Jump to content



Поп-фолк скандали (септември 2023)


Препоръчани коментари

Би било добре Андра поне да си почине от чалгата, ако не ще да се лекува. Може да й се отрази добре. Без участия, без песни и клипове. Аз не виждам каква й е толкова драмата, та е тоя зор да работи дори в недобра форма. С "изяви" като нейните лежаща по пода полузаспала и скимтяща, трудно някой ще вземе на сериозно каквото и да каже против Сашка. Просто качеството на участията на Андра е потресаващо, и не е в позиция да изисква каквото и да е. Как да я канят, като стана всеизвестно в  каква гротеска се е превърнала? Жалко е, че допусна хората да я виждат такава, като знаем каква нахакана и мачкаща мацка беше преди. И преди плейбечеше, но беше атрактивна, беше на себе си. Наистина спешно се нуждае от дълга почивка. Явно не е останала гладна, щом може да си позволи да даде за клип 70 000, или колкото там бяха.

  • Love 1
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 5 минути, Gerganafen каза:

Би било добре Андра поне да си почине от чалгата, ако не ще да се лекува. Може да й се отрази добре. Без участия, без песни и клипове. Аз не виждам каква й е толкова драмата, та е тоя зор да работи дори в недобра форма. С "изяви" като нейните лежаща по пода полузаспала и скимтяща, трудно някой ще вземе на сериозно каквото и да каже против Сашка. Просто качеството на участията на Андра е потресаващо, и не е в позиция да изисква каквото и да е. Как да я канят, като стана всеизвестно в  каква гротеска се е превърнала? Жалко е, че допусна хората да я виждат такава, като знаем каква нахакана и мачкаща мацка беше преди. И преди плейбечеше, но беше атрактивна, беше на себе си. Наистина спешно се нуждае от дълга почивка. Явно не е останала гладна, щом може да си позволи да даде за клип 70 000, или колкото там бяха.

Те точно затова я канят, но от психодиспансера защо не я резервират като постоянен гост (изпълнител) не разбирам. 

  • Like 1
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, -A. каза:

@SG

Dessitax - 90.000 monthly listeners

Лидия - 72.000 monthly listeners

Симона - 68.000 monthly listeners

Извадка от спотифай. Мисля, че е ясно коя е най-голямата звезда на Алфа Мюзик!

🥱🥱🥱

IMG-8180.jpg

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Emanuela.Carey каза:

🥱🥱🥱

IMG-8180.jpg

Абе какво се случва с тази Киара ? Гледам, че е в българския топ 50 на спотифай над големи хитове. Тикток хит ли е ?

 

Моята любимка се изложи. :( 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, -A. каза:

@SG

Dessitax - 90.000 monthly listeners

Лидия - 72.000 monthly listeners

Симона - 68.000 monthly listeners

Извадка от спотифай. Мисля, че е ясно коя е най-голямата звезда на Алфа Мюзик!

 

Със сигурност НЕ Е тази, която ползва името на Теофики, за да има кариера.

Кадър от клипа на Азо и Галена:

380938072_6642670315779063_6067035603564033598_n.jpg

  • Haha 1
  • Love 2
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, -A. каза:

Абе какво се случва с тази Киара ? Гледам, че е в българския топ 50 на спотифай над големи хитове. Тикток хит ли е ?

 

Моята любимка се изложи. :( 

Това стана хит да, постоянно ми излизат клипове в Тикток

Киара с по-голям солов хит тази година от Андреа

 

  • Like 1
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

-A: Dessitax е най-голяма звезда в Алфа!
Медиите в България:
image.png.303d570b0d64b36d14e04a6c8099748c.png

Много долна твар излезе тая, по нищо не се различава от оня Моан ли, Мулан ли беше, дето гради "кариера" на базата на това, че представи си бил копие на Денис.:shit:

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Andrew Cunanan. каза:

-A: Dessitax е най-голяма звезда в Алфа!
Медиите в България:
image.png.303d570b0d64b36d14e04a6c8099748c.png

Никому неизвестна бедна женица от народа, трудеща се на магистралата, си прави реклама 

Медиите в България "Чалга певица" 

  • Haha 2
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

@Emanuela.Carey Тая песен не се ли зовеше Крипто???

иначе най-недооценения хит на Манол.

Прекръстили са я според таргет аудиторията - те в гето махалите ток нямат, та крипто ли?  

  • Haha 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

@Emanuela.Carey Тая песен не се ли зовеше Крипто???

иначе най-недооценения хит на Манол.

Сменили са заглавието само на клипа защото Ютуб не са искали да го показват, понеже Крипто е валута.

Затова и Топика има 961к гледания, а клипа само 504к. (Топика излиза в Youtube music/Youtube premium където няма рестрикция)

Като цяло си стана сезонен хит, особено фразите на Емануела много се завъртяха по дискотеките.
Според мен трябваше да си го остави солова песен или поне да е в нейния канал, но ми е ясно че целта беше да промотират канала на лейбъла.

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Emanuela.Carey каза:

Сменили са заглавието само на клипа защото Ютуб не са искали да го показват, понеже Крипто е валута.

Затова и Топика има 961к гледания, а клипа само 504к. (Топика излиза в Youtube music/Youtube premium където няма рестрикция)

Като цяло си стана сезонен хит, особено фразите на Емануела много се завъртяха по дискотеките.
Според мен трябваше да си го остави солова песен или поне да е в нейния канал, но ми е ясно че целта беше да промотират канала на лейбъла.

 

Песента си крещи 10 милиона за няколко месеца за мен! 💅

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Със сигурност НЕ Е тази, която ползва името на Теофики, за да има кариера.

Кадър от клипа на Азо и Галена:

380938072_6642670315779063_6067035603564033598_n.jpg

Гибо Бейби и Стамена са изленали супер на снимката! 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, -A. каза:

@SG

Dessitax - 90.000 monthly listeners

Лидия - 72.000 monthly listeners

Симона - 68.000 monthly listeners

Извадка от спотифай. Мисля, че е ясно коя е най-голямата звезда на Алфа Мюзик!

 

Разбираемо. Десита за изминалата една календарна година има повече на брой и по-добри песни. Но Лидия е най-голямото Алфа име. ;)

  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, SG каза:

Разбираемо. Десита за изминалата една календарна година има повече на брой и по-добри песни. Но Лидия е най-голямото Алфа име. ;)

Кое й е голямото освен вдлъбнатината на профила й?

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, SG каза:

Разбираемо. Десита за изминалата една календарна година има повече на брой и по-добри песни. Но Лидия е най-голямото Алфа име. ;)

Но не и самостоятелен хит като:

 

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DarkChild каза:

Кое й е голямото освен вдлъбнатината на профила й?

Не може всички да са с голям нос като теб :) 

  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, SG каза:

Разбираемо. Десита за изминалата една календарна година има повече на брой и по-добри песни. Но Лидия е най-голямото Алфа име. ;)

Къде ? У вас ?

Лидия - момичето с 30 дуета и нито един самостоятелен хит! Жалкарка.

  • drunk 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

Разбираемо. Десита за изминалата една календарна година има повече на брой и по-добри песни. Но Лидия е най-голямото Алфа име. ;)

Единствените големи работи в Алфа ги поема лично Доня Галина за пълнене на хралупите си. Какви имена, там ги интересува само ЕГНто, а тия Тройници отдавна вече ейдж аутнаха от търсения таргет. 

 

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...