Jump to content



Поп-фолк скандали (декември 2023)


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Касовата бележка тогава взе дует с 

 

Е, да.... Абе и Безумна любов, но и Кой ще му каже според мен си заслужават наградите.
Губя те бавно за Клип спечели тогава ама не беше точно само за видео, а нещо общо като видео и песен? Спомняш ли си какво е? 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Е, да.... Абе и Безумна любов, но и Кой ще му каже според мен си заслужават наградите.
Губя те бавно за Клип спечели тогава ама не беше точно само за видео, а нещо общо като видео и песен? Спомняш ли си какво е? 

Глория трябваше да вземе клип на годината с Феникс/Крепост.
Губя те бавно е просто чекнене на стълби с цици и букли отпред. Въпреки че се превърна в айконик клип.

Гергана трябваше да вземе Песен, Глора/ анелия - албум. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Глория трябваше да вземе клип на годината с Феникс/Крепост.
Губя те бавно е просто чекнене на стълби с цици и букли отпред. Въпреки че се превърна в айконик клип.

Гергана трябваше да вземе Песен, Глора/ анелия - албум. 

Ама тогава нямаше награда за песен конкретно и за това мисля, че е взела това?

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Ама тогава нямаше награда за песен конкретно и за това мисля, че е взела това?

Тогава бяха още телевизионни награди и се награждаваха клипове, после с влизането на дИвана в играта стана мазало.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Факта, че от Планета наградиха Райна и Кокаин за дует пред този мастодонт:

☠️

Тогава имаше голяма истерия по Тежка диагноза, може би е имала повече гласове за съответната година. Друг е въпроса, че тази песен си остана във времето. Но трябваше да й направят клип? Кой идиот е допуснал такава голяма грешка? Май тогава от Пайнера е зависило коя песен ще има клип? 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, DevilWish каза:

Тогава имаше голяма истерия по Тежка диагноза, може би е имала повече гласове за съответната година. Друг е въпроса, че тази песен си остана във времето. Но трябваше да й направят клип? Кой идиот е допуснал такава голяма грешка? Май тогава от Пайнера е зависило коя песен ще има клип? 

Песента на Азис и трактористката беше бум тип Губя те бавно, за една вечер отнесе държавата. Хистеричката от Сандански и вечно напушения кокаин изобщо не са предизвиквали такива реакции в кариерата си.

Глория мое да си позволи да се сърди за предишни години, Счета - не. В тея години и в топ 5 не влизаше!!!!
2003 - Фатмигюл, Анал, Глора, Ванча, Гертруд, Лайна;
2004- същите;
2005 - вместо Фамтмесс - Персил + КамаСутра и Мара;
2006 - същите без Глора;
2007 - с Глора, без Бидоня и Мара;
от 2008-ма натам знаете.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

2008-ма - персил, галош, андрюши, анал, леночка:
2009-та - същите;
2010-та - същите + мара и цуцолина пеевска;
2011-та - същите + джена, без шамарче и леночка;
2012-та - същите;
2013-та - същите с колебливи джуна, цуци и андра;
2014-та - същите;
2015-та - същите без андреа и джуна;
2016 -та - галош, цуци, анал, фатмесс, манол с колеблива персил;
2017- същите с колеблива анал и стабилна персил + джуна;
2018-та същите + коя 34, без фатмигюл;
2019-та - персил, галош, цурче + най-сетне Емилия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.INSTAGRAM.COM

7,803 likes, 19 comments - ebe_mi_sa_brat on December 21, 2023: "Ne priemat snimkite v tva shkolo"

 

@Andrew Cunanan. Тагнах те преди 2 страници, не си ми отговорил

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не знам кога и с какво Емилия е била НАЙ, че да очаква награди. До 2018 беше някаква среда, под всички топ звезди и никога с най-големия хит. Дори взимаше и незаслужени награди, най-абсурдната от които - дует на 2014.

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 34 минути, Andrew Cunanan. каза:

Факта, че от Планета наградиха Райна и Кокаин за дует пред този мастодонт:

☠️

Я стига излагации - те взеха на Нов Фолк. “Тежка диагноза” си беше тотален и по-голям хит от “Не сме безгрешни” през 2004 година, колкото и да не ви харесва. Това се видя и през 2011 на 10-тите годишни награди и реакциите за победителите през годините.

Райна също е била зверски ощетявана през годините, особено през 2007 и 2008. Да ми буташ смешни клипове като “Предай се на желанието” и “Новата ти” за сметка на “От един инат”, “Големи думи”, “Мога и сама” беше безумие..

Да не говорим за хитовите албуми “Добра новина” и “Рихтер”, които и номинации нямаха за сметка на Амет, Есил Дюран и Димана..

Подкрепям Емилия напълно. Заради болните амбиции на сульо и пульо и заплахите за самоубийства, колко много кадърни изпълнители и проекти бяха ощетени.. и Камелия го каза, и Галена с отношението си към последните награди, а сега и Емилия..

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, GSA каза:

 

Я стига излагации - те взеха на Нов Фолк. “Тежка диагноза” си беше тотален и по-голям хит от “Не сме безгрешни” през 2004 година, колкото и да не ви харесва. Това се видя и през 2011 на 10-тите годишни награди и реакциите за победителите през годините.

