Jump to content



Поп-фолк скандали (януари 2024)


Препоръчани коментари

преди 5 минути, DevilWish каза:

Да, наградите ги правеха към края на февруари. Аз 2003 не слушах все още, но се чудя дали Можеш ли не е от края на Ноември или Декември 2003? И да е подписала на 21 януари 2004 година и за това да броят 20 години? Но щом вече няма общо с Пайнер..... редно е 20 годишнината да си я брои от края на 2023. Нищо, де.... то и с тия 1-2 месеца и без тях, пак е 20 години за нея. Явно вече и тя не си спомня?

Тук пише както казваш ти:
 

2003 – 09: Началото: „Галя“

Галина преди да стане Галена започва кариерата си под сценичното име Галя и през 2003 г., записва първата си песен, озаглавена Можеш ли. Година по-късно представя песните Ангел по лице, дявол по сърце, Лъжец и Само миг. 

ГАЛЕНА е от 2005 малко след като излезе видеото на Екстаз, още беше Галя тогава до юли или август, после си смени псевдонима. На мен пък Галя повече ми харесваше...

 

Да, ето я 2004. Още е Галя. Това мисля излезе пролетта, но нямам реални спомени.

преди 4 минути, payner_tv каза:

IMG-6913.png?dl=1

 

Направо й го заби на Жалка. Ето отговор. Ноември месец 2003. На каква се прави не мога да разбера. Ако не брои "Галя",  тогава е 19 години на сцена. Абе, Емилия 2. Кариерата й почнала 2003 с Не виждам.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, DarkChild каза:

Споменавайки Сийчето. Абе тя била композирала Мразя да те обичам. Ми тя само с тази песен праща на боклука цялата дискография на грозния си съпруг.

Сиана е доста идейна като музика и текстове. Май първа вкара трап чалгата преди Александрова още да се е родила.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Направо й го заби на Жалка. Ето отговор. Ноември месец 2003. На каква се прави не мога да разбера.

Мисля че за юбилеите си отбелязват от годината, в която са подписали договор с лейбъл.
Което не е много акуратно, но е някаква практика.

Емануела също би трябвало да празнува 20 години защото първият ѝ клип е 2004, но се води дебютант от 2006 когато подписа с Ара.

Лидия също е на сцена много преди Алфа и има други песни, но счита дебюта си 2019.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Emanuela.Carey каза:

Мисля че за юбилеите си отбелязват от годината, в която са подписали договор с лейбъл.
Което не е много акуратно, но е някаква практика.

Емануела също би трябвало да празнува 20 години защото първият ѝ клип е 2004, но се води дебютант от 2006 когато подписа с Ара.

Лидия също е на сцена много преди Алфа и има други песни, но счита дебюта си 2019.

/\yHa e om 95-96, Ho ka3a 30 /\ema npegu 3-4.

PeHu e on 99-00, a Buka 30 u mq.

nempa ko/\ko omnpa3HyBa - 40 /\u? Maū e om 99-00 u mq😎😅

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Emanuela.Carey каза:

Мисля че за юбилеите си отбелязват от годината, в която са подписали договор с лейбъл.
Което не е много акуратно, но е някаква практика.

Емануела също би трябвало да празнува 20 години защото първият ѝ клип е 2004, но се води дебютант от 2006 когато подписа с Ара.

Лидия също е на сцена много преди Алфа и има други песни, но счита дебюта си 2019.

Ама тя Жалка подписа договор 2003. След като има клип и е номинирана за Дебют на годината. Защо според теб вече не е в Пайнер? Те подписват 10 години или на 5. Изтече 2023 и договорът й също.

Дебютът започва, когато излезе първата песен. Какви са тия глупости с договорите? Че тя може да подпише и да напусне без да пусне нищо с фирмата. На кой му дреме за договорите им. Кариера има ако притежават продукция. Другото е без значение. Тия чалгарки съвсем изтрещяха.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Ама тя Жалка подписа договор 2003. След като има клип и е номинирана за Дебют на годината. Защо според теб вече не е в Пайнер? Те подписват 10 години или на 5. Изтече 2023 и договорът й също.

Дебютът започва, когато излезе първата песен. Какви са тия глупости с договорите? Че тя може да подпише и да напусне без да пусне нищо с фирмата. На кой му дреме за договорите им. Кариера има ако притежават продукция. Другото е без значение. Тия чалгарки съвсем изтрещяха.

