Феноменален", "Еуфория" заслужават да бъдат включени в албум. Отделно ще е добра стратегия освен троен диск, в първото CD да са по-новите песни, плюс 5 нови песни да кажем и другите 10-11 да са познатите в последните 3-4 години, така може лесно да включи около 50 песни в общо 3 диска. По 18 на CD, даже 54. Даже си мисля, че ще направи нещо такова, но не знам дали ще бъде с толкова песни. Ако ни чете, може би. Някой да й каже, може да ви послуша. 
Ами тази песен от Кости, спокойно може да е в албума? Ще е по-добра стратегия, тъкмо да я пусне като пилотна. От април да започне да пуска поне по 2 песни до албумът, за да се откроят.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Тя пишеше нещо GalexaXX, което означава че може и да е някакъв двоен или троен албум, както беше направила Камелия с "Еротика". Дано е нещо такова и песните от "Спри ме" до най-новата успее да ги събере на два диска. Въпреки, че ще е трудно. Например може да пропусне дуетните песни от "Кой", за да има всичко от "Спри ме" на оригинален носител.. Песните като "Ти не си за мен", "Хавана-Тропикана", "Дай ми", "Пак ли", "Една жена", "Феноменален", "Еуфория" заслужават да бъдат включени в албум. Отделно ще е добра стратегия освен троен диск, в първото CD да са по-новите песни, плюс 5 нови песни да кажем и другите 10-11 да са познатите в последните 3-4 години, така може лесно да включи около 50 песни в общо 3 диска. По 18 на CD, даже 54. Даже си мисля, че ще направи нещо такова, но не знам дали ще бъде с толкова песни. Ако ни чете, може би. Някой да й каже, може да ви послуша. 

А може би е изтървала едно Х от тийзъра на предстоящия онлипорнхъбфенс с продължение на оргиналния хит със Ваната-а-аа-а? 

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, DevilWish каза:

Направо да снима клипове на "Връзки по учебник" и "Пак ли". По-добре отколкото да се излага и да пуска песни като "Българи-юнаци". Поне песните са добри.

Тя на майка си п*тката не ще да клипира, истински хит на женския пазар, а вие искате клипове на някви добри песни си там? Така счетоводната година няма да излезе! 

 

  • Haha 2
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...