Jump to content



Jelena Karleusa - Alpha | Album 2023


stereoto_

Препоръчани коментари

Споделям това мнение - Kakav shit od pesme! Na ovo se cekalo 10 godina? :D

Песента 5 пари не струва, видеото е яко и според мен с този албум ще пласира милион идеи и виждания за бъдещето на Земята. На моменти изглежда плашеща. Чакам следващите парчета, дано има нещо с мелодия. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесвам много Карлеуша, но тук направо така ме изплаши :D 
Песента..... правила е много по-добри неща като Инсомния, Со, Крими рад, Содома и Гомора.... Дано другите песни са по-добри. Не мога да го възприема, а и клипът с тия прекъсвания.... не ми е по вкусът.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът е..шашав, ама нивото е топ.

Но..песента не е нещо уау като за толкова години чакане + пее точно 1:1 като Мими Мерцедес, която е и авторка на текста 🤣

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, pacho каза:

Явно ще има и песни без клипове, малко я редя в коментарите. :D 

 

Дуета с Милица е много як 😮 И другите песни ги има в канала й! ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много говореше и обещаваше, а накрая вади 1 видео и 7-8 слайдшоута... слаба ракия. Сега ги преслушвам, ама стилът на повечето е еднакъв.

Има един бесен, под всички видеа го пише. :D

10 godina, DESET godina cekanja na novi album i par godina najavljivanja i na kraju album bez spotova. Bravo Jeco, to samo ti mozes.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pacho каза:

Много говореше и обещаваше, а накрая вади 1 видео и 7-8 слайдшоута... слаба ракия. Сега ги преслушвам, ама стилът на повечето е еднакъв.

Има един бесен, под всички видеа го пише. :D

10 godina, DESET godina cekanja na novi album i par godina najavljivanja i na kraju album bez spotova. Bravo Jeco, to samo ti mozes.

Хипер поп са ала Софи и Арка:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бенга, Елиен и Блок май най-много ми харесват засега. Баладичната също е топ, както и двете Карли кучки. Само Такита не ме хвана.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

На припева звучи като старите й хитове. Карли! ❤️

 

И аз сега стигнах до нея. Слушам албума от Spotify, но Diva ми беше по-силен..... Иначе има нещо яко в звученето на тая песен. Добре звучи. Още не мога да кажа коя ми е фаворит. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Andrew Cunanan. каза:

Karli Velika PUTKA.
8h=500 K

 

Сок от мойе пичке!!! :D 
Будем твоя ЛАЙНА - буди моя Тайна! :D :D :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е много артпоп, по-скоро е артрап.

Карма 

Блок

Alien

Тези ми харесват само, като последната най-много, според мен това точно й е стилът. И КАРЛИБИЧ ме зариби леко, може би заради видеото, много е яко, че е включила и някаква водеща с коментара й. Албумът има концепция визуално и като тематика, но можеше поне 3 клипа да снима. Голяма пауза беше направила все пак. Явно е решила, че може да се пробва като Бионсе. Но нищо УАУ честно казано, рапът и трапът са в повече, като Крими рад, но в онзи албум имаше повече разнообразие.

Такита почти съм сигурен, че е гепано от някъде, ще се сетя.

Хахахаха, всъщност ми напомняло на Илиян в частта, където се пее с тънкото гласче "дзаки дзак, дзаки дзак, дзаки дзак".... някаква смесица между него и Tokyo Drift. Зарибяващо е вокалчето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Benga 😮❤️ 

Ove ću noći ja da budem tvoja lajna
Ti budu moja tajna


Al biću tvoja lajna
Ti budi moja tajna

Край!!!!!!! Това ми е фаворита!!!! Бенга е най-яка!!! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pacho каза:

Не е много артпоп, по-скоро е артрап.

Карма 

Блок

Alien

Тези ми харесват само, като последната най-много, според мен това точно й е стилът. И КАРЛИБИЧ ме зариби леко, може би заради видеото, много е яко, че е включила и някаква водеща с коментара й. Албумът има концепция визуално и като тематика, но можеше поне 3 клипа да снима. Голяма пауза беше направила все пак. Явно е решила, че може да се пробва като Бионсе. Но нищо УАУ честно казано, рапът и трапът са в повече, като Крими рад, но в онзи албум имаше повече разнообразие.

Такита почти съм сигурен, че е гепано от някъде, ще се сетя.

Може да е снимала, но да ги пусне на по-късен етап, за да задържи интереса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи най-много за мен се откроявят КарлиБийч, Бенга, Блок! и дуета с Милица. Такита е най-слаба. Албума наистина има концепция. И е в типично откаченият стил на Елена, което много ме кефи.  ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не са много доволни. :D Някакви я сравняваха с Теа и Прийовичка, при все, че албумите им нямат нищо общо.

Съмнява ме да има втори албум. Но ако е решила да направи и запише и нещо фолк и да ги пусне едновременно - признавам я. Това ще е невиждано.

Аз очаквам от нея такива.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...