Jump to content

Поп-фолк скандали (ноември 2023)


Препоръчани коментари

От 10.11.2023 г. от 12:27, Emanuela.Carey каза:

Коментирай последното естетическо изкурвяване на технологиите, произвело този шедьовър който нахалната комунистка с кучешко лице Таня Боева изтри

 

  Покажи скрито съдържание

 

не слушам комунистки така че нямах и възможността да чуя тая песен в оригинал, не ме грабва ни АИ версията

MUSIC.APPLE.COM

Listen to Карма by Paloma on Apple Music. 2023. Duration: 3:48

слушайте истинския хит!

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 10.11.2023 г. от 13:27, Emanuela.Carey каза:

Коментирай последното естетическо изкурвяване на технологиите, произвело този шедьовър който нахалната комунистка с кучешко лице Таня Боева изтри

 

  Покажи скрито съдържание

 

 

Е, камунистка била. Нали и двете са възрожденки, пазителки на патриархата?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Danger. каза:

Теа като покани Меди и Галена и още няколко да са гост-изпълнители и стабилна реклама, ще си направи успешния концерт в България. Което е жалко за нас. ;)

И за нас е жалко, ама и за чалгарките! Те са си виновни, българите ходят на концерти стига да им предложиш такива.

Какво сме виновни, че Галена, Десислава и Преслава не правят? Уж големи звезди, с продажби, с фенски маси, а срещу това - едно голямо нищо. През вечер в чалготеките да се кълчат и да им мятат салфетки. Каквото си надробиш....... "Човек само когато знае кво му е, само аз си знам кво ми е".

И тука се обясняваше 10 години, че един концерт не значил нищо пред 200 участия в годината и всички ръкопляскаха на тая глупост, изречена от видинския. Еми, айде, ходете си по участия, а разни певици с 5 годишен стаж и то от друга държава ще пълнят Арената.... иначе сме много велики, много пари влагаме, много парцалки, много кинти, с Кости работим, с Азис пеем - бла-бла-бла. Айде сега Галена да ходи да подгрява Теа.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

7 ч.  · 
Днес на 11.11. 2023 г. , имен Ден празнува единствената и неповторима ЛУНА!
Обичана и Наричана от Народа -
Луна президент.
Дойдох, Видях, Победих!
- Свети Виктор Победоносец -
- Свети Мина - като покровител на семейството!
Името му означава "месечина, Луна”
… „Не бой се, но говори, не млъквай, обичай ме, защото Аз съм с тебе" ….
Луна
Може да бъде изображение с 1 човек, руса коса и текстово съобщение
  • Love 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, DevilWish каза:
7 ч.  · 
Днес на 11.11. 2023 г. , имен Ден празнува единствената и неповторима ЛУНА!
Обичана и Наричана от Народа -
Луна президент.
Дойдох, Видях, Победих!
- Свети Виктор Победоносец -
- Свети Мина - като покровител на семейството!
Името му означава "месечина, Луна”
… „Не бой се, но говори, не млъквай, обичай ме, защото Аз съм с тебе" ….
Луна
Може да бъде изображение с 1 човек, руса коса и текстово съобщение

4ug! 😍

 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава най-накрая с огромен хит? Това което е пуснала звучи като старите й песни, пък и ако е дует с Меди ще гръмне здраво.

  • Like 1
  • Love 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, meleto каза:

Гъцита, защо зацикли на 52к????  

Интересува ме какво мисли Галена за този дует?

Дава си ползваните играчки както направи на времето и с Фики.

  • drunk 1
  • Casper 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Willy каза:

Преслава най-накрая с огромен хит? Това което е пуснала звучи като старите й песни, пък и ако е дует с Меди ще гръмне здраво.

Пуснатото е само акустична версия, иначе песента сигурно ще си е стандартно Ганево.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава, обаче, както беше близка с Галин и Алфа, все повече започна да се навърта около Сашка, Меди и компания. Очаквам скоро да напусне Пайнер и Сашка да започне да я менажира. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Bunn каза:

Преслава, обаче, както беше близка с Галин и Алфа, все повече започна да се навърта около Сашка, Меди и компания. Очаквам скоро да напусне Пайнер и Сашка да започне да я менажира. :D 

Според последните й песни тя си е продуцент, а и се въртят по ФЕН ТВ свободно, така че...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Елза Парини вчера е била рожденничка!

WWW.INSTAGRAM.COM

55K likes, 100 comments - emanuelaofficialll on November 10, 2023: "#рожденден Благодаря на всички! 🩷 Направихте празни�..."

 

  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , DevilWish каза:
2 мин  · 
 
 
Премиера довечера в 17.00 часа в моя YouTube канал - Kamelia Official ❤️
Може да бъде изображение с 2 души и текстово съобщение
 
 
 

Когато си монтираш нов фейс след 20+ години кариера и се налага да си напишеш собственото заглавие на афиша, да не се чуди народа коя точно Тройница си, че и томбола няма ... 

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , pacho каза:

И за нас е жалко, ама и за чалгарките! Те са си виновни, българите ходят на концерти стига да им предложиш такива.

Какво сме виновни, че Галена, Десислава и Преслава не правят? Уж големи звезди, с продажби, с фенски маси, а срещу това - едно голямо нищо. През вечер в чалготеките да се кълчат и да им мятат салфетки. Каквото си надробиш....... "Човек само когато знае кво му е, само аз си знам кво ми е".

И тука се обясняваше 10 години, че един концерт не значил нищо пред 200 участия в годината и всички ръкопляскаха на тая глупост, изречена от видинския. Еми, айде, ходете си по участия, а разни певици с 5 годишен стаж и то от друга държава ще пълнят Арената.... иначе сме много велики, много пари влагаме, много парцалки, много кинти, с Кости работим, с Азис пеем - бла-бла-бла. Айде сега Галена да ходи да подгрява Теа.

Надявам се на Галош да пеят Феноменален на сръбски, както в Белград. Това ще я довърши 😆

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Lelqtian каза:

Когато си монтираш нов фейс след 20+ години кариера и се налага да си напишеш собственото заглавие на афиша, да не се чуди народа коя точно Тройница си, че и томбола няма ... 

И когато след 50 години носът ти придобие само декоративен характер и ти се налага да дишал през устата.

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи точно да я нахраня за червилата и календара и бам Пресито качва за новия хит… Меди ми е леко противен,но ако е в дует сигурно ще гръмне повече. Звучи добре за сега…

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...