Райна също е била зверски ощетявана през годините, особено през 2007 и 2008. Да ми буташ смешни клипове като “Предай се на желанието” и “Новата ти” за сметка на “От един инат”, “Големи думи”, “Мога и сама” беше безумие..

Да не говорим за хитовите албуми “Добра новина” и “Рихтер”, които и номинации нямаха за сметка на Амет, Есил Дюран и Димана..

Подкрепям Емилия напълно. Заради болните амбиции на сульо и пульо и заплахите за самоубийства, колко много кадърни изпълнители и проекти бяха ощетени.. и Камелия го каза, и Галена с отношението си към последните награди, а сега и Емилия..

Какво е спечелила "Предай се на желанието"????? Новата ти взе артистично присъствие.

Емилия е последна дупка на кавала и няма право да коментира. Дори клип не заслужаваше за първите два дуета с Денис, щото Паника >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>, че и Ламборгини.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, DarkChild каза:
WWW.INSTAGRAM.COM

7,803 likes, 19 comments - ebe_mi_sa_brat on December 21, 2023: "Ne priemat snimkite v tva shkolo"

 

@Andrew Cunanan. Тагнах те преди 2 страници, не си ми отговорил

Мило, този е много провинциален и обикновен, че и малко безличен и грозен.

Ти коментирай как плюх Бона тука и днеска я засякох в една голяма верига супермаркети. Беше без капка грим и изглеждаше 8765456789 пъти по-добре от колкото по клиповете, само устните й изглеждаха като джапанки на 40 градусов пек от хиаурона. И като се държеше нормално беше сто пъти по-приятна, не можа да си измери част от плодовете, та касиерката заряза касата - да я обслужва - ама айде, от мен да мине - прощавам.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Счета беше взела за този клип Артистично присъствие??? Персил и Кокаин трябваше да я вземат с Усещане за Мерилин, проект по-скъп от съществуването на тъпата и Емилия и в който Певицата на годината се целува с език със Златка Райкова.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Andrew Cunanan. каза:

Какво е спечелила "Предай се на желанието"????? Новата ти взе артистично присъствие.

Емилия е последна дупка на кавала и няма право да коментира. Дори клип не заслужаваше за първите два дуета с Денис, щото Паника >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>, че и Ламборгини.

“Предай се на желанието 2” беше набутана за клип и артистично присъствие. 😂😂😂

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, GSA каза:

“Предай се на желанието 2” беше набутана за клип и артистично присъствие. 😂😂😂

Ами по-голям хит от съшествуването на Емилия е, факт! 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Willy каза:

И аз не знам кога и с какво Емилия е била НАЙ, че да очаква награди. До 2018 беше някаква среда, под всички топ звезди и никога с най-големия хит. Дори взимаше и незаслужени награди, най-абсурдната от които - дует на 2014.

ПОСРЕДСТВЕНА е точната дума.
Емилия винаги е била бутана да участва на турнета, въпреки че и 2005-та/ 2006-та и 2007-ма, че и 2009-та и 2010-та имаше по-заслужили. На всички концерти е пяла, била е номинирана ВИНАГИ. Супер връх за певица от група Б. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Andrew Cunanan. каза:

Мило, този е много провинциален и обикновен, че и малко безличен и грозен.

Колко си великодушен. Очаквах по-пикантен отговор.

 

  • Haha 2
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Факта, че от Планета наградиха Райна и Кокаин за дует пред този мастодонт:

☠️

Половината ми колеги от Румъния и Литва знаят тази песен. От половин година я слушам в микс с хаус и литовски песни. Може би цял живот не съм я слушал толкова интензивно, колкото последната половин година 😳

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DarkChild каза:

Колко си великодушен. Очаквах по-пикантен отговор.

 

Помислих, че ти си на снимката и не исках да те обидя ❤️ 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не сме безгрешни се разви в следващите години. Тежка диагноза беше наложена на турнето и тн, нормално. Естествено наградите бяха нагласени.

  1. Каква е разликата в годините между Гло и новия й?
  2. Какво се случи с Лоренцо след като го спипаха с наркотици?
  3. Стораро пусна ли билети за концерта си?
  4. Как вървят билетите на Гло за догодина?
  5. Защо Емилия говори за наградите и откъде знаете това?
  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин ме последва в Тръца и 2 секунди по-късно го блокирах, не знам дали е понеже казах на Ивайла и Десита да си махат тръцовете вместо да реват колко токсично било там, или защото е чул, че в последната ми песен римувам името му с вазелин, клин и хероин. 😂

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, meleto каза:

Не сме безгрешни се разви в следващите години. Тежка диагноза беше наложена на турнето и тн, нормално. Естествено наградите бяха нагласени.

  1. Каква е разликата в годините между Гло и новия й?
  2. Какво се случи с Лоренцо след като го спипаха с наркотици?
  3. Стораро пусна ли билети за концерта си?
  4. Как вървят билетите на Гло за догодина?
  5. Защо Емилия говори за наградите и откъде знаете това?

Обожаваш да пишеш глупости на изуст. Глора пя "Не сме безгрешни" на турнето, а "Тежка диагноза" изобщо не е влизала в микса на Райна за 2004-та, а 2005-та тя не участваше.
И

това са две различни песни:

втората беше по-голям хит и се въртеше по Планета с бясна 15 минутна ротация.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...