Jump to content



Поп-фолк скандали (декември 2023)


Препоръчани коментари

преди 10 часа , meleto каза:

Затова не можах да я харесам. Кама е абсолютна позьорка. Неслучайно тя се дразнеше толкова на Андри.  Надушва същите като нея.

Ненавиждаше Ваня Калудова като я нарече троянски кон, ползвайки услугите на Фокса. Колкото леля ви Ваня е с широки пръсти, Кама е стисната и като договорите се промениха, не можа да го надживее.

 

То и се вижда колко продукция пуска годишно. Галена пуска албум с 10+клипа, тегли заем, чипровската й се свиди да пусне албум с вече записани песни. Дори пайнерските й албуми са подарък от фирмата. Помня, че те й плащаха правата, а първите дискове са били финансирани 100% от Митака и тн. 

Едни права на златните си хитове не си оправи. 

При нея е печалбарство. Да симулира велика кариера. Щяла Арена Армеец да прави, албуми, книги... едно нищо. Истината е, че няма кой да ги плати. Прави някакви умрели песни (една на 5 става за нещо), за да покаже, че я има. Прави си участията и дотам. А тук плюем Счети дето поне се старае. 

Камелия е права, че Ивана прееба всички и ги направи нетрудоспособни като бълваше по 3 клипа на утвърдени хитове в чужбина на сезон, за които не е плащала и стотинка. А останалите плащаха като попове. При Камелия дори това беше повече, защото тя се сатараеше всеки клип да й е с различна тематика, тя да е различна и интересна и най-много се набутваше. Затова и утвърди стандарта по макс 3 клипа на година и това е.

Андреа никога не успя да стане като Камелия. Камелия имаше периоди без пукната песен и с по 10+ участия на месец, където си доналожи емблемите. Андреа сега я виждаме - масова подигравка, новите й песни изобщо не се котират - отслабна, пак е що годе секси и на никой не му пука.

И все пак Камелия успя да изтиска почти всичко възможно от димитровградския шмекер и да стане легенда, единствената без на практика да е ставала певица на година. Пайнера винаги е спъвал кариерата на Камелия. Великия мениджър дето като чул "Златна рибка" и казал, че албумът е за коша с боклук, а той се превърна в ПЛАТИНЕН по продажби!!!! Както и направи фалшиви златни албуми на Глора и Деса, да не би Кама да е пред тях. Във Фиаското, когато тя взе Песен, Албум и Клип, но не и Певица също той има пръст. След това дето не я искаше на първото турне. Дето не награди "Някой ден" за клип на година при все, че печелеше по брой гласове, само защото Нанков бе напуснал фирмата. Когато даде на Андреа албум на годината, при все, че КАМА регистрира 60 000 с Еротика и 10 000 с Проект 13, а Андреиният излезе на 20.12. Димитровградски селянин.

Камелия винаги е била ПЕВИЦАТА, която е пускала почти изцяло албуми пълни с нови песни - дебютния й, Златна Рибка, Нещо горещо; За Има любов предварително бяхме чули само пилтния сингъл "Ти ела", а можеше преспокойно да си набута "Няма изход", "Искаш или да" и "Вярвах ти", а  не го направи. За Еротика - 4 от 13 бяха предварително клипираните песни и Секси, която се появи с албума.

Говориш неща наизуст, личи си, че не понасяш чипровската Богородица. Тя ще пребъде - обаче за съдбата на тоя форум под твоето вещо менажиране - не е ясно.😭

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Камелия е родена за сцена, може би един от най-добрите пърформъри в България. Откак напусна фирмата сте забравили как мачкаше по концерти и винаги завършваше в топ 3 по прием наравно актуалните, с бисове, с цяла зала на крака, пееща!

Отделно Кама си има и 7 ВЕЧНИ евъргрийна дето се знаят от мало и голямо - Залеза; Ти си; Къде си ти; Луда по тебе; Защо повярвах, Огън момиче и Яхабиби.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това също й е от златния фонд, за 3 години има над 2,1 милиона. Жалко, че не я налагаше и нея така, както останалите!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само не ми стана ясно голяма или малка подаръчна торбичка на Емилия поръчахте.. Аз поръчах малка, но мисля, че няма да ми е достатъчна за покупките от Кауфланд...

