Jump to content



Поп-фолк скандали (декември 2023)


Препоръчани коментари

преди 15 минути, xroflx9 каза:

Дано поне Маман им е поръчала сносен текст,че иначе подкрепата за нея ще секне веднага.

много жалко че ще остави новия проект на  Десита чак за януари при положение че тази година е най успешната алфа.

 

Десита сама каза след дуета с Денис, че не иска да пуска нищо до края на годината, а и дори началото на 2024 - тъй като според нея тази година е бълвала твърде много.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 6 часа , Senhor каза:

Според мен пък точно тая практика да се дават награди не на най-заслъжилият категорията, а на “любимците” и “златните кокошки” е това, което е смачкало психиките на толкова много. Ако отиваха по заслуги, нямаше да има повод за сърдене. Но така разбира се, че е имало.

Напротив, Емилия ИСКА да й се дават награди, не защото е НАЙ-ЗАСЛУЖИЛА, а защото била ощетена.

Нека направим разбор по-години:
До 2003-та не е топ име и не заслужава нищо, хитове като "Нежни устни" бол, и ВСЕ ПАК тя е номинирана! Една Валя е по-хитова от нея.

2003:
"Не виждам" е супер песен, но песен на годината - абсурд, клип на годината - при Феникс/Крепост - също. Балада на годината - при Губя те бавно/Крепост/Не се променяй - не.
Да не говорим, че тук взема Дует на година и е номинирана за Певица!!!!

това е годината на Глора/Деса с уговорки иваня.

2004:
Абсурдно е да се коментира просто, огромен подарък е, че е на турнето (като имитаторка на Десислава).

годината на Иваня, с уговорки Глора.

2005:
За мен забрави е голям сезонен хит, но песен на годината при наличието на Ние сме номер 1/ Дяволско желание/ Има любов/ Последна вечер/ Всичко води към теб/ Не съвсем / Не те обичам / Финални думи / Доза любов / Нека да не знам/ Любов по скалата на Рихтер/Като летен грип и други - абсурд. Албум на годината - при наличието на Иваниния/Преславиния/Глориевия/Мариевия/Райневия, които я надпродават - абсурд. Клип на годината за Целувай ме - при наличието на Сериен лъжец и тези на Райна и Гертруд- не.

Ела ме вземи - сезонен хит отново, може би най-добра денс песен, но такава категория нямаше тогава.

годината на Иваня, с уговорки Персил.

2006:
С теб да полудея, Изгори ме с устни - отвратителни. Не се обръщай беше хит, но всички имаха по-големи, та дори балади като Дъжд от рози/Кръговрат/Нямам право/Първи в сърцето/Искам само любовта ти/ Ден без теб  бяха по-големи хитове;

Албум на година при наличието на този на Вероника/Преслава/Мария - не. Дори най-слабият албум на Ана от Токича - Пепел от рози беше по-хитов.

годината на Персил, с уговорки Иваня;

2007:
Два сезонни хита за турнето и кавър на Пиле на Цаца - смешно е дори да се коментира дори;


годината на Персил, с уговорки Анал;

2008:
Сълза не си спомням да е била огромен хит, но балада на годината - може би. Въпреки че Продължавам/Силните мъже/Достатъчно/Животът няма втора серия и други бяха по-успешни. 

Албум на годината при наличието на Не съм ангел - абсурд. Ще рискувам - диско хит? Все едно ми е, Само мой, Първата последната/Новата ти/Едвам ме нави и други бяха далеч по-успешни!


годината на Персил/Андреа, с уговорки галош.

2009:
Изнервяш ме - сезонен хит.

Ти си луд - ами баладата на Джен Кой си ти беше далеч по-голям хит, Можеш ли да ме обичаш също, Миг като вечност.

Дует за Харесва ми - при наличието на Не ми пречи - е просто смешно;

годината на Персил/Андреа;

2010:

По твоите следи - балада - литерално никой не знае, че тази песен е излизала.

Диско хит за Аларма - сигурно заради Галена и Малина, макар и Неблагодарен, Като те почна, Йо йо, Палатка, Влез и други да бяха по-въртяни по дискотеките.

Така ми харесва, Пробвай ме - нима заслужават награди??????

годината на Андреа/Галош, с уговорки Цура П.

2011:
Грешница заслужено взе награда за балада;

Смелите си имат всичко беше далеч по-малък хит от Като за финал/ Докрай/ Как ти стои/ Да те прежаля / Да те бях ранила / Проба-грешка/ Едно и други и е абсурдно дори да бъде номинирана за песен на годината;

За певица на годината - абсурд.

годината на Персил/Галош/Джеронимо;

2012:

Моята половина - за диско хит може би, за песен на годината - абсурд при наличието на Пробвай се/ Да видя какво е/ Лудата дойде и т.н.

