Jump to content



Поп-фолк скандали (декември 2023)


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

От 12.12.2023 г. от 20:35, Emanuela.Carey каза:

Още чакам биографията ѝ. Беше заплашила че поименно ще назове всички мутреси в чалгата и ще напише за “Троянския кон” дето съсипал хонорарите на всички (Ивана)

Камелия да пише за Ивана, а Андреа за Сашка. Ще бъде интересно. 😁

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Татяна новата Андреа ли стана?

📸 Гледайте този видеоклип във Facebook

WWW.FACEBOOK.COM

Татяна на стари години ВЗЕ ДА УДРЯ ДЪНОТО!

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Татяна новата Андреа ли стана?

📸 Гледайте този видеоклип във Facebook

WWW.FACEBOOK.COM

Татяна на стари години ВЗЕ ДА УДРЯ ДЪНОТО!

 

Тотя винаги си е била така

Камелия беше коментирала за нея нещо от сорта на “човек като няма талант разчита да показва други неща” - още когато и двете бяха в Пайнер

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

Тотя винаги си е била така

Камелия беше коментирала за нея нещо от сорта на “човек като няма талант разчита да показва други неща” - още когато и двете бяха в Пайнер

Да, бяха я питали за чаршафа който развяваше на един концерт през 2012та година и Камелия отговори. В сигнал.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Emanuela.Carey каза:

Тотя винаги си е била така

Камелия беше коментирала за нея нещо от сорта на “човек като няма талант разчита да показва други неща” - още когато и двете бяха в Пайнер

Точно Камелия да го каже дето си показа косматката с дистанционното и какво ли още не ... 😂

  • Haha 2
  • Hug 1
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Stela каза:

Точно Камелия да го каже дето си показа косматката с дистанционното и какво ли още не ... 😂

Затова не можах да я харесам. Кама е абсолютна позьорка. Неслучайно тя се дразнеше толкова на Андри.  Надушва същите като нея.

Ненавиждаше Ваня Калудова като я нарече троянски кон, ползвайки услугите на Фокса. Колкото леля ви Ваня е с широки пръсти, Кама е стисната и като договорите се промениха, не можа да го надживее.

 

То и се вижда колко продукция пуска годишно. Галена пуска албум с 10+клипа, тегли заем, чипровската й се свиди да пусне албум с вече записани песни. Дори пайнерските й албуми са подарък от фирмата. Помня, че те й плащаха правата, а първите дискове са били финансирани 100% от Митака и тн. 

Едни права на златните си хитове не си оправи. 

При нея е печалбарство. Да симулира велика кариера. Щяла Арена Армеец да прави, албуми, книги... едно нищо. Истината е, че няма кой да ги плати. Прави някакви умрели песни (една на 5 става за нещо), за да покаже, че я има. Прави си участията и дотам. А тук плюем Счети дето поне се старае. 

  • Like 4
  • Dislike 1
  • Hug 1
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, meleto каза:

Затова не можах да я харесам. Кама е абсолютна позьорка. Неслучайно тя се дразнеше толкова на Андри.  Надушва същите като нея.

Ненавиждаше Ваня Калудова като я нарече троянски кон, ползвайки услугите на Фокса. Колкото леля ви Ваня е с широки пръсти, Кама е стисната и като договорите се промениха, не можа да го надживее.

 

То и се вижда колко продукция пуска годишно. Галена пуска албум с 10+клипа, тегли заем, чипровската й се свиди да пусне албум с вече записани песни. Дори пайнерските й албуми са подарък от фирмата. Помня, че те й плащаха правата, а първите дискове са били финансирани 100% от Митака и тн. 

Едни права на златните си хитове не си оправи. 

При нея е печалбарство. Да симулира велика кариера. Щяла Арена Армеец да прави, албуми, книги... едно нищо. Истината е, че няма кой да ги плати. Прави някакви умрели песни (една на 5 става за нещо), за да покаже, че я има. Прави си участията и дотам. А тук плюем Счети дето поне се старае. 

Ооо, Камелия винаги е била стисната, а в същото време плюе по другите дето отпускат кранчето. Обещания хиляди и тук малко прилича на Деса. И тя по същия начин цял живот обещава песни, албуми, какво ли не и накрая вече забравяме какво точно чакаме. Кама иначе винаги е била вулгарна в поведението и визията си. Дори не мога да се сетя за всички изцепки. Тук обаче Фокса обясняваше, че едва ли не е милионерка, а то по нищо не разбрахме да е така. Явно е прекалено голяма скъперница или не е чак толкова заможна. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен след успеха на План Б Камелия просто реши, че може следващите 2-3 години да не си дава толкова зор.
Мисля че след дуета със Сашо Роман имаше същата логика. Вместо да го използва като стълба за изкачване го ползва като пояс.

