Jump to content



Поп-фолк скандали (януари 2024)


Препоръчани коментари

преди 53 минути, THE IIconic каза:

@Emanuela.Carey

Свекъра и свекървата не я искали.

Тоя има още 2-3 минути слава преди всички да го забравят

Коментирай по-важните теми - Рашия и Сузи Ди са се записали за Биг Брадър!

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Emanuela.Carey каза:

Тоя има още 2-3 минути слава преди всички да го забравят

Коментирай по-важните теми - Рашия и Сузи Ди са се записали за Биг Брадър!

Медуза и Гибо също!

П.С. Сузи е спряла със лайфовете защото я обиждат 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, THE IIconic каза:

Медуза и Гибо също!

П.С. Сузи е спряла със лайфовете защото я обиждат 

Спряла е с лайвовете защото защитаваше Диона цяла вечер и коментарите я насраха

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, THE IIconic каза:

@Emanuela.Carey

Свекъра и свекървата не я искали.

То да не е обществена тайна, че баща му му е предлагал огромна сума пари, за да се раздели с Емануела и той е отказал 😄

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена получава видео поздрав за юбилея си от Ариа, Емилия, Константин, Анелия, Меди, Камелия, Тони Стораро, Симона, Адам и Саби

WWW.INSTAGRAM.COM

2,142 likes, 19 comments - galena1 on January 28, 2024: "Последните дни бяха много емоционални за мен заради �..."
  • Like 1
  • Love 1
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , DevilWish каза:

Е, то това е ясно, че е някакъв фотошоп. Чак пък толкова.... Ние се шегуваме, но не мисля, че изглежда точно така. 

Fake са други ден! Бяха качени в страницата на Наше село, след което бързо махнати, защото певицата веднага км е казала, ще искала да си ги пипне малко....

Ето и снимките в оригинална резолюция! В самата Рени нищо не е пипано и променяно...това е едно към едно! 

Просто жената е станала глиган!

FB_IMG_1706423913688.jpg

FB_IMG_1706423924501.jpg

FB_IMG_1706424036497.jpg

FB_IMG_1706424057682.jpg

FB_IMG_1706424079639.jpg

FB_IMG_1706423980632.jpg

  • Haha 1
  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, presi_presi каза:

Fake са други ден! Бяха качени в страницата на Наше село, след което бързо махнати, защото певицата веднага км е казала, ще искала да си ги пипне малко....

Ето и снимките в оригинална резолюция! В самата Рени нищо не е пипано и променяно...това е едно към едно! 

Просто жената е станала глиган!

FB_IMG_1706423913688.jpg

FB_IMG_1706423924501.jpg

FB_IMG_1706424036497.jpg

FB_IMG_1706424057682.jpg

FB_IMG_1706424079639.jpg

FB_IMG_1706423980632.jpg

Не знам какво да кажа, но не казах фейк, а фотошоп..... Добре, де.... никога не е изглеждала чак така? Изтрити или не, ето, вече в мрежата ги има. Ти направо размаза с тия снимки... Егати.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма нищо срамно или лошо в това да си дебел, но Рени сериозно трябва да почне да си подбира по-добре сценичните тоалети. 

Знае ли се Преслава кога ще пусне новата песен ? ''Улица'' все още върви доста добре и изненадващо за мен ''Ако ти върна'' се превърна в нещо като хит. А и песните на Торино и Пашата в стрийминг платформите се задържат доста дълго. Дано до средата февруари да си я пази.

  • Like 6
  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Не знам какво да кажа, но не казах фейк, а фотошоп..... Добре, де.... никога не е изглеждала чак така? Изтрити или не, ето, вече в мрежата ги има. Ти направо размаза с тия снимки... Егати.

Е, просто ги видях и ги пуснах...какво да направя. 

Аз мисля, че вида на Рени донякъде се дължи и на нея като човек- много е лицемерна в живота и се смята за ТОП звезда в България и Сърбия...а в Сърбия никой нито я кани нито помни... А тя само повтаря, че там не спират ангажиментите й...

Трябва да приеме, че й мина времето и кариерата на тази жена...

