Jump to content



ЕРГЕНЪТ 3


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Повечето тази година не приличат на хора. Тая психоложката от Военна Академия е като тираджийка, нулева дикция, абсолютна простакеса.

Аз когато гледах рекламата в началото, помислих, че тя е Травестита. :D 
Много се смея с нея, трябва да я оставят на финал. Точно тя прави шоуто - Христиана. :D 
А Цър-пър къде е тръгнала и за каква се мисли? Чудя се... тия хора, някаква реална самооценка нямат ли? Родители, приятели.... някой не й ли е казвал, че наистина е страшно грозна или по някакъв тактичен начин? За този сезон - тя е рекорда.... Христиана ще я оправи. :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 265
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Повечето тази година не приличат на хора. Тая психоложката от Военна Академия е като тираджийка, нулева дикция, абсолютна простакеса.

Голям пропуск, можеше да го рекламират като първото междувидово издание на формата, а дори може би първия междугалактически Ерген с плот туист кандидат жениха е всъщност биолог разучаващ непознаните на земната наука извънземни. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Blueberry каза:

Ами аз ти гарантирам какво видях с очите си, може и на бас да се хванем :D 

Админ ѝ поддържаше профила, имаше доста сторита. Но с напредване на времето се забелязваше как са само репостове или стари снимки, тогава се усъмних. Не съм си водила записки и не мога да ти кажа колко точно е седяла, но не беше кратко. 

Снимките са започнали на 18 септември и са приключили на 7-8 ноември, сверено с фен акаунтите ѝ които са запазили сторита, на 28ми октомври вече е била с подстриган бретон. Което със сигурност е станало след като е излязла.

Според мен последните 2-3 седмици от снимането със сигурност не е била там. 
Но пак доста се е задържала имайки предвид че този изобщо няма интерес към нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Emanuela.Carey каза:

Снимките са започнали на 18 септември и са приключили на 7-8 ноември, сверено с фен акаунтите ѝ които са запазили сторита, на 28ми октомври вече е била с подстриган бретон. Което със сигурност е станало след като е излязла.

Според мен последните 2-3 седмици от снимането със сигурност не е била там. 
Но пак доста се е задържала имайки предвид че този изобщо няма интерес към нея.

Имат договори. По-скоро активността в профила й е за заблуда. Освен това просто не виждам какво ще показва? Изобщо не им върви в комуникацията, нито е интересна. Няма потенциал. След израелката, Киара е следващият кифльоч, който ще изхвърчи. Така виждам нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

Имат договори. По-скоро активността в профила й е за заблуда. Освен това просто не виждам какво ще показва? Изобщо не им върви в комуникацията, нито е интересна. Няма потенциал. След израелката, Киара е следващият кифльоч, който ще изхвърчи. Така виждам нещата.

Искаш ли да се хванем на бас, че поне 5 момичета ще изхвърчат преди Киара броено след сегашния епизод?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , meleto каза:

Имат договори. По-скоро активността в профила й е за заблуда. Освен това просто не виждам какво ще показва? Изобщо не им върви в комуникацията, нито е интересна. Няма потенциал. След израелката, Киара е следващият кифльоч, който ще изхвърчи. Така виждам нещата.

Тя какво показва там е очевадно - има "стока" непотърсена, непродадена, залежаваща, нужна е реклама ... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Blueberry каза:

Искаш ли да се хванем на бас, че поне 5 момичета ще изхвърчат преди Киара броено след сегашния епизод?

И аз така мисля. 
Иначе той директно си го каза - НЕ Е МОЙ ТИП ЧОВЕК, но пък е красива! Явно иска да й даде шанс, да види какъв човек е и тогава.... Може и да я покани на среща.... Например с Екатерина имаха химия, наистина....

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

И аз така мисля. 
Иначе той директно си го каза - НЕ Е МОЙ ТИП ЧОВЕК, но пък е красива! Явно иска да й даде шанс, да види какъв човек е и тогава.... Може и да я покани на среща.... Например с Екатерина имаха химия, наистина....

Съвсем е прав, не само за тази, а за цялата пасмина важи как изобщо на човеци не приличат. Но този май е сбъркал предаването ако си търси ТИП ;) Да не се окаже накрая как е избягал от тия караконжули, въображения и други чудовища в търсене на ергени ... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Blueberry каза:

Искаш ли да се хванем на бас, че поне 5 момичета ще изхвърчат преди Киара броено след сегашния епизод?

Ти очакваш да отпадне най-рано след 4 епизода, нали?

6 март

7 март

13 март

14 март

20 март

21 март

За мен ще отпадне ако не тази седмица - то следващата (до 14 март), което ще е потенциално преди 5тата.  А ти чакаш ПОНЕ 5 вещици да изчезнат, тоест след 21 март. Ще е забвно да отлети на 20 март 

 

Имаме облог, Берке :D 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Lelqtian каза:

Съвсем е прав, не само за тази, а за цялата пасмина важи как изобщо на човеци не приличат. Но този май е сбъркал предаването ако си търси ТИП ;) Да не се окаже накрая как е избягал от тия караконжули, въображения и други чудовища в търсене на ергени ... 