CmefaHu u /\iocu MaHo/\oBa kecuxa B naūHep be3 necHu 😅

Queen B. nycHa 1Buq cu k/\un 3-4 /\ema c/\eg npBume necHu om fecmuBa/\u u cbopHu npoGpaMu

2003

2006

 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, asylum каза:

/\yHa e om 95-96, Ho ka3a 30 /\ema npegu 3-4.

PeHu e on 99-00, a Buka 30 u mq.

nempa ko/\ko omnpa3HyBa - 40 /\u? Maū e om 99-00 u mq😎😅

За Луна времето отдавна е спряло. Нейни думи от 2008-ма, Горещо.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

CmefaHu u /\iocu MaHo/\oBa kecuxa B naūHep be3 necHu 😅

Queen B. nycHa 1Buq cu k/\un 3-4 /\ema c/\eg npBume necHu om fecmuBa/\u u cbopHu npoGpaMu

 

 

Те няма нужда да броят. Кариера и без това нямат.

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, meleto каза:

 

Да, ето я 2004. Още е Галя. Това мисля излезе пролетта, но нямам реални спомени.

 

Направо й го заби на Жалка. Ето отговор. Ноември месец 2003. На каква се прави не мога да разбера. Ако не брои "Галя",  тогава е 19 години на сцена. Абе, Емилия 2. Кариерата й почнала 2003 с Не виждам.

Да, и аз я помня от 2004. Тогава започнах да слушам и да ги следя. Това беше първата й песен която чух и честно казано МНОГО ми хареса! И тя, и видеото и песента. Вече после разбрах за Можеш ли, песните които са без клип Ангел по лице - дявол по сърце и Лъжец.
2005 като Галя изкара Дъждовно реге - не ми беше кой знае какво, но Екстаз после ми хареса.... после и Чупката яко ме кефеше, защото нея започна да си я пее още от Септември 2005... точно беше сменила псевдонима на Галена.
Значи отговорът е - Ноември 2003.
А Преслава като ПЕТЯ с Милко и Нежен рекет коя година е , че не мога да се сетя? Дума за вярност като видео мисля, че е първото самостоятелно нейно - 2004 януари, след него Тази нощ безумна (е, това много ми харесваше) ❤️ 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, asylum каза:

CmefaHu u /\iocu MaHo/\oBa kecuxa B naūHep be3 necHu 😅

Queen B. nycHa 1Buq cu k/\un 3-4 /\ema c/\eg npBume necHu om fecmuBa/\u u cbopHu npoGpaMu

2003

2006

 

WWW.VBOX7.COM

биляна не можеш да избягаш


Този е първият й. 2005. Даже стабилно го ротираха.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Значи отговорът е - Ноември 2003.

Галена се махна от Пайнер още в началото или средата на 2023 до колкото помня.

Просто имаше някакъв период, в който те още ѝ уреждаха участията преди Сашка да я вземе при нея през Септември.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DevilWish каза:

Да, и аз я помня от 2004. Тогава започнах да слушам и да ги следя. Това беше първата й песен която чух и честно казано МНОГО ми хареса! И тя, и видеото и песента. Вече после разбрах за Можеш ли, песните които са без клип Ангел по лице - дявол по сърце и Лъжец.
2005 като Галя изкара Дъждовно реге - не ми беше кой знае какво, но Екстаз после ми хареса.... после и Чупката яко ме кефеше, защото нея започна да си я пее още от Септември 2005... точно беше сменила псевдонима на Галена.
Значи отговорът е - Ноември 2003.
А Преслава като ПЕТЯ с Милко и Нежен рекет коя година е , че не мога да се сетя? Дума за вярност като видео мисля, че е първото самостоятелно нейно - 2004 януари, след него Тази нощ безумна (е, това много ми харесваше) ❤️ 

Преслава си стартира 2004. Иначе май договорът й е от 2003. Но както казахме, нелепо е по договори да си определят годината на дебют.

Помня, че от Само миг предрекох, че Галя ще е следващото топ име. И когато излязоха Дъждовно реге и другите - само аз ги намирах за прелюдия пред голям успех. Във форума на Планета не бяха много на това мнение. Тогава обективно беше равна на Биляна, Надя и тем подобни треторазрядки.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Emanuela.Carey каза:

Галена се махна от Пайнер още в началото или средата на 2023 до колкото помня.

Просто имаше някакъв период, в който те още ѝ уреждаха участията преди Сашка да я вземе при нея през Септември.

Еми връзва се. Тя може да е подписала през май 2003. Няма как да знаем. Знаем, че първата й песен е от ноември 2003.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, DarkChild каза:

Споменавайки Сийчето. Абе тя била композирала Мразя да те обичам. Ми тя само с тази песен праща на боклука цялата дискография на грозния си съпруг.

