Jump to content



Jelena Karleusa - Alpha | Album 2023


stereoto_

Препоръчани коментари

Карма-та засега ме хвана и дуетът с Мица...

Твърде ми е футуристично, за да го възприема за един ден. Явно това са новите тенденции. Ще ѝ дам шанс, има нещо зарибяващо. Във всеки случай трябва определено настроение за подобни ритми, не е някаква романтика и не е това целта. :D

Има концепция, да.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква е тази еуфория по този транс? До него Дион и Доник са направо 100% биологични жени.

Сега си пуснах песента,с която е отворена темата..много неуспешно и криндж копиране на стила на баба ви Гага отпреди 10 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Текстовете в голямата си част са пълен шит, тя е работила само с 1-2 текстописци.

Сърбите недоволстват, казват, че е дяволски албум, в който се пее за злото. То е така, има и такива звуци, малко е краен. А и тя прилича на някакво странно същество. :D  Няма да е това най-добрият й албум в кариерата. Сега сигурно ще заложи на сценични изяви из телевизиите и там ще се постарае, като компенсация за липсата на видеа. 

За БЛОК май се е инспирирала от тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , xroflx9 каза:

Каква е тази еуфория по този транс? До него Дион и Доник са направо 100% биологични жени.

Сега си пуснах песента,с която е отворена темата..много неуспешно и криндж копиране на стила на баба ви Гага отпреди 10 години.

Дилдон прави ли над милион за 24 часа?
Дилодон обвинявала ли е Бейонка и Ким Кардашиян  в това, че я копират?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , pacho каза:

Текстовете в голямата си част са пълен шит, тя е работила само с 1-2 текстописци.

Сърбите недоволстват, казват, че е дяволски албум, в който се пее за злото. То е така, има и такива звуци, малко е краен. А и тя прилича на някакво странно същество. :D  Няма да е това най-добрият й албум в кариерата. Сега сигурно ще заложи на сценични изяви из телевизиите и там ще се постарае, като компенсация за липсата на видеа. 

За БЛОК май се е инспирирала от тук.

Сърбите какво разбират от музика изобщо?
Държава, в която Цаца с еднаквата си музика е номер 1 вече 36789876 години. Карлеуша се развива, еволюира, разчупва, излиза от стила си и върви с актуалното във времето, не е заспала в 2001-ва и перидично да се буди с нов албум от Марина и Миле. 
Тя е истински артист. Цаца е само певачка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , xroflx9 каза:

Каква е тази еуфория по този транс? До него Дион и Доник са направо 100% биологични жени.

Сега си пуснах песента,с която е отворена темата..много неуспешно и криндж копиране на стила на баба ви Гага отпреди 10 години.

И на мен ми е като Гага, но и двете ги харесвам. ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Карма, Луцифер и двете Карли Кучки са новите ми любими песни. Не съм в състояние да слушам останалите още. В абстиненция съм, смаза. Такъв светски звук - просто селтачките в Сърбия не я заслужават!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сиг ще има клипове но вс са с NDA и не смеят да кажат нищо 

преди 2 часа , pacho каза:

Промотирала била албумa предварително с билбордове и плакати, като от плакатите имало залепени и пред къщата на Цеца. :D 

Това с къщата на наногица е фотошоп за жалост но щеше да е жестоко😂

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-интересното за албума е, че е платен от сръбските данъкоплатци. 1 500 000 € от държавната „Телеком Сърбия”. 350k за албума, 150k за други разходи и 1 млн. за предаване по Първа. Нали се извъртя на 180 градуса и стана Вучичева подлога.😁 Сетих се какво стана в България, като щяха да дават евросубсидии на Пайнера преди 10 години.😁

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това уродливо чучело, на което да краде и имитира му е заложено в ДНК-то, се нарекло АЛФА. :lol: Сокът от неговото пичке и "песните", които е изкарало от дебелия си и отпуснат г ъ з са само за хора тип "Beznadežan slučaj".

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , pacho каза:

Този сигурно е сръбският Костадин Костадинов. :D И защо говорят за евро, като валутата им е динар? 

Ние не ползваме динарът като се говори за големи суми, примерно всички като продават къщи и апартаменти продават в евро, смисъл 50 000 евро знаем колко е, а да ми кажеш продаде къщата си за 500 000 000 динара нз колко е това. И като се продават примерно телефони втора употреба също така са в евро, не харесваме валутата си защото евро е по-стабилен.

преди 20 часа , pinkprincess каза:

Най-интересното за албума е, че е платен от сръбските данъкоплатци. 1 500 000 € от държавната „Телеком Сърбия”. 350k за албума, 150k за други разходи и 1 млн. за предаване по Първа. Нали се извъртя на 180 градуса и стана Вучичева подлога.😁 Сетих се какво стана в България, като щяха да дават евросубсидии на Пайнера преди 10 години.😁

Както държавата финансира и сериалите (които са дъното на дъното) от бюджета на Телеком.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Kristi каза:

Това уродливо чучело, на което да краде и имитира му е заложено в ДНК-то, се нарекло АЛФА. :lol: Сокът от неговото пичке и "песните", които е изкарало от дебелия си и отпуснат г ъ з са само за хора тип "Beznadežan slučaj".

А тая свинкя на профила ти? За нейния гъз какво ще кажеш? Грух, грух.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...