Jump to content



Поп фолк скандали (август 2023)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, FolkEmpire каза:

След Йонито е ред на Галя :D

WWW.FACEBOOK.COM

 

Yunona Vladeva

Цецо, здравей! Хайде моля ти се…Недей! Че ми писна да ги чета тия упреци. 2004 родих дъщеря си, от 2006 съм в Пайнер. В момента тя влиза в университет и има отличен успех. Няма случай в който да е нарязала някой с нож, та тя няма дори татуировка. А пък видиш ли?! -Дъщеря на същия жанр певици, които изписа. И цял живот ми слуша и моята и друга музика, ама държа да се запознаете за да си направиш сам извода, че проблема със сигурност не е от музиката, която създаваме.И тези хора по- горе са ми колеги. Дъщерята на Ивана работи в БТВ, до колкото помня. Моята работи в Мола. И двете учат здраво. Моля Ви се хора! Чалгата не Ви е виновна!
  • Like 1
  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, DevilWish каза:

Yunona Vladeva

Цецо, здравей! Хайде моля ти се…Недей! Че ми писна да ги чета тия упреци. 2004 родих дъщеря си, от 2006 съм в Пайнер. В момента тя влиза в университет и има отличен успех. Няма случай в който да е нарязала някой с нож, та тя няма дори татуировка. А пък видиш ли?! -Дъщеря на същия жанр певици, които изписа. И цял живот ми слуша и моята и друга музика, ама държа да се запознаете за да си направиш сам извода, че проблема със сигурност не е от музиката, която създаваме.И тези хора по- горе са ми колеги. Дъщерята на Ивана работи в БТВ, до колкото помня. Моята работи в Мола. И двете учат здраво. Моля Ви се хора! Чалгата не Ви е виновна!

За два дни, два пъти виждам да пишат думата шеф с "В" :D

Илиев е бил магьосник да направи от човек - конец :D Че и дърт неграмотника му с неграмотник...

Георги Малоселски

Цецо нали знаеш кой е създал Митко Пайнера за шев на чалгата ,Васил Илиев
  • Haha 2

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прекалено много внимание обръщате на тесногръдите и недоебани чичковци и лели във фейсбук,за които чалгата винаги им е виновна. Няма нищо по-смешно,жалко и комплексарско да съдиш човек спрямо музикалния му вкус.🤡

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И преди съм казвал, но ако посланията в чалгата са тези които носят лоши послания, значи рап музиката трябва да се забрани със закон.

Особено БГ рап от последните 4/5 години съвсем открито подтиква към убийства, изнасилвания и тн.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Emanuela.Carey каза:

Тия клюки отдавна не са актуални и въпросната призна че е украсила детайлите. Но кой да се поинтересува?

В “На кафе” момичето показа скрийншотове на смс-ите, пише точно това. Ако са били монтаж да се е разпищяла Емануела. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Прекалено много внимание обръщате на тесногръдите и недоебани чичковци и лели във фейсбук,за които чалгата винаги им е виновна. Няма нищо по-смешно,жалко и комплексарско да съдиш човек спрямо музикалния му вкус.🤡

Всеки нормален човек знае от къде идва изродяването. Синчето/дъщеря ти са най-добрите, те не могат това да го направят. Родителите ги глезят и нямат контрол над тях, а в днешно време им дават електронните устройства да си играят с тях и да не ги занимават. И после като стане белята аууу те слуали чалга и за това. Аууу те затворниците имат само татуировки за това са такива.. Ми не проблема си е в нас, никой друг не ни е виновен. Щот от мързел да си възпитаваш детето и да му налагаш някакъв контрол водят до такива неща.

  • Like 2

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оле, ако сега канселират Галош, Пресис ще е баси късметлийката!

 

преди 4 минути, xroflx9 каза:

Прекалено много внимание обръщате на тесногръдите и недоебани чичковци и лели във фейсбук,за които чалгата винаги им е виновна. Няма нищо по-смешно,жалко и комплексарско да съдиш човек спрямо музикалния му вкус.🤡

Сери им на главата, сис!