Гей под прикритие викаш, а? :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Blueberry каза:

Искаш ли да се хванем на бас, че поне 5 момичета ще изхвърчат преди Киара броено след сегашния епизод?

Но е страшен траверс на живо. Ужасна е, сега се е напомпила, отделно е напълняла. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Lelqtian каза:

Съвсем е прав, не само за тази, а за цялата пасмина важи как изобщо на човеци не приличат. Но този май е сбъркал предаването ако си търси ТИП ;) Да не се окаже накрая как е избягал от тия караконжули, въображения и други чудовища в търсене на ергени ... 

АЛО! АЛЕК, тук съм!

gretchen-lip-gloss.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , meleto каза:

Ти очакваш да отпадне най-рано след 4 епизода, нали?

6 март

7 март

13 март

14 март

20 март

21 март

За мен ще отпадне ако не тази седмица - то следващата (до 14 март), което ще е потенциално преди 5тата.  А ти чакаш ПОНЕ 5 вещици да изчезнат, тоест след 21 март. Ще е забвно да отлети на 20 март 

 

Имаме облог, Берке :D 

 

Киара отпада малко след средата.
Губиш баса, шефе :1000(29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, pechenko каза:

Киара отпада малко след средата.
Губиш баса, шефе :1000(29):

Ти ще плащаш тогава :D Ако тая козичка се дореди до средата ще е с връзки. Не става. Сигурно ще я държат да изпее два тона, ако може. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме изкефи снощи Силви. Три пъти повтори, че Барбара е МЪЖ. :D :D :D 
"Представяте ли си, Алек очаква среща с истинска жена, а накрая получава мъж" :D:D:D 
Първият път оная не чу, вторият лошо й стана и се започнаха обидите. :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.BTV.BG

Гледайте шести епизод на "След церемонията" с Наум Шопов!

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази Магдалена такива циркове играе. Изобщо не разбирам милфките как може да са “влюбени” в това брадато детенце.

Та той на акъл е 14 годишен макс. Надежда чак го развълнува като му говори за компютърни игри и какви лакомства прави на детето си докато играе. 
И Ергенчо от кеф си мисли в главата “мама ще ми готви!!!” и се хили.

IMG-2681.jpg

На Християна ѝ личеше, че около него ѝ изсъхва п*тката. Екатерина, Киара, Васка също много очевидно като прекараха малко време около него им секна мерака. Седят на безплатен хотел и чакат да ги изгони евентуално.

На негово място бих взел Теа понеже е достатъчно ненормална и тъпа да не го зареже като излязат от предаването. Достатъчно ѝ е да купува диаманти с парите на тати и ще му роди не 6, ами 10 деца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Маги е с Алек, а Надя си има серизоен приятел:

 

HOTARENA.NET

Ясни като бял ден са 5-те финалистки в третия сезон на „Ергенът“ – фаворитките, които са успели да стигнат най-близо до сърцето му. И все пак не достатъчно, че да си тръгне с една от тях.Сайтът Intrigi.bg разкри имената на последната петорка в “Ерген

А Надежда има един куп корекции:

NOVINI.BG

Novini.bg - Актуалните новини - новините от днес и последни новини от България и света. Информация за най-важните събития в сферата на политиката, шоубизнеса, спорта и ...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Sunlight каза:

Маги е с Алек, а Надя си има серизоен приятел:

 

HOTARENA.NET

Ясни като бял ден са 5-те финалистки в третия сезон на „Ергенът“ – фаворитките, които са успели да стигнат най-близо до сърцето му. И все пак не достатъчно, че да си тръгне с една от тях.Сайтът Intrigi.bg разкри имената на последната петорка в “Ерген

А Надежда има един куп корекции:

NOVINI.BG

Novini.bg - Актуалните новини - новините от днес и последни новини от България и света. Информация за най-важните събития в сферата на политиката, шоубизнеса, спорта и ...

 

Не харесвам Надя, Йоана и Валерия. Радвам се, че циганката цър пър не е в топ 5

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, THE IIconic каза:

Не харесвам Надя, Йоана и Валерия. Радвам се, че циганката цър пър не е в топ 5

Аз се чудя как още не е изгонена? Тая няма реална самооценка за себе си. И аз не харесвам Йоана, а за Надя нямам никакво мнение.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

MAGAZINA1.COM

Щракнете тук, за да прочетете повече.

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 14.03.2024 г. от 19:46, DevilWish каза:

Аз се чудя как още не е изгонена? Тая няма реална самооценка за себе си. И аз не харесвам Йоана, а за Надя нямам никакво мнение.

Цър-пър има проблем с реалната си самооценка. Има се за най-хубавата, най-умната, най-истинската, а нищо от това няма общо с истината. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   1 Потребител

×
×
  • Create New...