Jump to content



Поп-фолк скандали (януари 2024)


Препоръчани коментари

преди 2 минути, DevilWish каза:

Ахахахахахахааха :D Пепа там ли живее? Не се ли прибра в България? 😮 

След твоя коментар, може и да се регистрира тук. Я да внимаваме да не ни чете :D 😘

Доколкото знам все още. А и още някоя мернах, че е там. Ще се пренеса след години между чалгарки. Съсипаха я тая държава 😭🇨🇭😂😂😂

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Klaus каза:

Доколкото знам все още. А и още някоя мернах, че е там. Ще се пренеса след години между чалгарки. Съсипаха я тая държава 😭🇨🇭😂😂😂

Аз мислех, че вече е на наша земя, миналата година пусна втора версия на Адски секси мъж и половина с Андрейката и Мургавия (пенис) :D 

  • Wow 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Аз мислех, че вече е на наша земя, миналата година пусна втора версия на Адски секси мъж и половина с Андрейката и Мургавия (пенис) :D 

Може да са я изгонили или да не е успяла да се интегрира 😂😂😂

WWW.GOOGLE.COM

Фолкпевицата Райна, наричана още пилето на поп-фолк музиката, се е замислила да напусне България и да заживее в...

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Klaus каза:

Може да са я изгонили или да не е успяла да се интегрира 😂😂😂

WWW.GOOGLE.COM

Фолкпевицата Райна, наричана още пилето на поп-фолк музиката, се е замислила да напусне България и да заживее в...

 

Стига, бе. МИСЛИ. То и Глория мислеше, ама остана да раздава шЪмари на Добри в България. 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

за първи път я слушам - но една от най-бруталните и силни песни на Александрова е.

Kak cu juBq/\🥹

преди 59 минути, DevilWish каза:

Тук се чува лай на кучета! :D 

Cynep neceH be6e moBa, kakmo u myū Ha pojgeHu4kama

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

^И какво ше прави в Швейцария Райна, там само за чалга изпълнители са приритали?! Или ще работи на рецепция? Всъщност тя е секси и красавица и може пък там да й провърви повече в любовта. Като не ти върви в един град или държава - напускай. Но да не очаква, че там ще работи.

А Пепа евала, че е научила гръцки, аз например не бих могъл. Всъщност къде според вас може един БГ изпълнител да пробие - дали при румънците или пък в Белград или Загреб? Сърбо-хърватски се учат лесно, за хора, които са учили френски, италиански или испански и румънския е лесен.

Редактирано от Tommy
  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Стига, бе. МИСЛИ. То и Глория мислеше, ама остана да раздава шЪмари на Добри в България. 

Пепел ти на клавиатурата, аз все още се надявам да се цани някъде по гръцките бостани или камериерка заедно със Симона и поне няколко други тройници! 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Klaus каза:

Може да са я изгонили или да не е успяла да се интегрира 😂😂😂

WWW.GOOGLE.COM

Фолкпевицата Райна, наричана още пилето на поп-фолк музиката, се е замислила да напусне България и да заживее в...

 

TaM cu e nena, 3a KBo ū e BG

  • Like 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Kak cu juBq/\🥹

Cynep neceH be6e moBa, kakmo u myū Ha pojgeHu4kama

 

Тая песен на Рожденничката с НЕ също е много секси. Ще я посветя на всички мъже с фетиши към лъжите!

НЕ МЕ ЛЪЖИ, в ГЪЗЪТ СЕ ЕБИ!!! 

  • Like 1
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Пепел ти на клавиатурата, аз все още се надявам да се цани някъде по гръцките бостани или камериерка заедно със Симона и поне няколко други тройници! 

 

Е, да ама устройва Концерт приказка по случай 30 годишнината си на котешко-българската сцена!

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Tommy каза:

^И какво ше прави в Швейцария Райна, там само за чалга изпълнители са приритали?! Или ще работи на рецепция? Всъщност тя е секси и красавица и може пък там да й провърви повече в любовта. Като не ти върви в един град или държава - напускай. Но да не очаква, че там ще работи.