годината на Анал/Персил, с уговорки Галош.

2013:
Кукла и Ти си ми бяха средни хитове, а Оставаш сам - флоп;

годината на Галош;

2014:
Да бях от гадните за песен на годината - при условие, че имаме МСМ/Хавана-та/Моли се да не почна/Горе-долу/С мене да вървиш/ Най-добрата/Боже, прости- абсурд.

Емилия за певица - при Джена, Преслава и Галена - хахаха.

годината на Персил/Джеронимо, с уговорки Галош;

2015:
Обичай ме - за балада - заслужено.

За клип - при Пантера/Една жена/Четири червени луни - абсурд;

За дует на годината Обичай ме/Питбул- при условие, че имаме Пантера, В твоите очи, С теб или с никой - абсурд.

Ето ме - за диско хит - може, ама Генерал беше по-голям дискотечен хит.

годината на Галош, с уговорки Персил;

2016:
Калифорния - за диско хит - ок, макар Пей сърце >>>>>

За песен на годината - при условие, че имаме Дай ми още/Пей сърце/Гот ми е/И на всички като тебе/Като теб/Няма да ти пиша/На египет фараона/Вертолета - абсурд.

За клип на годината - при наличието на Мама Ураган/Пей сърце/И на всички като тебе - абсурд;

за дует - пред Пей сърце, Нека да е тайно, Не ме заслужаваш - не върви просто.

годината на Анал/Фатмигюл/Манол;

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , GSA каза:

 

Искам интервю и от Райна да ги насоли още повече. Тя да вземе да напусне тая умряла фирма веднъж за винаги. Калво стои там още не знам. 

Изобщо не може да става дума за сравнение между хистеричката от Сандански и Гърбушкото от Нотр Дам. Най-малкото първата стартора със собствена индивидуалност и още първите години се превърна в тийн идол, имаше си доволно хитове и дори имаше еуфория по нея и по връзката й с Кокаин. Да не говорим, че беше ултра разнообразна - балади, кючеци, поп-фолк песни, народно, ами танците и шоата по турнета. На хистеричката ще и останат и няколко вечни хита. В декадата 00-09 Райна категорично е над Емилия, после Райна потъна и Емилия я измести, просто не успя да се адаптира към новата вълна и комерс звука. Но Райна си има успешна кариера като народна певица и може да се каже, че там е без конкуренция. Емилия никога не е имала толкова голям народен хит:

 

  • Like 4
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Andrew Cunanan. каза:

Напротив, Емилия ИСКА да й се дават награди, не защото е НАЙ-ЗАСЛУЖИЛА, а защото била ощетена.

Нека направим разбор по-години:
До 2003-та не е топ име и не заслужава нищо, хитове като "Нежни устни" бол, и ВСЕ ПАК тя е номинирана! Една Валя е по-хитова от нея.

2003:
"Не виждам" е супер песен, но песен на годината - абсурд, клип на годината - при Феникс/Крепост - също. Балада на годината - при Губя те бавно/Крепост/Не се променяй - не.
Да не говорим, че тук взема Дует на година и е номинирана за Певица!!!!

това е годината на Глора/Деса с уговорки иваня.

2004:
Абсурдно е да се коментира просто, огромен подарък е, че е на турнето (като имитаторка на Десислава).

годината на Иваня, с уговорки Глора.

2005:
За мен забрави е голям сезонен хит, но песен на годината при наличието на Ние сме номер 1/ Дяволско желание/ Има любов/ Последна вечер/ Всичко води към теб/ Не съвсем / Не те обичам / Финални думи / Доза любов / Нека да не знам/ Любов по скалата на Рихтер/Като летен грип и други - абсурд. Албум на годината - при наличието на Иваниния/Преславиния/Глориевия/Мариевия/Райневия, които я надпродават - абсурд. Клип на годината за Целувай ме - при наличието на Сериен лъжец и тези на Райна и Гертруд- не.

Ела ме вземи - сезонен хит отново, може би най-добра денс песен, но такава категория нямаше тогава.

годината на Иваня, с уговорки Персил.

2006:
С теб да полудея, Изгори ме с устни - отвратителни. Не се обръщай беше хит, но всички имаха по-големи, та дори балади като Дъжд от рози/Кръговрат/Нямам право/Първи в сърцето/Искам само любовта ти/ Ден без теб  бяха по-големи хитове;

Албум на година при наличието на този на Вероника/Преслава/Мария - не. Дори най-слабият албум на Ана от Токича - Пепел от рози беше по-хитов.

