Jump to content



Pop, Dance, R&B, Rap & Hip-Hop, K-Pop, Retro скандали


Препоръчани коментари

преди 10 минути, Andrew Cunanan. каза:

Ще отиде при ДЖ Дамян, за да й спаси кариерата с някой хит, ала

 

Твърде смела мечта е, та да дръзвам да си го представям. :DПо-големия процент от западните звезди по някаква причина още се дърпат от чалгийките и ориенталското, източното, въпреки че тези нации вече са навсякъде по света. Големи хитачки изпускат поп чалгарките.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Твърде смела мечта е, та да дръзвам да си го представям. :DПо-големия процент от западните звезди по някаква причина още се дърпат от чалгийките и ориенталското, източното, въпреки че тези нации вече са навсякъде по света. Големи хитачки изпускат поп чалгарките.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Houdini е перфектен първи сингъл,просто е твърде експериментална за дженерал публиката и затова не я изядоха както се очакваше да стане. Но пък си поддържа едно прилично ниво, а именно това е целта на Дуа. До няколко месеца примерно ще има стотици милиони стриймове и ще се възприема като една мн успешна песен. Времената се променят постоянно и е време всички да осъзнаят (тук включвам и моята Тейлър) че дебюта НЕ Е по-важен от задържащата се сила след това. Единствено Дуа сякаш осъзнава това, затова нито се панира, нито се отказва от песните си като не избухнат първите седмици.

Трейнинг сийзън е яка но нещо и липсва,малко ми е средна. Не е изключено да ме зариби 10/10.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , swiftiebe каза:

Houdini е перфектен първи сингъл,просто е твърде експериментална за дженерал публиката и затова не я изядоха както се очакваше да стане. Но пък си поддържа едно прилично ниво, а именно това е целта на Дуа. До няколко месеца примерно ще има стотици милиони стриймове и ще се възприема като една мн успешна песен. Времената се променят постоянно и е време всички да осъзнаят (тук включвам и моята Тейлър) че дебюта НЕ Е по-важен от задържащата се сила след това. Единствено Дуа сякаш осъзнава това, затова нито се панира, нито се отказва от песните си като не избухнат първите седмици.

Трейнинг сийзън е яка но нещо и липсва,малко ми е средна. Не е изключено да ме зариби 10/10.

къде чу експериментално звучене в Худини, скъпа/скъпи?! 🤡 Експериментални са песните на Бйорк, Арка, Софи и ред други... Дудук Липа никога не правила експериментална музика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Houdini още е в топ 20 на Global Spotify и над Yes, and(примерно). Никак не е флоп, светът не е само Хамерика. 

Training Season май ще дебютне на първо в UK.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Andrew Cunanan. каза:

къде чу експериментално звучене в Худини, скъпа/скъпи?! 🤡 Експериментални са песните на Бйорк, Арка, Софи и ред други... Дудук Липа никога не правила експериментална музика.

Експериментална за комерс,само като чуеш Тейм Импала звука който по принцип е за инди депресантки, ти става ясно, че това няма да впечатли леличките в Америка, като я чуят по радиото.

Посочените от теб артисти си правят алтернативна музика, така че е излишно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Това има над 700М стриймове за 8 месеца и е над песента на годината, която спечели Грами(What was i made for)

 

То трябваше да спечели.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Willy каза:

Кил Бил, Цветя, Американска :) >>>>
Можеха да дадат и на Тайху. Във всеки случай Дуа не заслужава толкова голяма награда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , -A. каза:

 

Добро утро!

Най-добрият ѝ клип от години, но песента не е моето със сигурност. Ще се хареса повече на слушателите на алтернативна музика.

Мисля че е един DJ Ремикс за лятото би звучал много добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Emanuela.Carey каза:

Най-добрият ѝ клип от години, но песента не е моето със сигурност. Ще се хареса повече на слушателите на алтернативна музика.

Мисля че е един DJ Ремикс за лятото би звучал много добре.

На първо слушане и на мен ми се видя много слаба, особено куплетите. Пуснах си я още няколко пъти защото съм и фен и припева зарибява, но осъзнавам, че хора дето не са и фенове няма да дадат шанс на песента. Не мисля, че ще се оцени.

Клипа е топ и един от най-добрите и. 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , swiftiebe каза:

Тук трябва да се коментират жестоките хитове а не някакви мъртвородени песни

 

 

  

Жесток трак, който заслужаваше клип. :( 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , swiftiebe каза:

Тук трябва да се коментират жестоките хитове а не някакви мъртвородени песни

 

 

  

благодарение на Ерас Тур съана мегахит !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...