Jump to content

Поп-фолк скандали (януари 2024)


Препоръчани коментари

преди 8 часа , meleto каза:

Преса е Ангел, бе!

Всички тия неща за Преслава са минали и заминали. Само тук ги помним. Освен това някога да е имало компромат освен жълти писания? Например клипче от ваната, опппс, от паркингите, припадания,  и тн? Нищо доказано. На Жалка всичките й провинения са документирани.

Да, Преса си отряза носа, факт, но това не е до имиджа й като звезда. То и Галя си е туширала фейса. И двете нямат много общо с началото си откъм визуализация. Е, при Жалчето е малко по-приятно за гледане.

А за наградите.. моля ти се... дето Галена два пъти е била ДЕБЮТ на годината :D Или когато е ревала на шефа от 2009та да поделят наградата за ПЕВИЦА и беше водеща.

И двете са гарги, но едната е по-рошава *

 

* не си представяйте рошавата гарга на Кама с дистанционното

Почти всички изцепки на Преса са документирани. Като почнеш от подигравките с хората по профилите й, примерно обувките на стюардесата и куп други... Простотиите на Павел където обижда разни фенове, а тя се хили като невменяема ги има в нета на клипчета. Простотията му дето се караха в колата, когато си обяви канала и тя го беше включила на лайф, разни гаври дето си качва на стори подигравайки се с килограмите на хората и други неща.... Събиращата животински дарадонки Паола... Относно Бирмата, та тя рева за него при Венета. Стига я изкарва безгрешница 😁😁😁

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като цяло пак се очертава година Галена-Преслава-Галена-Преслава, нещо като 2019г., и двете ще предложат интересни неща на 20тата година.

Очакваме днес да видим кака Галя какво ще пусне, всички чакаме нещо уау, дано не разочарова с Body Language 2, че за това се сетих като видях тийзъра :( 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Yamall каза:

Като цяло пак се очертава година Галена-Преслава-Галена-Преслава, нещо като 2019г., и двете ще предложат интересни неща на 20тата година.

Очакваме днес да видим кака Галя какво ще пусне, всички чакаме нещо уау, дано не разочарова с Body Language 2, че за това се сетих като видях тийзъра :( 

Балада ли ще е? Поне не мисля, че ще пусне песен на английски на този етап. :D 
Слуша ми се нещо по-бързичко.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Балада ли ще е? Поне не мисля, че ще пусне песен на английски на този етап. :D 
Слуша ми се нещо по-бързичко.

Би било добре да е балада, но тип "Къде беше ти", на мен такова ми се слуша.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

НЕВИЖДАН СКАНДАЛ В ЧАЛГАТА!!

Арестуваха Диона, шофирала след употреба на наркотици

https://nova.bg/news/view/2024/01/24/442104/задържаха-певицата-диона-след-положителен-тест-за-дрога-зад-волана/

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, FikLena каза:

НЕВИЖДАН СКАНДАЛ В ЧАЛГАТА!!

Арестуваха Диона, шофирала след употреба на наркотици

https://nova.bg/news/view/2024/01/24/442104/задържаха-певицата-диона-след-положителен-тест-за-дрога-зад-волана/

Голяма моралистка беше и тя. А това реално си е практика при всички “актуални”. 

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, FikLena каза:

НЕВИЖДАН СКАНДАЛ В ЧАЛГАТА!!

Арестуваха Диона, шофирала след употреба на наркотици

https://nova.bg/news/view/2024/01/24/442104/задържаха-певицата-диона-след-положителен-тест-за-дрога-зад-волана/

На Софка и беше само до още един затворник в обкръжението ѝ...

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Yamall каза:

Би било добре да е балада, но тип "Къде беше ти", на мен такова ми се слуша.

Или "С кое право", ако е такава ще е много яко! ❤️ 

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, FikLena каза:

НЕВИЖДАН СКАНДАЛ В ЧАЛГАТА!!

Арестуваха Диона, шофирала след употреба на наркотици

https://nova.bg/news/view/2024/01/24/442104/задържаха-певицата-диона-след-положителен-тест-за-дрога-зад-волана/

 

SIGNAL.BG

Арестуваха актуалната попфолк певица Диона. Изпълнителката на "Пайнер" е заловена да шофира с положителна проба за кокаин.