 

  • Like 1
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Прекалено много внимание обръщате на тесногръдите и недоебани чичковци и лели във фейсбук,за които чалгата винаги им е виновна. Няма нищо по-смешно,жалко и комплексарско да съдиш човек спрямо музикалния му вкус.🤡

Абсолютно съм съгласен с теб. Само, че на подобни дъртаци - все чалгата им е виновна за нещо.
Цитирал текст от песента на Бони - "Най-яка" и Ева-Марти-"Нещастни съпруги". Ама какво цитира? Това са просто текстове и никъде в тези цитати не се пее директно за грозни неща. Става въпрос за изневяра - която я е имало и преди ЧАЛГАТА (както я наричат) , ще я има и след нея. 
Чалгата била виновна - за изневярата ,за токсичните хора и връзки и за какво ли още не. Комплексирани и жалки хора, наистина. 
Едно е да НЕ харесваш музиката и да НЕ я слушаш, друго е да съдиш за всичко нея. Не знам колко трябва да си тесногръд. 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, FolkEmpire каза:

Всеки нормален човек знае от къде идва изродяването. Синчето/дъщеря ти са най-добрите, те не могат това да го направят. Родителите ги глезят и нямат контрол над тях, а в днешно време им дават електронните устройства да си играят с тях и да не ги занимават. И после като стане белята аууу те слуали чалга и за това. Аууу те затворниците имат само татуировки за това са такива.. Ми не проблема си е в нас, никой друг не ни е виновен. Щот от мързел да си възпитаваш детето и да му налагаш някакъв контрол водят до такива неща.

Недей! Следващото оправдание е, че МНОГО работят и нямат време да обърнат внимание на децата си.
Е*и ги в гъзЪ такива боклуци. И как по дяволите не слуша чалга, като знае текстовете на "Най-яка" и "Нещастни съпруги" които дори не са хитове? Много интересно взе да става? Питам, КАК? 
Да вземе първо да се образова, после да отслабне и да си сложи цензура на клавиатурата в случая. Вечно недоволни!

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Недей! Следващото оправдание е, че МНОГО работят и нямат време да обърнат внимание на децата си.
Е*и ги в гъзЪ такива боклуци. И как по дяволите не слуша чалга, като знае текстовете на "Най-яка" и "Нещастни съпруги" които дори не са хитове? Много интересно взе да става? Питам, КАК? 
Да вземе първо да се образова, после да отслабне и да си сложи цензура на клавиатурата в случая. Вечно недоволни!

Ма то хем просто хем глупов бе... Тоя фейс като го нямаше, бяха всички навън по пейките тия и люпеха семки и обсъждаха кой с кого спал, кой каква кола си купил, сега това у фейсО. Няма братче мога ли да пише, давай да си излея простотията там пък да знам, че съм си чесал пръстите. Тъп прост български манталитет... Няма управия. За това умните хора си хващат самолета и бегом навън, щото им е писнало от цялата помия която се разхожда между нас и всеки... Тя корупцията не е само в парламента, тя си е между всеки тъп Ганьо!

  • Like 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Runevski каза:

В “На кафе” момичето показа скрийншотове на смс-ите, пише точно това. Ако са били монтаж да се е разпищяла Емануела. 

Кога пък е била в На Кафе и е показвала скрийншоти? Пусни видео.
Не че скрийншоти не могат да се манипулират. За 5 минути мога да направя и аз такива.

Също така ако е истина защо не я осъди? Защо каза че “не искала повече да занимава медиите”? Защото е лъжа и няма какво повече да покаже. 
Динев има достатъчно пари ако бяха решили да ходят по съдилища.

Толкова да си глупав и лабилен да им вярваш.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, FolkEmpire каза:

Ма то хем просто хем глупов бе... Тоя фейс като го нямаше, бяха всички навън по пейките тия и люпеха семки и обсъждаха кой с кого спал, кой каква кола си купил, сега това у фейсО. Няма братче мога ли да пише, давай да си излея простотията там пък да знам, че съм си чесал пръстите. Тъп прост български манталитет... Няма управия. За това умните хора си хващат самолета и бегом навън, щото им е писнало от цялата помия която се разхожда между нас и всеки... Тя корупцията не е само в парламента, тя си е между всеки тъп Ганьо!