А Пепа евала, че е научила гръцки, аз например не бих могъл. Всъщност къде според вас може един БГ изпълнител да пробие - дали при румънците или пък в Белград или Загреб? Сърбо-хърватски се учат лесно, за хора, които са учили френски, италиански или испански и румънския е лесен.

Поп фолк изпълнител няма шанс с поп фолк в Швейцария. Може би спорадично в някакви локални кръчми, но там и няма много такива. Да, хората са отворени към културите, но чак пък една Райна да бъде нещо там, едва ли. 

Може би в Испания заради темперамента на хората (лично мнение, разбира се). А на Балканите ние си се мразим и завиждаме 😂 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, DevilWish каза:

Стига, бе. МИСЛИ. То и Глория мислеше, ама остана да раздава шЪмари на Добри в България. 

То за да емигрира трябва и да се интегрира. Не става само с калимера и калиспера 😂😂😂

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, аз мисля, че в Букурещ може да пробие един българин...стига да научи румънски. В Загреб също. Е в Београда е малко по-различно заради общата ни история. Аз до колкото помня Анелия май в Швейцария е пяла Уитни и подобни песни, поне това се говореше. Не знам Райна как звучи на английски обаче.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Klaus каза:

То за да емигрира трябва и да се интегрира. Не става само с калимера и калиспера 😂😂😂

А и друг е въпросът, че колкото и да я ебават понякога хората, има и такива които я обичат, популярна е тук, устроила си е живота.... Лесно се свиква на хубавото...... трудното не е за такъв тип хора, те вече имат стандарт на живот. Заплахите са неоснователни и смешни, тип - няма да те взема днес от училище.

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миро с концерт в Арена София през април. Лили Иванова с концерт в Брюксел (май там мернах). 

Концертът на Стораро май се очертава като провал. Залата е празна. Цветните са незаетите, като зад сцената не са пуснати в продажба.

 

При Миро е обратното - колкото при Стораро са заети, толкова при Миро са останали :D 

Screenshot (98).png

Screenshot (99).png

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Доживях, Пайнер качи на Малена "Обичам те" в Спотифай и Youtube Music:. Добре, че й казах:

MUSIC.YOUTUBE.COM

A new music service with official albums, singles, videos, remixes, live performances and more for Android, iOS and desktop. It's all here.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Andrew Cunanan. каза:

Пепа щяла да прави концерт на Ушче, където да изпълнела хита си Паре, паре. Най-успешната българка в чожбина.

B 3aG/\aBuemo ca Hanuca/\u Haū-xybaBata pyMiHcka neceH🥹😅

  • Like 1
  • Sad 1
  • Casper 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Tommy каза:

Култово.

Емилия беше много биполярна. Хем обясняваше колко харесвала Анелия като певица, хем после че била ужасен човек. 
С култовата си фраза “дай да си говорим истината” все шикалкавеше.

Добре че Анчето си е джаста праста и си казваше каквото ѝ е на акъла. Като я питаха дали някога ще направят дует и тя отговори “Е тва ше е цирка на годината”.

Сега като си промотират песните в инстаграм може пък и най-после да направят.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз помня, че по едно време им бях фен и на двете. Беше интересно.

А сега видях и едно старо интервю при Иван и Андрей, където Анелия казва, че друга певица казала, че щяла да й набие токатите. Натиснете, запова направо от момента:

 

Редактирано от Tommy
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, fengergana каза:

Колкото и да харесвам Райна,ако не качи ретрото да развие канала си,а директно пусне нова песен там,ще е на ниво Юнона.

Едва ли. Тя нито има права на старите си мегахитове, нито възнамерява да ги плаща. За какво качва някакви си снимки в музикален канал нямам идея. Да качи последните 2 неклипирани песни от албума Една на милион поне. Има какво да качва. Идеи и трябват и човек, който разбира. Но уви… 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...