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, hohster каза:

Само не ми стана ясно голяма или малка подаръчна торбичка на Емилия поръчахте.. Аз поръчах малка, но мисля, че няма да ми е достатъчна за покупките от Кауфланд...

 

Има ли и сак за трупове, също и лопата с лика с Емилия? За един приАтел питам.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Има ли и сак за трупове, също и лопата с лика с Емилия? За един приАтел питам.

Не, но има чаша на БЪЛГАРИ - ЮНАЦИ! Да си пием кафето в нея!

SHOP.EMILIAONLINE.BG

• керамична чаша • 350 мл • 96/82 мм ...

 

  • Haha 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислех, че червилата на Преси са в по-голяма кутия, но и тя се оказа лисунгерка..

Поне ще се червисвам на воля цяла година.. муц муц муц

406545115_7670957909599666_2732399212019178175_n.jpg

  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Andrew Cunanan. каза:

Камелия е родена за сцена, може би един от най-добрите пърформъри в България. Откак напусна фирмата сте забравили как мачкаше по концерти и винаги завършваше в топ 3 по прием наравно актуалните, с бисове, с цяла зала на крака, пееща!

Отделно Кама си има и 7 ВЕЧНИ евъргрийна дето се знаят от мало и голямо - Залеза; Ти си; Къде си ти; Луда по тебе; Защо повярвах, Огън момиче и Яхабиби.

Мхм... и всичко, което разказваш се случи докато беше в Пайнер. Какво направи след тях?

Участия в Гласа. Някаква песен имаше със Сашо Роман, която мина и замина; дует с Гъмзата. Дори заглавията не помним. Толкоз. Албуми, концерти, книги, изхвърляния. 

Що се отнася до участията им по дискотеки - най-важен фактор е фирмата на кого симпатизира. Дори в години, когато Кама нямаше продукция, й осигуряваха 10-15. Сега Сешка Ангелчето урежда участия на куцо-кьораво и надавям се несакато, дори Рени е с пълна програма. Така че броя участия не е от значение. 

Факт е, че на чепровската й се получава на сцената. Определено не е най-добра с микрофона, обаче.

Нямаше как да бъде ПЕВИЦА на 2002 при положение, че Митака разполагаше с топ универсалната певица Деси слава. Тоя приз винаги е даван за цялостен образ. Кама беше секс символ и дотам. 

Наградите бяха нагласени. Всички до една. Просто ги разпределяха на срадлив принцип. Който най-малко се сърди е без награда. 

Ивана се нави да дава проценти за награди - нейн избор. Хората я обичаха. Но да твърдим, че Митака не е плащал нищо, не е вярно. Просто моделът се промени с годините. А и в крайна сметка - те ходят на участия в неговите вериги, излъчват ги по Планета, която си беше с добър рейтинг. 

Тия песни си ги пеят по участия, дори като напуснат фирмата. Нормално е да си плащат самите те. Просто Кама беше свикнала някой друг да плаща. Продуценството е бизнес, а не благотворителна дейност.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , GSA каза:

Хора помогнете. Сънувах, че съм на юбилейния концерт на Глория, която го беше разделила на 3 части: 

- На мама

- На баба

- На Мони

На една от почивките отидох, намерих я да и се извиня, че си тръгвам по-рано и няма да стоя до края понеже вече беше 00:00 и тя ме укори и започна грубо да ме пита как може такова нещо. Помислих, че ще ме удари, застрашен се почувствах. Приятелят и беше на сцената гол до кръста да забавлява публиката, докато Глори сменяше народните носии. 

Не се шегувам. Напълно сериозен сън. 

