Jump to content

Поп-фолк скандали (януари 2024)


Препоръчани коментари

преди 13 минути, Willy каза:

Не е коментирано че накрая от песента е включила бисове от фенове. На слушалки се чува по-добре.

#1 в тренда, мен много ме зариби. 🤍

 

Включила ли е освиркването на наградите за 2010г., когато взе Певиц?

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена: Нова песен, празненство на юбилея, интервю по НОВА

Диона: Шофира дрогирана, хваната, дават я по всички новини

Глория: Тече трескава подготовка за концерта й

Тони Стораро: Опитва се да продаде максимум билети за концерта

Преслава в същото време от едномесечната й почивка:

Screenshot-2024-01-26-112948.png

 

 

Обожавам я ❤️ 

  • Love 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Yamall каза:

Галена: Нова песен, празненство на юбилея, интервю по НОВА

Диона: Шофира дрогирана, хваната, дават я по всички новини

Глория: Тече трескава подготовка за концерта й

Тони Стораро: Опитва се да продаде максимум билети за концерта

Преслава в същото време от едномесечната й почивка:

Screenshot-2024-01-26-112948.png

 

 

Обожавам я ❤️ 

И аз! ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, ANGEL каза:

Няма ли кой да забрани на тая Доника да се появява къде и да било, камо ли да пее: 

 

Как ще ѝ забранят като всички искат да са си близки с леля ѝ?

Тя Доника сама е казвала че според нея не ѝ върви изобщо в музиката, но не знам защо продължава да прави напъни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

Как ще ѝ забранят като всички искат да са си близки с леля ѝ?

Тя Доника сама е казвала че според нея не ѝ върви изобщо в музиката, но не знам защо продължава да прави напъни.

Лятото се беше домъкнала на участие на Галена в THE1... Няма такава трагедия, Доника дори не знаеше текста на "Кой уши байряка"... а Галена няколко пъти каза на озвучителя й да пусне новата й песен тогава (тази "Не чистя, не готвя, не мия чинии"), но той така и не я намери и не разбра според мен изобщо коя е тази на сцената до Галена. :D 

  • Haha 3
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , meleto каза:

не е ли в разрязано състояние. Те си я пъхат цялата, с обелките :D 

Между другото една позната ми обясни, че за да изчисти пръсканото с химикали,  подлага краставиците на измиване с веро. :D 

Тия правила само за цвят ли са? То или ще са уроци по анатомия,  или ще са тъпи свалки между потребител и МОДЕРАТОР (!!!) Вземете си стая. То ясно че в чалгата нищо не се случва и няма кво да се коментира,  ама аман

Правила:

1. В темата се пише само за поп-фолк и всичко около жанра. 

Спамът, флуудът, двойните постове, саморекламата и прекомерните залитания от основната тема са забранени.

 

 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Счетоводителката рекламира червилата на Преслава 😘 
 

Със своята неповторима елегантност и изискан външен вид, тя не просто пее – тя създава изкуство, което се допълва и с великолепните червила на PS Cosmetics! 💄🥰💋 #
422882249_909459427295306_38257109147038
  • Haha 2
  • Casper 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, HIStory каза:

Тия правила само за цвят ли са? То или ще са уроци по анатомия,  или ще са тъпи свалки между потребител и МОДЕРАТОР (!!!) Вземете си стая. То ясно че в чалгата нищо не се случва и няма кво да се коментира,  ама аман

Правила:

1. В темата се пише само за поп-фолк и всичко около жанра. 

Спамът, флуудът, двойните постове, саморекламата и прекомерните залитания от основната тема са забранени.

 

 

Ние си пишем за чалгарите

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, HIStory каза:

Тия правила само за цвят ли са? То или ще са уроци по анатомия,  или ще са тъпи свалки между потребител и МОДЕРАТОР (!!!) Вземете си стая. То ясно че в чалгата нищо не се случва и няма кво да се коментира,  ама аман

Правила:

1. В темата се пише само за поп-фолк и всичко около жанра. 

Спамът, флуудът, двойните постове, саморекламата и прекомерните залитания от основната тема са забранени.

 

 

Какво е това гневно писмо? Темите, които са обсъждани последните дни са извън чалгата, но породени от дискусии точно за нея.  :naked:

  • Thanks 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, HIStory каза:

Тия правила само за цвят ли са? То или ще са уроци по анатомия,  или ще са тъпи свалки между потребител и МОДЕРАТОР (!!!) Вземете си стая. То ясно че в чалгата нищо не се случва и няма кво да се коментира,  ама аман

Правила:

1. В темата се пише само за поп-фолк и всичко около жанра. 

Спамът, флуудът, двойните постове, саморекламата и прекомерните залитания от основната тема са забранени.

 

 

Окей, но както казаха и другите, това което се обсъжда тук е породено точно от поп-фолка. Следователно не са нарушени правилата или ако има проблем.... аз и @meleto ще преместим тия неща в Чат мания където може да се пише за всичко.
В случая коментарите тръгнаха от случката с Галин. Колкото до другото - тук само се случва да си пуснем по някоя песен, другите неща са си лични и не сме засягали темата във форума. 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, HIStory каза:

Тия правила само за цвят ли са? То или ще са уроци по анатомия,  или ще са тъпи свалки между потребител и МОДЕРАТОР (!!!) Вземете си стая. То ясно че в чалгата нищо не се случва и няма кво да се коментира,  ама аман

Правила:

1. В темата се пише само за поп-фолк и всичко около жанра. 

Спамът, флуудът, двойните постове, саморекламата и прекомерните залитания от основната тема са забранени.

 

 

Ние коментирахме сторито на Галин с краставиците. 😎 Да не съм му ги аз бутал в ръцете. В моите сторита не фигурират краставици 💀

  • Like 4
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , DevilWish каза:

От якото наливай ми! Живееееееееееееееееее ми сеееееееееееееееееееееееееееееееееееее!!!!!! ❤️ 

 

Радвам се, че този парцал вече е напълно забравен.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мебели Явор спонсорират концерта на Тони ❤️💀 

Ще чакам 10 години на сцена Галин скоро 

Screenshot_20240126_141421_edit_693615232112389.jpg

  • Haha 1
  • Kiss 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...