Jump to content

Поп-фолк скандали (януари 2024)


Препоръчани коментари

преди 24 минути, Andrew Cunanan. каза:

То бактерии има и във въздуха и във водата, пък да не говорим в яденето. Ти сигурно само фотосинтезираш???

Тоест ти твърдиш, че в лайната ти има същите бактерии като във въздуха и водата. Браво, бе... демек едно лайно е толкова чисто колкото водата. Смешен аргумент. Просто спри да практикуваш хахах

преди 18 минути, Klaus каза:

Понякога се случва неволно, уж да провериш нещо и човек се обезчестява. Аз така не знаех и даже мислех, че съм бременен по едно време 😬💀

Е как... това не разбрах накъде води... може би имаш предвид, че си се почувствал като жена (бременна)? Или ти е заседнало нещо толкова голямо, че го усещаш чак до корема... тцтцтц 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Тоест ти твърдиш, че в лайната ти има същите бактерии като във въздуха и водата. Браво, бе... демек едно лайно е толкова чисто колкото водата. Смешен аргумент. Просто спри да практикуваш хахах

Е как... това не разбрах накъде води... може би имаш предвид, че си се почувствал като жена (бременна)? Или ти е заседнало нещо толкова голямо, че го усещаш чак до корема... тцтцтц 

Накъде води? Почувствах се себеобезчестен 😢 Повярвай ми, много боли от това чувство 😓💔

 

  • Haha 1
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, fengergana каза:

близо 9 милиона за последния хит на Райне

и 1 милион за инспирейшъна на Знам диагнозата

 

Бразилка май беше последният хит. Даже Зле те чувам я бях забравил. 

Току що, Klaus каза:

Накъде води? Почувствах се себеобезчестен 😢 Повярвай ми, много боли от това чувство 😓💔

 

Как?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Бразилка май беше последният хит. Даже Зле те чувам я бях забравил. 

Как?

Все едно си изгубил току що купените краставици и се връщаш вкъщи с празна найлонова торбичка... Омерзен от деянието си се почувствах 😭😂

 

 

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Klaus каза:

Все едно си изгубил току що купените краставици и се връщаш вкъщи с празна найлонова торбичка... Омерзен от деянието си се почувствах 😭😂

 

каквото и да си си наврял, не е било случайно. 

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, meleto каза:

каквото и да си си наврял, не е било случайно. 

 

Добре де, експериментирах със себе си. Човещина е 😂🤭 уви, накрая ситуацията е 

 

  • Love 1
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Emanuela.Carey каза:

В класациите за безпочвени инвестиции не сме споменавали Ваня със скъпарските клипове на песни от Боби Павлов

 

Чак пък скъпарски. Колко да струват няколко пластмасови костюма и перуки от Джъмбо? Иначе Ваня е тотал щета, радвам се, че изчезна. Мега противна ... почти колкото мъжа си.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Grinch каза:

Чак пък скъпарски. Колко да струват няколко пластмасови костюма и перуки от Джъмбо? Иначе Ваня е тотал щета, радвам се, че изчезна. Мега противна ... почти колкото мъжа си.

Не е изчезнала, просто мъжо ѝ се стиска за нея да купува толкова гледания като за себе си

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Чичо Стораро е пуснал реклама във ФБ за концерта като твърди, че били продадени половината билети. Аз с просто око не виждам да е продал и една трета от залата. Цветните са незаети места. Секторите зад сцената не са пускани в продажба.

Screenshot - 2024-01-25T235731.141.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, meleto каза:

Тоест ти твърдиш, че в лайната ти има същите бактерии като във въздуха и водата. Браво, бе... демек едно лайно е толкова чисто колкото водата. Смешен аргумент. Просто спри да практикуваш хахах

Е как... това не разбрах накъде води... може би имаш предвид, че си се почувствал като жена (бременна)? Или ти е заседнало нещо толкова голямо, че го усещаш чак до корема... тцтцтц 

Май имаш някакъв странен фетиш и ти като Тотя към тях. Не, разбира се, моите са поо-чисти от въздуха и водата, много ясно.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Grinch каза:

Така и така се заговори за фекалии, нещо се присетих за това

Жалко, че Оцко пак беше крал и я свалиха, иначе много добър трак от феКали

Николай Пашев. Тогава беше краднал и вокала в Твоя съм на Анелия - и нея свалиха.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , meleto каза:

Мхм, винаги има патогени, колкото и да се подмиваш, чистиш, клизмираш, прочистваш и полираш, и тн. 

Или да ближеш анус - същото като да ти серат в устата. :D Прекрасно за развиване на афти, херпеси и какво ли още не.

Питай всички жени дето ги чукат първо отзад, после отпред какви инфекции развиват.

 

 

Това е така,защото пикочния канал на жените е в пъти по малък от на мъжете. Затова и жените страдат по често от такива инфекции.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , xroflx9 каза:

Това е така,защото пикочния канал на жените е в пъти по малък от на мъжете. Затова и жените страдат по често от такива инфекции.

Слава богу сме мъже. Какви ли не бактерии,гъбички имат. Кабинетите на Гинеколозите са пълни.

 

VM.TIKTOK.COM

 

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , xroflx9 каза:

Това е така,защото пикочния канал на жените е в пъти по малък от на мъжете. Затова и жените страдат по често от такива инфекции.

spacer.png

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , xroflx9 каза:

Това е така,защото пикочния канал на жените е в пъти по малък от на мъжете. Затова и жените страдат по често от такива инфекции.

ТО няма как нещо, което е вътрешен орган да е лесен за поддръжка. Само че не говорим за пикочните пътища. Все пак не я чукаш в пикочния канал (уретрата) :D 

Аз говорех за инфекции във влагалището.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

ТО няма как нещо, което е вътрешен орган да е лесен за поддръжка. Само че не говорим за пикочните пътища. Все пак не я чукаш в пикочния канал (уретрата) :D 

Аз говорех за инфекции във влагалището.

Това звучи някак объркано. Колко канала имат жените всъщност? 😬 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Klaus каза:

Това звучи някак объркано. Колко канала имат жените всъщност? 😬 

 

BG.LIFECHACHA.COM

Колко дупки има една жена? Прочетете тази статия и ние ще ви кажем точния брой, тяхното местоположение, както и техните функции.

Цели 3.

  • Like 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:
BG.LIFECHACHA.COM

Колко дупки има една жена? Прочетете тази статия и ние ще ви кажем точния брой, тяхното...

Цели 3.

Lol 😬😳😳😳 разшири ми... познанията. Благодаря! 

 

  • Like 1
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Klaus каза:

Lol 😬😳😳😳 разшири ми... познанията. Благодаря! 

 

Ами като нямаш вулва, познанията ти разширих :D

 

Емануела пуска нова песен? Дали това ще навърши 2 месеца преди това?

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е коментирано че накрая от песента е включила бисове от фенове. На слушалки се чува по-добре.

#1 в тренда, мен много ме зариби. 🤍

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...