Jump to content



Pop, Dance, R&B, Rap & Hip-Hop, K-Pop, Retro скандали


Препоръчани коментари

преди 28 минути, FikLena каза:

Taylor Swift Е ФЕНОМЕН!!!! НАЙ УСПЕШНОТО ТУРНЕ НА ВСИЧКИ ВРЕМЕНА .ЦЯЛ  ЕДИН КОНТИНЕНТ ГОВОРИ САМО СА ТЕЙЛЪР

 

,дори Michael Jackson не е пял пред толкова много публика

 

 

Целия свят говори за Тейлър. Много по-голяма е от Майкъл по всеки параграф. ФЕНОМЕН!!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

image.png.c9b466aadfb794aff9d44e0c7ecbe04f.png

поставя нови рекорди по гледаемост в ютюб ❤️ 

Този и албум ще е провал отсега се усеща. През април тези гледания ще се правят за няколко минути от Тейлър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

До сега в първите два сингъла имам чувството, че нещо ми липсва. Няма го онова хитово усещане като new rules, например. Макар във видеото Houdini да има опити за някакви визуални закачки с отражения, не е кой знае какво. Визуално добре, но едва ли ще се задържи повече от месец в Billboard топ 10. Или да го обобщя с цитат: 

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Klaus каза:

До сега в първите два сингъла имам чувството, че нещо ми липсва. Няма го онова хитово усещане като new rules, например. Макар във видеото Houdini да има опити за някакви визуални закачки с отражения, не е кой знае какво. Визуално добре, но едва ли ще се задържи повече от месец в Billboard топ 10. Или да го обобщя с цитат: 

spacer.png

Което е странно. С предните и два албума екипа и действаше бързо и я бутаха навсякъде да пее и да говори по интервюта. СЕга бави дори заглавието на албума, което уж ще е Вертиго според фенове, няма и визуални естетики, освен червената коса. Клиповете са много нискобюджетни, странно е всичко. Също така първите два сингъла не мисля, че са правилен избор изобщо не се усещат като масови комерсиални песни,а при Дуа именно такава е целта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Klaus каза:

До сега в първите два сингъла имам чувството, че нещо ми липсва. Няма го онова хитово усещане като new rules, например. Макар във видеото Houdini да има опити за някакви визуални закачки с отражения, не е кой знае какво. Визуално добре, но едва ли ще се задържи повече от месец в Billboard топ 10. Или да го обобщя с цитат: 

spacer.png

Худини дори не влезе в топ 10 в Америка, така че и тази може да има същия късмет. Радвам се, че не само аз в този форум чета Гагадейли.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , swiftiebe каза:

Този и албум ще е провал отсега се усеща. През април тези гледания ще се правят за няколко минути от Тейлър.

Минути ? Моля ти се..

СЕКУНДИ !!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Klaus каза:

B*boy днес 

 

Ед Шаран е най-противното нещо пръквало се някога на музикалната сцена. Радвам се, че жалката му кариерка приключи и вече спокойно може да се запъти към родното си село, за да с'ади картофи и да ни отърве от отвратителното си присъствие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

Ед Шаран е най-противното нещо пръквало се някога на музикалната сцена. Радвам се, че жалката му кариерка приключи и вече спокойно може да се запъти към родното си село, за да с'ади картофи и да ни отърве от отвратителното си присъствие.

Той работи и за Disney, не забравяй 👸

3c85294580709469f018c19de995e610.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Andrew Cunanan. каза:

The Weeknd е най-противното нещо пръквало се някога на музикалната сцена. Радвам се, че жалката му кариерка приключи и вече спокойно може да се запъти към родното си село, за да с'ади картофи и да ни отърве от отвратителното си присъствие.

+1

същото и за The Weeknd.

как се провали на SuperBowl хахахаха

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Fast каза:

Нещо не мога да го възприема този ремикс. Гласът на Марая ми звучи много грубовато.

Звучи като AI, ужасно смесване. Даже не го чух докрай.

Не знам какво се случва с Ариана, ама май ще наблюдаваме Witness 2.0 

А The Weeknd не се е провалил на СуперБоул, Фиклена, всичко наред ли е? Пичагата е буквално с най-много слушатели в Спотифай, ти му погреба кариерата. 😆

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, swiftiebe каза:

Ковид ерата се отразяваше на рейтинга във всички платформи и събития. 

е нали всички бяха вкъщи ? Te Weeknd е с най нисък рейтинг последните незнам си колко години

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , FikLena каза:

е нали всички бяха вкъщи ? Te Weeknd е с най нисък рейтинг последните незнам си колко години

Мила, то зависи и кой играе нали. Не се интересувам от Хамерикански футбол, или изобщо, но ако са играли Горно Уйно срещу Дупница, а не Левски и ЦСКА, това ще се отрази повече колко хора са гледали отколкото кой е бил пълнеж на полувремето. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , FikLena каза:

е нали всички бяха вкъщи ? Te Weeknd е с най нисък рейтинг последните незнам си колко години

Еми не знам,но е факт, че в този период стрийминга беше слаб, всички тези церемонии тип Грами, Оскар, Супербол и подобни бяха с мн нисък рейтинг. Нетфликс също бяха изгубили стотици хиляди абонати.. само тикток процъфтя общо взето. Радвам се че този ад приключи.

преди 29 минути, Willy каза:

Лепнаха community note на лъжците. 😂

 

Отвратителна песен не знам как може да набира такава популярност и то в Европа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , FikLena каза:

+1

същото и за The Weeknd.

как се провали на SuperBowl хахахаха

 

Дъ Уикенд е толкова сладък и секси - мъж мечта, а музиката, която прави е една от най-бруталните на съвремието!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...