Jump to content

Поп-фолк скандали (януари 2024)


Препоръчани коментари

преди 4 минути, DevilWish каза:

Това беше егати хита! Но не е като да е първият й хит. Имаше си голям хит в лицето на Утешителна награда, която при това е балада. Имаше песента с Борис Дали - Намерих те, Душата ми крещи, бесен турбо хит като Чупката.... но това беше да кажем първото голямо УАУ от нея. 

С това влезе в Б група. Даже в клипа участва този, на когото му духа във ваната :D Е, факт, че жалка я запомнихме, а неговото име дори не го разбрахме. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

С това влезе в Б група. Даже в клипа участва този, на когото му духа във ваната :D Е, факт, че жалка я запомнихме, а неговото име дори не го разбрахме. 

Е, той беше някакъв мистър България. Май 2005-та. Душата ми крещи е брутална песен и малко ме е яд, че не попаднала в ръцете на Преслава. Ако я беше забила директно преди Лъжа е като сингъл с клип щеше да изкърти хептен.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалка обаче от млада и преди всичките интервенции по лицето си си забива топ красавци. Докато останалите само грухчовци и свини - като Емилия, Анелия и Нелина - Коко.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Andrew Cunanan. каза:

Е, той беше някакъв мистър България. Май 2005-та. Душата ми крещи е брутална песен и малко ме е яд, че не попаднала в ръцете на Преслава. Ако я беше забила директно преди Лъжа е като сингъл с клип щеше да изкърти хептен.

Какъв кълнеж. Ако Преси беше във ваната - ау, не ми се мисли. 

WWW.VBOX7.COM

Всички си спомняме, че името на Галена е свързано с много хитове, уникални клипове, супер сценично п

Тук са писали кой е. Даже има линк към фб му :D Обаче е не си прилича с тогава, докато Галя си е същата.

За миг ми заприлича на Гатьо от Игри на волята. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

А какво става с ГАля Маратонката? Навремето беше водеща на Хит минус едно.

Продава Маратонки на Илиянси.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, meleto каза:

С това влезе в Б група. Даже в клипа участва този, на когото му духа във ваната :D Е, факт, че жалка я запомнихме, а неговото име дори не го разбрахме. 

А с Чупката в Це група ли беше? :D 
Клипчето във ваната май е от 2005 година, той участва и в Екстаз. Много ме кефеше тая песен!

 

преди 19 минути, meleto каза:

А какво става с ГАля Маратонката? Навремето беше водеща на Хит минус едно.

Жени Маратонката ли? Или Галя от класациите и Автограф? :D 

  • Haha 4
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, meleto каза:

С това влезе в Б група. Даже в клипа участва този, на когото му духа във ваната :D Е, факт, че жалка я запомнихме, а неговото име дори не го разбрахме. 

Като съпругът на Маргарет Тачър. Или целувката на Мадона с Агилера, която никой не помни, но на него така и не му стана, че някой да се интересува от името му. 🤔

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

Тука е бъркала в контакта.

Много разбираш ти от прически. Това е готина афро прическа. И се подигравайте на позирането на певиците колкото си искате. Прости сте и от пози не разбирате.

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, DevilWish каза:

А с Чупката в Це група ли беше? :D 
Клипчето във ваната май е от 2005 година, той участва и в Екстаз. Много ме кефеше тая песен!

 

Жени Маратонката ли? Или Галя от класациите и Автограф? :D 

Ми в C си беше. 

Въй, Галя, Галя. Тези дни писахте за Фолк Маратон и ги смесих  нещата :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Ми в C си беше. 

Въй, Галя, Галя. Тези дни писахте за Фолк Маратон и ги смесих  нещата :D 

Значи за Жени си питал :D Някъде четох, че била в чужбина или някой беше писал?
Не знам , но тогава Фолкмаратон ми беше много любимо предаване :D Яко го гледах! :D 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, DevilWish каза:


Клипчето във ваната май е от 2005 година, той участва и в Екстаз. Много ме кефеше тая песен!

 

 

Той и беше гадже, бяха се разделили, тя на него му посвети тогава песента "Чупката", беше и изневерил с нейна приятелка. За мое изумление обаче, те се събраха, тя го покани да се снимат в "Душата ми крещи", че и на концерта за петия рожден ден на телевизията пак бяха заедно.  После обаче той постъпи подло с нея, именно той пусна клипчето с ваната. Гадно, но добре, че стана това, че да го зареже тоя грозен примат най - сетне. В клиповете прилича на гримиран арабин или индиец.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Kitty каза:

Той и беше гадже, бяха се разделили, тя на него му посвети тогава песента "Чупката", беше и изневерил с нейна приятелка. За мое изумление обаче, те се събраха, тя го покани да се снимат в "Душата ми крещи", че и на концерта за петия рожден ден на телевизията пак бяха заедно.  После обаче той постъпи подло с нея, именно той пусна клипчето с ваната. Гадно, но добре, че стана това, че да го зареже тоя грозен примат най - сетне. В клиповете прилича на гримиран арабин или индиец.

Да, тя Екстаз е преди Чупката, лятото 2005. Явно е бил голям мръсник. Но пък направил й е услуга и то голяма, вместо мръсотия.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Kitty каза:

Много разбираш ти от прически. Това е готина афро прическа. И се подигравайте на позирането на певиците колкото си искате. Прости сте и от пози не разбирате.

Присвоява си чужда културна принадлежност значи. Кладата или концлагер за нея - ти избери!
 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DarkChild каза:

Време е Татяна да изкара своя eau de toilette

 

Нейния ще бъде с цели парченца вътре, както са някои напитки на Капи. 🤭

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...