Jump to content

Поп-фолк скандали (януари 2024)


Препоръчани коментари

Райна - рекламно лице на обувки ИНГИЛИЗ. Беше супер яка с тези визии. Това ми е любимият неин период. Имам на компютъра си цялата и страхотна модерна фоносесия. Споко, няма да я кача сега. Друг път, може би.

 

222138k.jpg

222142J.jpg

222150l.jpg

222151Z.jpg

222152d.jpg

222153U.jpg

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

За съжаление, не можах да кача последни две реклами с Райна, големи са като размери. За кампанията срлещу училищното насилие и за парфюмите Евтерпа. Райна много я бива в рекламите.

Все пак нещо от Райна за лека нощ.

 

 

 

f_1121511.jpg

f_20857711.jpg

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Klaus каза:

Аз още съм травмиран от оная му изява в дуета на Софи и Устата: Къде си бе, Лоренцо? Чайе шукарие... Мислех, че ще записва религиозна чалга на роден език 🤔

Шокиращо си е. Той освен на роден език на какво друго да запише. С българския са малко скарани. 😁

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Bunn каза:

Рязани и араби не е ли едно и също? Може аз да греша, де.

И арабите се обрязват също като турците. Няма разлика в тази част от религията им. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Andrew Cunanan. каза:
SKANDALNO.NET

Публикуваме автентични снимки на sms-ите, съдържащи грозни заплахи за саморазправа и цинични думи, от които би се възмутил и филиповски каруцар. Автор на въпросните sms - послания е лудналата от ревност фолк певица Соня Немска. Фолкаджийката е бясна на с десет години по- младата си колежка Славена, която преспала с гаджето на Соня, Денислав

Третият най-голям хит на Сончето Френска след В сряда се приготви и Правена съм за нозете ти.

Майко милааа, това го бях забравила... Мерси, че ми припомни този платинен чалга хит на Сончето Немска. Кралица! 

:roll1::1000(19):

  • Thanks 1
  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Kitty каза:

Магда беше рекламно лице на някакви палта, даже беше с тези визии във видеоклипа След раздялата. Страхотна е тук.

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

Наперена съпруга на руски олигарх на шопинг в Монте Карло

  • Like 1
  • Haha 5
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , Andrew Cunanan. каза:
SKANDALNO.NET

Публикуваме автентични снимки на sms-ите, съдържащи грозни заплахи за саморазправа и цинични думи, от които би се възмутил и филиповски каруцар. Автор на въпросните sms - послания е лудналата от ревност фолк певица Соня Немска. Фолкаджийката е бясна на с десет години по- младата си колежка Славена, която преспала с гаджето на Соня, Денислав

Третият най-голям хит на Сончето Френска след В сряда се приготви и Правена съм за нозете ти.

💀

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Kitty каза:

Знам, че още помниш моя вкус на лято, знам че помниш онзи миг когато...............

 

0027-large.jpg

210474A.jpg

Крайно време е от Минета ТВ да качат клиповете на Предай се на желанието 2 и Усещане за Мерелин.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Kitty каза:

И Преслава на презентацията. Супер е!

 

2_Preslava.jpg

5882.jpg

478558z.jpg

f_27581185.jpg

f_48123256.jpg

n30963234201_1651838_9648.jpg

PRESLAVA_0221.jpg

Нали искахте ретро и реклами? Споко, остава още малко Преслава и после Райна и край!

Изглежда кошмарно и в рекламата, и тук. :( Като селска тьотка от края на 90-те.

  • Like 3
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.VBOX7.COM

Planeta Mobile - Реклама С Певици от Planeta
WWW.VBOX7.COM

Рекламата на еротичната напитка Тантра с участието на Камелия
WWW.VBOX7.COM

рекламата на напитка Тантра с Камелия

 

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , DevilWish каза:

Обиждаш любимото ми ново име в последните 3 години. :D Откакто направи Любовница ми е много на сърце! Транс, нетранс - Диона е супер! ❤️ 

Супер, не супер - Дион/а е транс! А Любовница какво има да прави, като е направена преди 20на години? Добре, че не я кавърдиса! 

 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...