Jump to content



ЕРГЕНЪТ 3


Препоръчани коментари

преди 1 час, meleto каза:

Все някога ще стигнем до етап, в който за да има рейтинг ще вкарат травестит, Ергенът ще хлътне и на финала ще разбере, че избранницата му няма фалопиеви тръби, но пък разполага с пишка. 

До тогава да се наслаждаваме на Христиана. Ама гласът й не е толкова загавял в представянето й. :D 

От 6:02 

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 265
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Всичко е лъжа и изимама. Пълрн фарс е това предаване:

WWW.ZAJENATA.BG

Бруталната и тъжна истина за Ергенът - Евтин алкохол, лоша храна, наблъскани момичетата в една спалня... Ето я бруталната истина за хитовото реалити...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Sunlight каза:

Всичко е лъжа и изимама. Пълрн фарс е това предаване:

WWW.ZAJENATA.BG

Бруталната и тъжна истина за Ергенът - Евтин алкохол, лоша храна, наблъскани момичетата в една спалня... Ето я бруталната истина за хитовото реалити...

 

 

Те всички предавания в бг ефира са лъжа и измама, скъпа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, THE IIconic каза:

Снощи не трябваше да гони Габи, а оная грозница Мария.

П. С. Хвана ме жал за Милена

@Emanuela.Carey 

 

VM.TIKTOK.COM

❤️❤️❤️

И на мен ми стана жал за Милена, странна птица е, но очевидно не е лош човек, а и има ниско самочувствие създадено от родителите и връстниците си.

Не си представям как се чувства като чете коментарите за външния ѝ вид.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Emanuela.Carey каза:

Ергенът в епизода днес: Киара не е мой тип човек

@THE IIconic май днес си заминава 😢

И аз така мисля. И с израелката така направи, но с 1-2 епизода разлика. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

И аз така мисля. И с израелката така направи, но с 1-2 епизода разлика. 

Израелката била пожелала да си тръгне сама защото не ѝ харесвали условията на живот в къщата. Последния ѝ епизод си личеше, че вече не ѝ се стои там.

Иначе Киара остана този епизод, но определено няма да я бъде до края.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

Израелката била пожелала да си тръгне сама защото не ѝ харесвали условията на живот в къщата. Последния ѝ епизод си личеше, че вече не ѝ се стои там.

Иначе Киара остана този епизод, но определено няма да я бъде до края.

Според мен просто нямаше какво повече да покаже, както оная Моника от миналата година. Един и същ прототип - и винаги ги махат в първите епизоди. От миналата година на синхроните ергенът подсказва коя ще разкара. Е, Ергени го правеше веднага, докато новият забавя с епизод-два. Другата седмица е аут Киара. Много е безлична горката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

Израелката била пожелала да си тръгне сама защото не ѝ харесвали условията на живот в къщата. Последния ѝ епизод си личеше, че вече не ѝ се стои там.

Иначе Киара остана този епизод, но определено няма да я бъде до края.

Знаех, че няма да е тя, но другата седмица няма да и се размине

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако не беше сълзливата история на Милена (или както се казваше), снощният епизод щеше да е ненормално скучен. Сега разбирам защо изтипосаха такъв подобен трейлър в първия епизод - просто са толкова невздрачни участничките, че се опитаха да направят хайп. 

Не знам дали ще продължа да го гледам. Нещо ми отъпя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, meleto каза:

Ако не беше сълзливата история на Милена (или както се казваше), снощният епизод щеше да е ненормално скучен. Сега разбирам защо изтипосаха такъв подобен трейлър в първия епизод - просто са толкова невздрачни участничките, че се опитаха да направят хайп. 

Не знам дали ще продължа да го гледам. Нещо ми отъпя.

Според мен в момента целите епизоди ги движат Християна (шумната), Теа (тъпата) и Виктория (грозната).

Без тях съвсем не знам какво биха давали в епизода. Тази Барбара боркинята даваше заявки за скандалджийка, но засега го играе по-резервирана.

То във всеки сезон като изгонят първо скандалджийките и предаването умира след това. Става банално и скучно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо Алек се държи като бавноразвиващ се по време на срещите. Мисля, че му е адски неудобно с тези катили, затова се държи като напушен. Но, да, пак го искам.
gretchen.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...