годината на Персил, с уговорки Иваня;

2007:
Два сезонни хита за турнето и кавър на Пиле на Цаца - смешно е дори да се коментира дори;


годината на Персил, с уговорки Анал;

2008:
Сълза не си спомням да е била огромен хит, но балада на годината - може би. Въпреки че Продължавам/Силните мъже/Достатъчно/Животът няма втора серия и други бяха по-успешни. 

Албум на годината при наличието на Не съм ангел - абсурд. Ще рискувам - диско хит? Все едно ми е, Само мой, Първата последната/Новата ти/Едвам ме нави и други бяха далеч по-успешни!


годината на Персил/Андреа, с уговорки галош.

2009:
Изнервяш ме - сезонен хит.

Ти си луд - ами баладата на Джен Кой си ти беше далеч по-голям хит, Можеш ли да ме обичаш също, Миг като вечност.

Дует за Харесва ми - при наличието на Не ми пречи - е просто смешно;

годината на Персил/Андреа;

2010:

По твоите следи - балада - литерално никой не знае, че тази песен е излизала.

Диско хит за Аларма - сигурно заради Галена и Малина, макар и Неблагодарен, Като те почна, Йо йо, Палатка, Влез и други да бяха по-въртяни по дискотеките.

Така ми харесва, Пробвай ме - нима заслужават награди??????

годината на Андреа/Галош, с уговорки Цура П.

2011:
Грешница заслужено взе награда за балада;

Смелите си имат всичко беше далеч по-малък хит от Като за финал/ Докрай/ Как ти стои/ Да те прежаля / Да те бях ранила / Проба-грешка/ Едно и други и е абсурдно дори да бъде номинирана за песен на годината;

За певица на годината - абсурд.

годината на Персил/Галош/Джеронимо;

2012:

Моята половина - за диско хит може би, за песен на годината - абсурд при наличието на Пробвай се/ Да видя какво е/ Лудата дойде и т.н.

годината на Анал/Персил, с уговорки Галош.

2013:
Кукла и Ти си ми бяха средни хитове, а Оставаш сам - флоп;

годината на Галош;

2014:
Да бях от гадните за песен на годината - при условие, че имаме МСМ/Хавана-та/Моли се да не почна/Горе-долу/С мене да вървиш/ Най-добрата/Боже, прости- абсурд.

Емилия за певица - при Джена, Преслава и Галена - хахаха.

годината на Персил/Джеронимо, с уговорки Галош;

2015:
Обичай ме - за балада - заслужено.

За клип - при Пантера/Една жена/Четири червени луни - абсурд;

За дует на годината Обичай ме/Питбул- при условие, че имаме Пантера, В твоите очи, С теб или с никой - абсурд.

Ето ме - за диско хит - може, ама Генерал беше по-голям дискотечен хит.

годината на Галош, с уговорки Персил;

2016:
Калифорния - за диско хит - ок, макар Пей сърце >>>>>

За песен на годината - при условие, че имаме Дай ми още/Пей сърце/Гот ми е/И на всички като тебе/Като теб/Няма да ти пиша/На египет фараона/Вертолета - абсурд.

За клип на годината - при наличието на Мама Ураган/Пей сърце/И на всички като тебе - абсурд;

за дует - пред Пей сърце, Нека да е тайно, Не ме заслужаваш - не върви просто.

годината на Анал/Фатмигюл/Манол;

Нямам какво да кажа, освен - ЗЛОБАР!

Сега Счети ще ти прати фактура-обет за мълчание. Общо взето е така. 

По-добре Счети да се старае да се промотира като 25 години оцеляла в А група, отколкото да реве за награди. Не е сериозно. НО да предположим, че мондьо е звъннал на счетоводителката, за да изповяда счетоводната година, но след щателни сметки, Ема е осъзнала, че няма за какво интересно да говори. И какво друго, освен да се ожали за минали събития. Ясно е, че Башуров я кара да вади самочувствие, а тя му се връзва. Обаче дразни. Без покритие.

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Нямам какво да кажа, освен - ЗЛОБАР!

Сега Счети ще ти прати фактура-обет за мълчание. Общо взето е така. 

По-добре Счети да се старае да се промотира като 25 години оцеляла в А група, отколкото да реве за награди. Не е сериозно. НО да предположим, че мондьо е звъннал на счетоводителката, за да изповяда счетоводната година, но след щателни сметки, Ема е осъзнала, че няма за какво интересно да говори. И какво друго, освен да се ожали за минали събития. Ясно е, че Башуров я кара да вади самочувствие, а тя му се връзва. Обаче дразни. Без покритие.

 

Какво мислиш за хистеричката от Сандански? Тя коя награда не е получила, а е заслужавала????