Лош шимейл! @Lelqtian как ще коментираш травеститската постъпка на любимото ми шимейл? ❤️ 

  • Like 2
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 22.01.2024 г. от 22:44, Andrew Cunanan. каза:

Горан нещо си е правил на лицето и е станал котенце. 😘 

Не отричам успехите им със старт-ъпа (така наречената Алфа), но този е наистина прост на гъдулка (съдейки по групови сторита, на които са го закачали), а гласчето му е по-тънко и от на Ани Хоанг. Една прилична визия има момчето, която ремонтира и той без особена нужда и нищо повече.

  • Like 3
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин и Горан не са заедно още някъде след като излезна Все напред. Понеже и двамата разбраха, че харесват повече да са пасивни и не си бяха полезни взаимно.

  • Like 1
  • Haha 5
  • drunk 2
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, GSA каза:

Голяма моралистка беше и тя. А това реално си е практика при всички “актуални”. 

Айде, айде, дръпнала две черти при Коцето. Нищо не е станало. Как да издържи момичето на тия нощни смени иначе? И тя душа носи. 😁 Дано поне стоката е била добра, че напоследък много ментак, да те е страх да си подадеш ноздрата 😳

  • Like 1
  • Haha 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Klaus каза:

Айде, айде, дръпнала две черти при Коцето. Нищо не е станало. Как да издържи момичето на тия нощни смени иначе? И тя душа носи. 😁 Дано поне стоката е била добра, че напоследък много ментак, да те е страх да си подадеш ноздрата 😳

😘❤️ 

 

  • Haha 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

😘❤️ 

 

Сетих се аз за 🧚‍♂️🧜‍♂️🧞‍♂️

 

 

  • Like 1
  • Kiss 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Klaus каза:

Сетих се аз за 🧚‍♂️🧜‍♂️🧞‍♂️

 

 

Аз по друг повод ти я пратих тая песен, не за наркотиците :D Въпреки, че с това заглавие можеш да се объркаш.
Като говорим за дрога:

 

  • Thanks 1
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Аз по друг повод ти я пратих тая песен, не за наркотиците :D Въпреки, че с това заглавие можеш да се объркаш.
Като говорим за дрога:

 

Ако требе се направи лист с подозрение кои си дават по линия две, бих се замислил за доста. Марчето със сигурност иначе как би издържала на тези побои 🤣🤣🤣

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Klaus каза:

Ако требе се направи лист с подозрение кои си дават по линия две, бих се замислил за доста. Марчето със сигурност иначе как би издържала на тези побои 🤣🤣🤣

Повечето взимат. Даже са ми казвали за Криско около 2015-2016 лично са го видяли как се друса и накрая са му паднали гащите. Даже го имало заснето на телефоните на един от човека който е присъствал, но не знам дали в интернет го има това клипче?
П.С. Най-известен от взимащите е Константин, там вече няма скрито.

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Повечето взимат. Даже са ми казвали за Криско около 2015-2016 лично са го видяли как се друса и накрая са му паднали гащите. Даже го имало заснето на телефоните на един от човека който е присъствал, но не знам дали в интернет го има това клипче?
П.С. Най-известен от взимащите е Константин, там вече няма скрито.

Хриско е клоун, той всичко ще вземе ей така, да забавлява. 

Лично за мен Янева и Мария са от онези елитни строги дами, които обсъждат идеите си за клип, отиват да си напудрят носа и пак се връщат към делника. 🤣 Имал съм опит с подобни хора и някак имам интуиция (може и да греша, разбира се). 

А Коцко как не му падна ноздрата, не знам 🤣🤣🤣🤣

  • Haha 3
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Klaus каза:

Хриско е клоун, той всичко ще вземе ей така, да забавлява. 

Лично за мен Янева и Мария са от онези елитни строги дами, които обсъждат идеите си за клип, отиват да си напудрят носа и пак се връщат към делника. 🤣 Имал съм опит с подобни хора и някак имам интуиция (може и да греша, разбира се). 

А Коцко как не му падна ноздрата, не знам 🤣🤣🤣🤣

Янева взима ли? 😮 :D Как разбра? Тя за това ли все говори на нос? :D 

  • Like 1
  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...