Абсолютен Бай Ганьо.
Чалгарките както би ги нарекъл също бяха против това , видяхме постове на ГЛОРИЯ, на ТАТЯНА - със сигурност и много други изпълнители са подкрепили това. Те самите са солидарни със случилото се и едва ли има хора , които да не сме , все пак това е младо момиче - човешки живот, но защо от тази случка тръгнаха да обиждат точно жанра? Според мен проблема идва от там, че въпросния има снимки с певици, с Емануела, с Галена, не знам още с кого..... Може ли да знаят какъв е човекът с когото си правят снимка на участие? Не е редно да се съди по това. 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Andrew Cunanan. каза:

Чичкото да си гледа Диклака, изкуственото чене, остеопорозата, разширените вени и нефункциониращата простата и да не разсъждава по теми, които не му се отдават. Да говори за ракия, плетки и болести - те отиват на неговата възраст, и като заговорихме за възраст - такива подобни вълнения хич не са полезни за него, когато е в един етап от живота си, където е с единия крак в гроба, а с другия - на пътеката на пенсионното осигуряване у нас, а както знаем всички то е първообраза на същински хорор. Току виж поради силни емоционални състояния сме изпуснали господина зад портите на Св. Петър.

Ето 😆

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, DevilWish каза:

Абсолютен Бай Ганьо.
Чалгарките както би ги нарекъл също бяха против това , видяхме постове на ГЛОРИЯ, на ТАТЯНА - със сигурност и много други изпълнители са подкрепили това. Те самите са солидарни със случилото се и едва ли има хора , които да не сме , все пак това е младо момиче - човешки живот, но защо от тази случка тръгнаха да обиждат точно жанра? Според мен проблема идва от там, че въпросния има снимки с певици, с Емануела, с Галена, не знам още с кого..... Може ли да знаят какъв е човекът с когото си правят снимка на участие? Не е редно да се съди по това. 

Ооооо те Ганьовцете са царе да дават морал само с поглед, без да знаят какво стои зад живота на човека. Хляб и зрелища им дай да има, да обиждат да плюят, тяхната кочинка не я гледат щото ги яд, че не могат да се справят с нея... Лош матр'ял както каза един... Как ще се оправи държавата като всеки мисли само за г*за си, а другото около него не го интересува, само когато има нещо "сензационно" тогава си помръдва кутрето на крака.

  • Like 2

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, DevilWish каза:

Yunona Vladeva

Цецо, здравей! Хайде моля ти се…Недей! Че ми писна да ги чета тия упреци. 2004 родих дъщеря си, от 2006 съм в Пайнер. В момента тя влиза в университет и има отличен успех. Няма случай в който да е нарязала някой с нож, та тя няма дори татуировка. А пък видиш ли?! -Дъщеря на същия жанр певици, които изписа. И цял живот ми слуша и моята и друга музика, ама държа да се запознаете за да си направиш сам извода, че проблема със сигурност не е от музиката, която създаваме.И тези хора по- горе са ми колеги. Дъщерята на Ивана работи в БТВ, до колкото помня. Моята работи в Мола. И двете учат здраво. Моля Ви се хора! Чалгата не Ви е виновна!

Каква музика има тая, че да има влияние над обществото. Кокошка.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

Каква музика има тая, че да има влияние над обществото. Кокошка.

Как каква?
Не съм пияЛЛЛЛЛа, но с теб ме хваЛЛЛЛЛа. Слушай този шедьовър!

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, FolkEmpire каза:

Ооооо те Ганьовцете са царе да дават морал само с поглед, без да знаят какво стои зад живота на човека. Хляб и зрелища им дай да има, да обиждат да плюят, тяхната кочинка не я гледат щото ги яд, че не могат да се справят с нея... Лош матр'ял както каза един...

Търсят опит за внимание и те, че да отразим и техните нещастни душици. Нека се радват на трохите от нас. 

 

  • Like 2
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

Каква музика има тая, че да има влияние над обществото. Кокошка.

Запознай се с хита, пред който Моцарт, Бах и Чайковски треперят.

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Запознай се с хита, пред който Моцарт, Бах и Чайковски треперят.

И съветите към всички бивши:

 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...