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Andrew Cunanan. каза:

2021:
image.png.cb201544e8e996500032c6c58d96746e.png
image.png.9ee1bb3b72b8d0c3383de4e74029817d.png

2019:
image.png.cb6065e9de66ef5ef41b2d0d0ef08bea.png
image.png.cda6ff7a1d8d85c4dc4e31030f912b7f.png

''Акула'' и ''Тръгвай си'' бяха топа за годината. Емилия за първи път щеше да закрива пайнерски концерт.

пс Опитвам се да цитирам Сенуж за Райна и постоянно дава, че не мога да постна коментара си.

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

Чакаме нов хит от нея:

 

Айде, че вече станаха почти 20 години.

Най-важното нещо, което научих от интервюто на Счети, е че не работи в аптека.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, -A. каза:

''Акула'' и ''Тръгвай си'' бяха топа за годината. Емилия за първи път щеше да закрива пайнерски концерт.

пс Опитвам се да цитирам Сенуж за Райна и постоянно дава, че не мога да постна коментара си.

Има такъв бъг във форума, пробвай да го постнеш като самостоятелен коментар без цитат.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Andrew Cunanan. каза:

Какво мислиш за хистеричката от Сандански? Тя коя награда не е получила, а е заслужавала????

 

Тя е Счети живя в Сандански едно време.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , xroflx9 каза:

Дано поне Маман им е поръчала сносен текст,че иначе подкрепата за нея ще секне веднага.

много жалко че ще остави новия проект на  Десита чак за януари при положение че тази година е най успешната алфа.

 

Леля Данче към баща си преди да я пласира като непълнолетна ковра.

Говорим преди десетилетия.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

Леля Данче към баща си преди да я пласира като непълнолетна ковра.

Говорим преди десетилетия.

Още по времето на Бай Тошо и Цола Драгойчева.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, -A. каза:

''Акула'' и ''Тръгвай си'' бяха топа за годината. Емилия за първи път щеше да закрива пайнерски концерт.

пс Опитвам се да цитирам Сенуж за Райна и постоянно дава, че не мога да постна коментара си.

И на мен коментирате за Райна не ми дава да ги поствам. Каква е тази цензура за Бога? 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Andrew Cunanan. каза:

Още по времето на Бай Тошо и Цола Драгойчева.

Преди това.

преди 5 минути, GSA каза:

И на мен коментирате за Райна не ми дава да ги поствам. Каква е тази цензура за Бога? 

Райна винаги е била една треторазрядна мънкаща истеричка.

Ето на мен ми дава.

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, -A. каза:

''Акула'' и ''Тръгвай си'' бяха топа за годината. Емилия за първи път щеше да закрива пайнерски концерт.

пс Опитвам се да цитирам Сенуж за Райна и постоянно дава, че не мога да постна коментара си.

Е ти пък при наличието цялостно на албума "Да гори в любов" кой щеше да остави Емилия да закрива, камо ли за певица. Ако имаше категория Дуетна певица може би, благодарение на Теофиков. Такова масово изнасяне сигурно нямаше да сме виждали. И тогава голямата драма беше, че Преслава и Галена отказаха участие в концерта, а не Емилия

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна си е в супер положение според мен. Прави си продукция за феновете, пуска си фолклор, от време на време нацелва с някой хит и на двете места, има си някакви участия на някакъв приличен хонорар. Тя също не е била бутана и не е взимала кой знае какви награди, но не мрънка като разни НАП-аджийки. Сещам се как една година даже беше в шок, че получи награда за Фолклорен изпълнител на годината. Малко си пада психопатка от време на време, но Андреа ѝ взе тази ниша, тя е психопатката на чалгата вече. Поздрав с този топ трак, който ако беше пуснат сега, щеше да се оцени повече според мен! 

 

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Grinch каза:

Райна си е в супер положение според мен. Прави си продукция за феновете, пуска си фолклор, от време на време нацелва с някой хит и на двете места, има си някакви участия на някакъв приличен хонорар. Тя също не е била бутана и не е взимала кой знае какви награди, но не мрънка като разни НАП-аджийки. Сещам се как една година даже беше в шок, че получи награда за Фолклорен изпълнител на годината. Малко си пада психопатка от време на време, но Андреа ѝ взе тази ниша, тя е психопатката на чалгата вече. Поздрав с този топ трак, който ако беше пуснат сега, щеше да се оцени повече според мен! 

 

Райна даже държи втория най-голям фоклорен хит за миналото десетилетие след Мома павиЯница.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не че нещо, но имам чувството, че последната песен на Райна е от 2020. Не знам. Колко пък да е добре. 

396507909_867138088111151_12834924509057

 

Прави по 5-10 участия за 2000 лв с ДДС, от които сигурно отчита проценти. Един клип е 10к. Тя толкова изкарва за два месеца. :D 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...