Редактирано от presi_presi
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, presi_presi каза:

Е, просто ги видях и ги пуснах...какво да направя. 

Аз мисля, че вида на Рени донякъде се дължи и на нея като човек- много е лицемерна в живота и се смята за ТОП звезда в България и Сърбия...а в Сърбия никой нито я кани нито помни... А тя само повтаря, че там не спират ангажиментите й...

Трябва да приеме, че й мина времето и кариерата на тази жена...

Правилно. Само, че човек като е свикнал с хубавото и когато вече не е актуален продължава да живее с миналото....
Да, това което видяхме във Вип Брадър беше различно от очакваното за нея.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Illyria каза:

Много грозно е да виждаш как лапета и зрели мъже се заяждат с имиджа на жени, без значение на каква възраст са. Нищо ѝ няма на Рени, много си е добре за годините. Коментари като тези ги карат да се правят на маймуни. Много бездушни сте. 

images?q=tbn:ANd9GcT9Ni-o4Y9VnbU7Md6fd9k

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен, както казахте по-горе, проблемът на Рени, а и на 99% от чалгарките в момента, е че се обработват до неузнаваемост.. Какво като си над 40-50 години, за Бога? Гордей се с това, носи си годините с гордо вдигната глава. Всичките се правят на анимационни герои, а само биха могли да спечелят дивиденти ако не злоупотребяваха толкова неуспешно с фотошопа. Рени е едно на ръка. Ами Камелия, Анелия, Райна, Тита, Гери Никол, Юнона, Ивана, Лили Иванова също се излага безобразно и още и още. Галена и Диона пък са вече друго измерение.. Хубави жени се правят на маймуни и се загрозяват. Нали хората ще те видят в заведението утре и само ще ти се присмеят, за дето се правиш на тотално различен човек. Аман от комплексарщина.. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, GSA каза:

Според мен, както казахте по-горе, проблемът на Рени, а и на 99% от чалгарките в момента, е че се обработват до неузнаваемост.. Какво като си над 40-50 години, за Бога? Гордей се с това, носи си годините с гордо вдигната глава. Всичките се правят на анимационни герои, а само биха могли да спечелят дивиденти ако не злоупотребяваха толкова неуспешно с фотошопа. Рени е едно на ръка. Ами Камелия, Анелия, Райна, Тита, Гери Никол, Юнона, Ивана, Лили Иванова също се излага безобразно и още и още. Галена и Диона пък са вече друго измерение.. Хубави жени се правят на маймуни и се загрозяват. Нали хората ще те видят в заведението утре и само ще ти се присмеят, за дето се правиш на тотално различен човек. Аман от комплексарщина.. 

Андреа и Галин също са съставени от нули и единици.

Преслава е една от най-малко обработените и с едни от най-естествените снимки, нищо, че понякога избиват в селяния.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 27.01.2024 г. от 11:17, Andrew Cunanan. каза:

Мъжът е готин, но за какво му е 300 килограмова ханъма, дето е дърво в леглото, не готви, не чести, не е богата и известна, а по цял ден  порка и забърсва подовете на дискотеките с увисналите си цици и огромният си като канара гръб????

За да му бърше пода вкъщи, как за какво.. 😁 Подочистка, която се зарежда с водка вместо с електричество 😁

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

❤️❤️❤️❤️❤️ 😘 😘 😘 😘 😘 

За първи път виждам тази ТВ версия, тази песен имаше потенциала за мегахит!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

За първи път виждам тази ТВ версия, тази песен имаше потенциала за мегахит!

На новогодишна програма 2005, където и Галена представи за първи път Как не те е срам, 88 - Гледай как го правя, Гергана - Сини очи и други такива. 
Това е песента за която най-много ме е яд, че не е снимала. Трябваше и на нея да направи клип след Нямам право. Супер любима ми е! ❤️ 
И това имаше потенциал и се слушаше по онова време когато излезе в Хит Бикини още без клип.
Преслава и DJ Jerry - Не ми говори за любов

 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

тук вече беше започнала да помества тежкотоварния тир Ивана

По едно и също време я постнахме. :D Случайност? Не мисля! :D 

Толкова ми е тъжна, че не смея да си я пусна.

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...