Имаш ли вече билет за концерта? Ако не, веднага си купи! Този сън е знак! 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Stela каза:

Ако отида на нейно участие ще се притеснявам да не настъпя някоя мина... Както клечи по дансинга ми е съмнителна. 😂

По-важното е да не настъпим лайно! Но не кучешко както по улиците, а нейно! Сладурка! ❤️ 😘 
Хайде на чаршафа!

Да, тук беше облякла чаршаф! Но никога не го е коментирала! 

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , asylum каза:

 

IMG_0183.jpeg

Много е смешна относно теглото. Моето е по-ниско от нейното, но веднага да се изцепи! Това е до ген понякога. Не всеки има нужда от чайовете й за да сере! 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

По-важното е да не настъпим лайно! Но не кучешко както по улиците, а нейно! Сладурка! ❤️ 😘 
Хайде на чаршафа!

Да, тук беше облякла чаршаф! Но никога не го е коментирала! 

Да де, аз ла*но имах предвид. 😂

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:

Имаш ли вече билет за концерта? Ако не, веднага си купи! Този сън е знак! 

Все още не, но мисля да си купя наистина. Аз харесвам Глори просто се надявам на по-малко народно и лигочи със Сима. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Да де, аз ла*но имах предвид. 😂

Аз я харесвам много Татяна, но нещо доста се е ядосала за да ги пише тия неща без да знае. Неподготвена се изказва яко. 
И да добавя! На нея й трябва здравословно хранене, фитнес и чайове за да поддържа тегло от около 47 килограма, а на някои хора не ни трябват такива неща за да тежим около 40-41 към момента. Така, че да си затваря човката! Искам да я видя ако яде сладко, не ходи на фитнес и други неща - дали ще поддържа това тегло? Патка!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, GSA каза:

Все още не, но мисля да си купя наистина. Аз харесвам Глори просто се надявам на по-малко народно и лигочи със Сима. 

Аз вече имам. Купи си, няма да съжаляваш. Предния концерт беше уникален. Няма как да не пробута Симона, това е ясно, но дано да е в границите на нормалното. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

Аз я харесвам много Татяна, но нещо доста се е ядосала за да ги пише тия неща без да знае. Неподготвена се изказва яко. 
И да добавя! На нея й трябва здравословно хранене, фитнес и чайове за да поддържа тегло от около 47 килограма, а на някои хора не ни трябват такива неща за да тежим около 40-41 към момента. Така, че да си затваря човката! Искам да я видя ако яде сладко, не ходи на фитнес и други неща - дали ще поддържа това тегло? Патка!

Много грозно да обижда за такива неща, които реално не винаги зависят от човека. Има толкова много хора, които имат проблеми с теглото поради здравословни проблеми. А и нея, колкото и да е слаба я видяхме всички в Сървайвър какъв вампир е без грим и всички програмки за изглаждане. Айде, няма нужда, че още сънуваме кошмари. 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

А колкото до столовете, трябва да добавя, че всички тука я ебаваха как си беше качила краката на дивана на Емилия Стоянова! :D Сега ще си говорим за столове ли?
Когато минахме от Съединение край Пловдив с колата - пълно с крави, кози. Умрях си от смях! Айде, краварска работа. Такова нещо не бях виждал! 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:

Много грозно да обижда за такива неща, които реално не винаги зависят от човека. Има толкова много хора, които имат проблеми с теглото поради здравословни проблеми. А и нея, колкото и да е слаба я видяхме всички в Сървайвър какъв вампир е без грим и всички програмки за изглаждане. Айде, няма нужда, че още сънуваме кошмари. 😂

Ами така е. Има даже хора които не се хранят, а пълнеят. Не беше редно, жена на 45 години да говори за тия неща..... Пише като ученичка. Няма лошо да се защити, но темата която засегна беше ни в клин, ни в ръкав. А и за това им е интернета, за това и тя е публична личност. Всеки има право да си пише и коментира каквото иска. От какво толкова се е засегнала? Можеше да го напише по друг начин. И не може да се слагат всички под общ знаменател, иначе всеки има право да се защити (пак ще се повторя)

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...