Между другото това според мен е една от най-добрите песни на Ганев в последните години. И Кама доста се беше разчупила и надъхала тук.

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Emanuela.Carey каза:

Според мен след успеха на План Б Камелия просто реши, че може следващите 2-3 години да не си дава толкова зор.
Мисля че след дуета със Сашо Роман имаше същата логика. Вместо да го използва като стълба за изкачване го ползва като пояс.

Между другото това според мен е една от най-добрите песни на Ганев в последните години. И Кама доста се беше разчупила и надъхала тук.

 

След дуета със Сашо тя направо си беше решила да създава негови клонинги. Мислеше си, че така по лесната процедура ще намаже с още 1-2 хита, но остана разочарована. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Emanuela.Carey каза:

Според мен след успеха на План Б Камелия просто реши, че може следващите 2-3 години да не си дава толкова зор.
Мисля че след дуета със Сашо Роман имаше същата логика. Вместо да го използва като стълба за изкачване го ползва като пояс.

Между другото това според мен е една от най-добрите песни на Ганев в последните години. И Кама доста се беше разчупила и надъхала тук.

 

Нормално,все пак първоначално това е било песен на Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Stela каза:

Татяна новата Андреа ли стана?

📸 Гледайте този видеоклип във Facebook

WWW.FACEBOOK.COM

Татяна на стари години ВЗЕ ДА УДРЯ ДЪНОТО!

 

 

IMG_0183.jpeg

  • Like 1
  • Haha 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора помогнете. Сънувах, че съм на юбилейния концерт на Глория, която го беше разделила на 3 части: 

- На мама

- На баба

- На Мони

На една от почивките отидох, намерих я да и се извиня, че си тръгвам по-рано и няма да стоя до края понеже вече беше 00:00 и тя ме укори и започна грубо да ме пита как може такова нещо. Помислих, че ще ме удари, застрашен се почувствах. Приятелят и беше на сцената гол до кръста да забавлява публиката, докато Глори сменяше народните носии. 

Не се шегувам. Напълно сериозен сън. 

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, GSA каза:

Хора помогнете. Сънувах, че съм на юбилейния концерт на Глория, която го беше разделила на 3 части: 

- На мама

- На баба

- На Мони

На една от почивките отидох, намерих я да и се извиня, че си тръгвам по-рано и няма да стоя до края понеже вече беше 00:00 и тя ме укори и започна грубо да ме пита как може такова нещо. Помислих, че ще ме удари, застрашен се почувствах. Приятеля и беше на сцената гол до кръста да забавлява публиката, докато Глори сменяше народните носии. 

Не се шегувам. Напълно сериозен сън. 

Е, тя какво е очаквала? Все пак не си от бабите. Типично в нейн стил да закрива с Мони. Пя ли Вълк? Само не разбрах кой е приятелят й :D 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, meleto каза:

Е, тя какво е очаквала? Все пак не си от бабите. Типично в нейн стил да закрива с Мони. Пя ли Вълк? Само не разбрах кой е приятелят й :D 

Шимпанзето. 

WWW.INSTAGRAM.COM

🍀3#new#hit's 📽🎬🎼🫶

 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, GSA каза:

Хора помогнете. Сънувах, че съм на юбилейния концерт на Глория, която го беше разделила на 3 части: 

- На мама

- На баба

- На Мони

На една от почивките отидох, намерих я да и се извиня, че си тръгвам по-рано и няма да стоя до края понеже вече беше 00:00 и тя ме укори и започна грубо да ме пита как може такова нещо. Помислих, че ще ме удари, застрашен се почувствах. Приятеля и беше на сцената гол до кръста да забавлява публиката, докато Глори сменяше народните носии. 

Не се шегувам. Напълно сериозен сън. 

Професионалисите не знам дали ще успеят, та ние ли? Но може да пробваш по тази рецепта 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Stela каза:

Точно Камелия да го каже дето си показа косматката с дистанционното и какво ли още не ... 😂

Камчатка има платинен албум, а Тоти само платинена клизма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...