Как грозен? Става за ебане!
Беше писала и текста на този мегахит:

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Emanuela.Carey каза:

Галена се махна от Пайнер още в началото или средата на 2023 до колкото помня.

Просто имаше някакъв период, в който те още ѝ уреждаха участията преди Сашка да я вземе при нея през Септември.

Да, аз до колкото знам от Септември някъде не е в Пайнер. 
Сега ми е интересно в албума дали ще може да включи песните които е издавала там? Има много неща които може да събере и като БЕСТ след АЗ. Песните от Спри ме до По, по, по едно 90% просто заслужават внимание, без дуетните които участват в Кой..... Предполагам, че ще се постарае. Има и много други които просто задължително трябва да ги включи като -  Ти не си за мен, Еуфория, Дай ми, Феноменален, Пак ли и да не изброявам, че ще станат 30-40  :D 

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, DevilWish каза:

Можеш ли е от 2003 година! Даже и тогава е била номинирана за ДЕБЮТ на годината, където спечели Гергана. Аз съм сигурен също, че номинациите ги има някъде в интернет.
Ако говорят за ПОДПИСВАНЕТО в Пайнер, сигурно е било на тази дата.

Бях ги качил преди години:

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, meleto каза:

Преслава си стартира 2004. Иначе май договорът й е от 2003. Но както казахме, нелепо е по договори да си определят годината на дебют.

Помня, че от Само миг предрекох, че Галя ще е следващото топ име. И когато излязоха Дъждовно реге и другите - само аз ги намирах за прелюдия пред голям успех. Във форума на Планета не бяха много на това мнение. Тогава обективно беше равна на Биляна, Надя и тем подобни треторазрядки.

Да, на времето изобщо не я вземаха на сериозно. Натрупа повече фенове от албумът След 12, вече със Знам диагнозата се издигна по-сериозно, първи бих казал голям хит за нея, въпреки че си имаше и Утешителна награда. В началото когато се появи в компилация си казах - това вече е хит! Въпреки, че тогава никой не ми вярваше и когато излезе видеото какво стана.... тотален хит! :D 

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, payner_tv каза:

IMG-6913.png?dl=1

Кама Сутра с песни на по 1 година в топ 50 и после кажете, че не е била номер 1 през 2002-ра!!!!

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Бях сигурен, че с теб сме обсъждали тогава за Губя те бавно, защото реално това си беше песента на годината, а тогава нямаше песен на годината. :D 
Миналия или по миналия месец ги обсъждахме и ми е останало в главата, че коментирахме, че и Галя участва ДВА ПЪТИ за дебют - 2003 и 2004 , същото впечатление ми направи, че участваше и за Най-прогресиращ изпълнител 2 пъти, мисля? Много странно.... 

  • Confused 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Кама Сутра с песни на по 1 година в топ 50 и после кажете, че не е била номер 1 през 2002-ра!!!!

Залеза и зората. Тая песен е върхът! ❤️ Ми - заслужено и при нея.
Не, че нямам много песни на Ивана които харесвам, ама точно Губя те бавно, Крепост, Залеза и зората много повече ми харесват..... а също и Обичай ме на Анелия, тя е виновна да прослушам поп-фолк! :D❤️ 
 

  • Love 2
  • Hug 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Това е дебютният самостоятелен проект на Персил?

Мисля, че е Дума за вярност? Първо я представя в Коледната програма декември 2003, видеото излиза Януари, ако не се лъжа.

 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Мисля, че е Дума за вярност? Първо я представя в Коледната програма декември 2003, видеото излиза Януари, ако не се лъжа.

 

Жестока и много недооценена песен е това. Тази нощ безумна също много ме кефи 😘 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Жестока и много недооценена песен е това. Тази нощ безумна също много ме кефи 😘 

Първата песен която чух на Преслава беше Тази нощ безумна и много я харесах, Дума за вярност също е разкошна, много ми е тъжна и тежка обаче.... А Нямаш сърце всички я обожавахме 😘 Моята любима песен беше Обичам те още когато за първи път я пуснаха в есенна компилация за 2004 година. Като я чух си казах - това й е песента! ❤️ 

Любимата ми песен от албума Преслава ❤️ Просто най-добрата! ❤️ 

  • Like 2
  • Kiss 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди бяха говорили че песен като песен е 2003, а договор, клип, фирми, изяви и кариера почва от 2004 година.

Иначе хъса й да бъде звезда си личи от това че на 16/17 е излъгала за годините, защото иска да стане звезда. Минала е всички кастинзи и се е разбрало чак когато е трябвала да подпише договор.

  • Like 1
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...